İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS

marketlerlogo2.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Büyükşehir Gazeteciler Cemiyetinden ahde vefa örneği

(7 Duygu)
(3 Duygu)
(4 Duygu)
(4 Duygu)
(4 Duygu)
(3 Duygu)
(2 Duygu)
 

Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği Yönetim Kurulu, Çalışan Gazeteciler Günü’nde emekli gazetecileri de unutmadı.
120117ahdevefa_08c66.jpg
Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği, Menteşe’de görev yapan basın mensupları ve Muğla basının duayenleri ile kahvaltıda bir araya geldi. Müco kahvaltı evinde gerçekleşen buluşmada Muğla basınının duayen isimleri Erman Şahin, Tufan Doğu, Hüseyin Nizamoğlu, Ünal Türkeş, Kazım Tokuç ve Rifat Kalakoğlu’na mesleğe katkıları nedeniyle plaket verildi. Kahvaltıya Muğla Basın İlan Kurumu Müdürü Mehmet Ali Köseoğlu da katıldı.
Kahvaltı sonrası günün önemi ile ilgili açıklamada bulunan Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Cem Kaytan, “Meslektaşlarımız yazdıkları yazılar ve yaptıkları haberler konusunda uzun yıllar hep özgür olma mücadelesi vermişlerdir. Gazeteciler ne yazık ki günümüzde de; yazdıkları yazılar, yorumlar ve haberler nedeniyle yargılanabilmektedir. Bu durumun sona erdirilmesi ve basın özgürlüğünün gerçek anlamda sağlanması için özgürlükçü bir basın yasasına ihtiyaç duyulmaktadır.
Ancak günümüzde meslektaşlarımız çalışma ve yaşama koşulları ile mesleki yeteneklerini geliştirme ve mesleklerini özgürce yapma olanakları bakımından 10 Ocak 1961’den daha iyi haklara sahip değildirler. Bu nedenle meslektaşlarımız açısından bir bayramdan da söz edemeyiz. Hep tekrarladığımız gibi 10 Ocak’lar ve 24 Temmuz’lar bizim için bayram günü değil, dayanışma günleridir.
Unutulmamalıdır ki; Basın özgürlüğü ve basın özgürlüğünü de kapsayan ifade özgürlüğü, çağımızda demokratik yaşamın olmazsa olmazıdır. Özgür basın, demokrasinin yaşamasını ve gelişmesini sağlayan kurumların başında gelmektedir. Halkın sesi olma görevini üstlenen bağımsız ve özgür basın, düşünce özgürlüğünün de en etkili aracıdır. Çağdaş demokratik toplumlarda halkın haber alma hakkı basın ve ifade özgürlüğüyle mümkündür” dedi.
DUAYENLER UNUTULMADI
Uzun yıllar Muğla basın sektörüne hizmet veren, yazdıkları yazılar ile Muğla basın camiasına ışık tutan Yeni Muğla Gazetesinin Sahibi Erman Şahin’e, İlkadım Gazetesi Sahibi Tufan Doğu’ya, Hamle Gazetesi Kurucularından Hüseyin Nizamoğlu’na, Devrim Gazetesi Başyazarı Ünal Türkeş’e, Yenigün Gazetesi Yazarı ve uzun yıllar Yeni Asır Gazetesi Temsilciliği yapan Kazım Tokuç’a, Marmaris Postası Gazetesi sahibi Rifat Kalakoğlu’na ve çeşitli gazetelerde spor muhabirliği yapan Yavuz Bektaş’a, Milas’tan Turhan Görgen’e, Bodrum’dan Can Pulak’a, Zeki Özkeskin’e ve Güngör Dalay’a Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği tarafından plaket takdim edildi.

 

120117cemiyet_2_a0627.jpg

 

120117cemiyet_1_e2ba0.jpg

sag-dik-2.gif
Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Güllük provokasyonundan 15 Temmuz şüphelisi çıktı
Kamyona çarpan sürücü hayatını kaybetti
Pinarlı arıcılar yetim kaldı
Bafa Gölü’nün sessiz çığlığı…
Anlık seçim sonuçları Gunaydinmilas.com’da…
 Milas seçime gidiyor…
 ADM seçim hazırlıklarını tamamladı
İlk çalışmalarına başladılar

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech