İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS

marketlerlogo2.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

can-pulak.jpgDuyduğumda inanmamıştım, artık bu kadarını da yapmazlar diye düşünmüştüm ama olmadı. Okluk ve Değirmenbükü bölgesini Cumhurbaşkanlığı arazisine katmak için kamulaştırmaya başladılar.
Tebligatlar köylülere ve komşulara gitmeye başladı bile. Mevcudu yetmezmiş gibi, 200 dönüme yakın tapulu arazi sahiplerini, pazarlık için Milli Emlak Müdürlüğüne çağırıyorlar. Köylülere gelen tebligatta (kamu yararı) öne çıkarılarak şöyle deniyor:

can-pulak.jpgMuğla’da siyaset ve belediye seçimlerini yalayan rüzgarlar farklı yönlerden esmeye başladı.
Adayların ilanları gecikiyor, partilerde çekişmeler artıyor, yapılan tahminler spor toto ve iddia’ya taş çıkartıyor. Bazı ilçelerde Başkan ve belediye Meclis adayları belli ama merkezden şimdilik pek ses gelmiyor. En sessiz partiler de AKP ve HDP. Adaylar yıpranmasın diye mi, yoksa başka nedenleri mi var bilinmiyor.

can-pulak.jpgAndımızın kalmasını ve değişmemesini isteyenler Müslüman değillermiş. Bunu bir çocuk söylese güler geçeriz. Ama AKP Genel Başkanı söylerse, işler değişir o zaman.
Andımızı yazanlar, aslında dine karşı çıkanlarmış. Çünkü ırkçı ifadeler taşıyormuş andımız. Oysa İslam ırkçılığı reddeder, ümmetçiliği kucaklarmış. Oldu mu şimdi, laik bir ülkenin siyasi parti başkanına yakıştı mı bu sözler? Benim gibi milyonlarca Müslümanı inciterek, nereye varılmak isteniyor acaba? Dini siyasete alet etmek, kanunlarla yasaklanmıyor mu? Bu yasak sadece AKP Genel Başkanı için mi geçersiz?

can-pulak.jpgAnkara pek mahzundu bu Cumhuriyet Bayramında…
Hani her yıl görmeye alıştığımız askeri geçitler, coşkulu gösteriler, resepsiyonlar, balolar filan yoktu. Protokol anıtkabirdeki saygı duruşundan sonra, İstanbul’a yeni havaalanının açılışına gitmişti. Caddelerde siyah makam arabaları görülmüyor, geçiş üstünlüğü sağlayan sirenler duyulmuyor, trafikte büyük bir rahatlama dikkati çekiyordu.
Başkent halka kalmıştı anlayacağınız. O yüzden bir huzur kaplamıştı ortalığı. Büyük bir kalabalık, ellerindeki Türk bayraklarını sallayarak Anıtkabire yürüyordu. Çoluk çocuk, büyük küçük, genç yaşlı Atatürk ve Cumhuriyet sevdalıları yollara düşmüş, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusuna saygı ve şükranlarını sunmaya gidiyorlardı.

Sonraki
sag-dik-2.gif
Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

“Barış Saylak’ı AK Parti’ye CHP gönderdi”
Çoban, yeniden muhtarlığa talip
Yörüklerden kurumlara ziyaret…
Meslek Günleri’ne Albay Demiryakan konuk oldu
Ölümüyle Milaslıları üzdü
Türkiye’nin ilk Çocuk Pazarı Milas’ta kuruldu
Toprağı koru, iklimi koru!
Diyabete karşı pedalladılar

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech