İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS

marketlerlogo2.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

can-pulak.jpgBu güzel vatan bırakılır mı? Her şeyimizi borçlu olduğumuz bu topraklar terkedilir mi hiç? İyi günlerde gösterdiğimiz o müthiş sevgiyi, zorlu günlerde neden esirgeriz ki memleketimizden?
Nasıl göçüp gideriz buralardan? Yok, geleceğimiz kararmış, yok istikbalimiz tehlikedeymiş, yok huzur ve güven kalmamış Türkiye’de. O yüzden kaçıp kurtulmalı, çoluk çocuk geleceği başka ülkelerde aramalıymışız. Kim getirdi ülkeyi bu hale hiç düşündünüz mü? Hep beraber tökezlettik, hep beraber kararttık geleceğimizi.

can-pulak.jpgBodrum’un giderek kabaran sorunlarına kafa yormak ve çözüm üretmek yerine, vaktimizi Belediye Başkanlığı seçimleriyle harcıyoruz. Onu da doğru dürüst beceremiyoruz ya neyse…
Diğer partiler adaylarını açıkladı ama ana muhalefet partisi CHP bu kadar basit bir sorunu bile çözemiyor. Hatta çözmek biryana meseleyi sürüncemede bırakarak, tüm partilileri rahatsız ediyor. Dikkat edin, hiçbir parti önseçim yapmıyor, aday tespiti için partililerinin önüne sandığı koyamıyor. Tüm partiler Ankara’daki merkezlerinin iki dudağına bakıyorlar. Bu işte bile demokrasi geçerli değil. Ondan sonra diktatörlük laflarını ağızlarından düşürmüyorlar.

can-pulak.jpgÇok şükür kişisel sağlığımız yerinde ama ülke yönetiminde öyle üzücü ve sıkıcı gelişmeler yaşıyoruz ki, ruh sağlığımız tehlikeye düşebilir.
2018’i hep gergin, problemli, gelecekten endişeli şekilde geçirdik. İnşallah bir daha böyle bir yılı yaşamayız. Aslında bu görüşe iktidarı desteklemeyenler, yaptıklarından ürkenler, yani milletin yüzde 49’u sahip. AKP’ye oy verenler ise bizim gibi düşünmüyor, aksine çok beğeniyor, çok takdir ediyorlar gidişi. Üstelik her gün azarlanmamızdan, ötekileşmemizden de müthiş keyif alıyorlar.

can-pulak.jpgÜlkenin bunca sorunu varken, uğraştığımız işlere baktığımızda üzülmemek, yarından endişe etmemek mümkün değil.
Hele ekonomimiz rayına oturuyor demiyorlar mı, dalga geçiyorlar gibime geliyor. Keşke rayına otursa, keşke düzelse ekonomimiz, keşke enflasyon düşse, keşke halkın geçim sıkıntısı hafiflese… Buna memnun olmayacak kimse var mı?

Sonraki
sag-dik-2.gif
Ekran Alıntısı.JPG

ads.gif

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Kaymakam Arslan’dan Dekan Yağcı’ya ziyeret
Restorasyon çalışmalarını yerinde inceledi
İlk karne hediyeleri fidan oldu
 Sporculara ziyafet çektiler
Milas Gençlikspor deplasmanda farklı kazandı
Eski seçim sandıkları yuva ve kovan oldu
Kırsal mahallelerde çalışmalar sürüyor
Milaslı doktordan sevindirici haber

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech