İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

 

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

can-pulak.jpgBenim ülkemde, canım Türkiye’mde demokrasi, hak, hukuk, adalet, insan hakları, özgürlük filan kayboldu. Yerine gelen sistemin adı yok.
Başkanlık sistemi desem değil, Yarı Başkanlık hiç değil, Parlamenter sistem desem o da değil, garip ve acayip bir sistem bu… Diktatörlük diyorlar, bana göre o da yanlış. Aslında bütün kurumlar var ama çoğu çalışmıyor. Daha doğrusu, tek kişinin gözünün içine korkuyla bakarak görev yapıyorlar.

can-pulak.jpgIhlara Vadisini görmeden, Kapadokya’nın tümünü görmüş sayılmayız. Önce orayı gezelim ki, bölgenin değerini tam anlayalım. Öyle peri bacalarına bakıp, altında da bir iki fotoğraf çektirmekle Kapadokya gezisi bitmez.
Ihlara müthiş bir vadi… Yaklaşık 18 kilometrelik uzunluğu ve 150 metre derinliğiyle, dünyanın en büyük kanyonları arasında yer alıyor. Aksaray ilimizin Güzelyurt İlçesi sınırları içinde kalan vadinin tabanı, doğal bir mikroklima alanı…

can-pulak.jpg

Seçimlerin üzerinden bir aydan fazla geçti. Değişen başkanlar bir yandan hala tebrik kabul ediyor, diğer yandan da geçmişi inceliyor. Ne olmuş, nasıl olmuş, niçin yapılmış, bunların üzerinde çalışıyor Başkanlar.
Biz sabırsız bir milletiz. İsteriz ki işler hemen yapılsın, sorunlar çabuk çözülsün. Evet, 7-8 aylık doğanlar da var ama çoğumuz 9 ayı az geçe dünyaya geldik. Biraz bekleyelim bakalım, yıllardır çözülemeyen sorunları yeni gelenin beş dakikada çözmesini nasıl isteriz?

can-pulak.jpgTürkiye öyle zengin bir yer ki, gezmeye ömür yetmez. Her yeri ayrı bir değer, her yeri ayrı bir zenginlik, tamamı görsel şölen gibi…
Şu kavga gürültüyü bıraksak, şu artık bezdiğimiz siyaset çekişmelerinden kurtulsak, ahhh bir huzur ve güven ortamına kavuşsak var ya, bu ülke tadından yenmez. Dünyanın en güzel ülkesinde yaşıyoruz ama çoğumuz farkında bile değiliz.

Sonraki

Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Milaslı bisikletçi, 100. Yıl Bisiklet Turu’na katıldı
AKUT’tan yurt öğrencilerine afet semineri
Kazandıkları madalyaları Başkan Tokat’a götürdüler
Başkan Tokat’tan özel bireylere ziyaret
Muğla’da yeni doğan bebek sayısı azaldı
100’üncü yıl coşkuyla kutlanacak
“TOKİ Milas’ta konut sayısını arttırmalı!”
 Engelli gençlerin askerlik heyecanı

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech