İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

 

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım iktidar olmanın faydalarından birini Yatağan ilçesi gördü. Uzun yıllardır yaptırılamayan Yatağan Meslek Yüksekokulu binasının bitişi bir türlü gerçekleşmemişti. Yatağan Belediyesi ve bazı demokratik kitle örgütlerinin girişimi ile başlayan yüksekokul binası para yetersizliğinden bir türlü gerçekleşmemişti. Ancak Akparti iktidarının nimetlerinden birini Yatağan kazanmış oldu. Muğla’nın bundan önceki Akparti Milletvekilleri başta olmak üzere bugünün Akparti Milletvekilleri, Akparti İl Başkanı ve partilerinin uğraşları sonrası Yatağan nihayet bir Yüksekokula kavuşmuş oldu.

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpg

Sevgili okurlarım bugünkü köşe yazımda Yatağan’ın sevilen işadamlarından olan Nurol Düzgün ilçe genelinde yapmış olduğu yatırımlarla adını güzelliklerle andırmasını bildi. İşadamı Nurol Düzgün ilçede öncelikle dev bir çiçek dükkânı açtı. Daha sonra büyük bir atılım yapıp iki tane lüks düğün salonu işyerleri açtı.

Sevgili okurlarım Nurol Bey’in bu güzel girişimi sonrası Yatağan halkı derin bir nefes alıp nişan ve düğün törenlerini işadamı Nurol Düzgün Bey’in sezona açmış olduğu Hür-Tur Düğün Salonu ve H. Haşmet Düğün Salonları’nı dev tesisler yapıp ilçe halkının beğenisini aldı. Vatandaşların sokak ortalarında yapmış oldukları düğün törenlerinin çoğunluğu iptal oldu. Yatağanlı işadamı Nurol Düzgün ilçede yapmış olduğu bu girişim vatandaşlar tarafından takdir edilmekte. Nedenlerinden biri maddi durumu zayıf olan vatandaşlara da indirim yapmasının ayrı bir güzellik olduğu söyleniyor. Genç yaşta işadamı olan Nurol Düzgün’ü kutluyoruz.

Sevgili okurlarım Sayın Düzgün eşi Tuğçe Hanım’la ve beraberindeki ekiple birlikte genelde Bodrum ilçesi başta olmak üzere tüm ilçelere ekipman teminatları ve organizasyonlarında da hizmet vermektedir. İşadamı Nurol Düzgün ve eşi Tuğçe Hanım’ın tercih edilişlerinin nedeni ise temiz iş yapmaları olduğu dile getiriliyor.

Sevgili okurlarım Yatağan’da iki tane dev düğün salonlarını işleten işadamı Nurol Düzgün yanında çalışan personeline de bir ağabey kardeş gibi çalışmalarını ise yine ayrı bir güzellik. Sevgili okurlarım görüşünü almak istediğimiz işadamı Nurol Düzgün Yatağan’da bir güzellik yapalım dedim. Çiçekçilik işyerimizin haricinde Yatağanlılara yakışır bir şekilde iki tane düğün töreni salonunu ilçenin hizmetine sunduk. Eğer bir güzellik yapabildiysek ne mutlu bize baba dedi sevgili okurlarım.

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım birkaç gün önce yazmış olduğum köşe yazımda Yatağan CHP’sinde bombalar patlamaya başladı diye bir yazım olmuştu. Bu çok önemli konuyu detaylı bir şekilde yazmaya çalışacağım. Uzun yıllardan bu yana Yatağan CHP’sinde gruplaşmalar olup birbirlerine ağır sataşmalar yapılıyordu. CHP’lilerin bu hareketi Yatağan’daki CHP’li Belediye’nin Akparti’ye kaptırmaları oldu. Partililer bu mağlubiyet senin yüzünden oldu diye birbirlerine ağır hakaretlerle sataşmalar oldu. Sonra ne oldu CHP’nin Yatağan Belediye Başkan Adayı Av. Halil Arslan seçim mağlubiyetinden sonra Yatağan’da CHP Belediye Başkanlığı seçimini kaybettirenlerin önceki CHP’li Belediye Başkanı H. Haşmet Işık ve belediye başkan yardımcısı Tarcan Oğuz olduğunu belirtip CHP İlçe Başkanlığı, CHP İl Başkanlığı ve Ankara CHP Genel Merkezi’ne şikâyette bulunduğunu söyleyen CHP Belediye Başkan Adayı Av. Halil Arslan sözlerini şöyle dile getirdi: H. Haşmet Işık ve Tarcan Oğuz seçim sırasında CHP Adayı’nı değil AKP ve DP adaylarına çalıştıklarını belirleyip elimizde deliller var. Bu konuda bu her iki arkadaşımıza disiplin kurulunda gereken cezanın verileceğine inanıyorum. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim H. Haşmet Işık ve yardımcısı Tarcan Oğuz seçim süreci içinde kendileri CHP’li olmasına rağmen DP’den Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Kocadon ve Bağımsız’dan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Behçet Saatçi’yi alenen desteklediler. Bu da Büyükşehir Belediyesi’nde CHP’den Belediye Başkanı Adayı olan Dr. Osman Gürün’e bir vefasızlıktır. Çünkü elimizde hepsinin delilleri var. Gereğinin yapılacağına inanıyorum dedi.
Sevgili okurlarım 20 yıl Yatağan’da CHP’nin Belediye Başkanlığını yapan, son seçimlerde CHP Genel Merkezi tarafından tekrar belediye Başkan adaylığına atanmayan H. Haşmet Işık şöyle konuştu: Yatağan’da Belediye Başkanlık seçimlerini kazanamayan Av. Halil Arslan’ın CHP’li olup olmadığını biliyorum. Ben ise 20 yıl CHP’de Belediye Başkanı olduğumda Halil Arslan’ın oylarını MHP’ye vermiş biridir. Ben partim adına herhangi bir suç işlemedim. Gerçekleşen belediye başkanlık seçimlerinde sevsem de sevmesem de oyumu CHP’ye verdim. Hiçbir vatandaşa da CHP adayına oy vermeyin diye konuşmadım. Neymiş efendim beni suçlayıp disiplin kurulunda cezalandırıp CHP’den attıracakmış. Ben yıllardan bu yana oyumu CHP’ye verdim. Halil Arslan gibi değişik partilere oy vermedim. Ben belediye başkanlık seçimlerinde Büyükşehir’de olsun Yatağan’da olsun CHP’nin adaylarına oy verdim. Yatağan CHP’sini Halil Arslan ve onun yanındakilere bırakmayacağım. Asıl mücadelemiz yeni başlıyor dedi Yatağan’da 20 yıl belediye başkanlığı yapan H. Haşmet Işık. Sevgili okurlarım inşallah bu kırgınlıklar küskünlükler biter de kazanan Yatağan CHP’si olur diyorum sevgili okurlarım.

 1. Orman Genel Müdürü, Müsteşar ve Milletvekili Nevşat Özer
 2. CHP SEÇMENİ ATEŞ BARUT
 3. AKP İL BAŞKANLIĞINI KİM KAZANACAK, PARDON KİM ATANACAK
 4. Vali, emniyet müdürü, alay komutanı Muğla için bir şans
 5. AKP’li işadamı Mehmet Şener
 6. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu rüzgarı
 7. Kadın doğum doktoru Mustafa Kekovalı’nın inceliği
 8. Ören'in meşhur balık restaurantı Bircan Restaurant
 9. Yücelen Tesisleri'nin Genel Müdürü Nurullah Gencer
 10. İsmet Köse, İrfettin Akar ve DP
 11. Harita Mühendisi Mehmet Kartal
 12. Pamukkale otobüs firmasının bir numaraları Mustafa ve Mehmet Ufaklı
 13. Dürüst ve başarılı bir işadamı Yücel Arık
 14. Muğla Tabipler Odası Başkanı Dr. Hakkı Turan
 15. Muğla'da partisini ayakta tutan isim Cahit Karaöz
 16. Başkan Toksöz'den Muğla ve Yatağan basın mensuplarına yemek verdi
 17. Muğlaspor'un Saygın Yöneticileri Ve Değerli Başkanı Erol Kapiz
 18. AKP'nin büyükşehir belediye başkanlığı için neler olmuş neler?
 19. Muğla il Sağlık Müdürü Dr. İskender Gencer
 20. Menteşe Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Ersöz’deki özverili çalışmalar
 21. Tahir Ünal'ın Alyans Restaurant'ı görülmeye değer
 22. Muğla İşkur Müdürü İlyas Sarıyerli'den azimli çalışmalar
 23. Valilik Özel Kalem Müdürü Baki Gencel valilerin göz bebeği
 24. Belediye Başkan Yardımcısı AKP'den mi yoksa MHP'den mi olacak
 25. Yatağan Devlet Hastanesi'nin başarılı başhekimi Dr. Bülent Gökkuş
 26. CHP'nin kalesini yıkan ikili sayın Toksöz ve eşi
 27. Yatağan’da iş adamı Ali Tekin sevgisi
 28. Parti değiştirdiler belediye başkanı olamadılar
 29. Yatağan Milli Eğitim Müdürü Mustafa Baykal'ın başarılı çalışmaları
 30. Bozüyük tarihi bir gün yaşadı
Sonraki

Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Aldığı başarılı sonucu kızına armağan etti
Güzellik sektörüne yönelik söyleşi düzenlendi
Milas’ta jandarmadan operasyon 2 kişi gözaltına alındı
Okula temizlik yardımı
Avşar Kavşağı güvenli hale getiriliyor
“Varroa, önemli bir arı ektoparazitidir”
Alevler Koru’yu aydınlattı
Takla atan otomobilden fırladı: 1’i ağır 4 yaralı

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech