İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

 

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Yatağan CHP belediye aday adayları çoğaldı

(58 Duygu)
(33 Duygu)
(42 Duygu)
(33 Duygu)
(31 Duygu)
(29 Duygu)
(33 Duygu)
 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım genel seçimler yaklaştıkça yerel seçimlerde konuşulmaya başlandı. Yatağan’da 4 dönem CHP’den Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Hasan Haşmet Işık CHP’den tekrar belediye başkan aday adayı olacağını açıkladı. Bunun yanı sıra CHP eski ilçe başkanlarından olan Av. Halil Arslan’ın ben de varım dediği dile getiriliyor. CHP Belediye Meclis üyesi Veteriner Hekim Eyüp Katırcı’nın da piyasada nabız yokladığı görülüyor. CHP’den Milletvekili adaylığını açıklayan yeminli Mali Müşavir Ali Irgat dedi ki eğer milletvekili atanamazsan Yatağan Belediye Başkanlığı için ben de adayım diyor. Eski Sendikacılardan olan Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Ali Akalp’inde adı sıkça dile geliyor. Muğla Baro Başkanı Av. Cumhur Uzun üzerinde kendisine başkan adayı ol demelerine rağmen olumsuz cevap veriyor. CHP Eski İlçe Başkanı Kamil Genek içinde başkan olması konusunda birçok söylentiler var. Ama Sayın Genek seçim zamanı geldiğinde ben adayım hazırım derim. Onu da şimdi söyleyemem diyor.

Sevgili okurlarım elbette her yerde olduğu gibi siyaset bir hayli hareketli, hele Yatağan’da daha başka. Nereye gitsen siyaset konuşuluyor. Geçtiğimiz aylar içerisinde Yatağan belediye Başkanı H. Haşmet Işık’ın ataması ile CHP İlçe Başkanlığı’na getirilen Kemal Özler’in göreve başlaması ile CHP İlçe binasında çok sayıda CHP’liler gelmezken mevcut başkan Kemal Özler’e karşı tavırlarını belli ediyorlar. CHP’lilerin parti binasına gelmeyi Kemal Özler’e sitem edişlerinin altında CHP İlçe Başkanı atanmadan önce parti içinde ikililik vardı. Bu ikililiğin içinde de mevcut başkan Kemal Özler çekiyordu. Kemal Özler karşı grupta bulunan çok sayıda CHP üyelerine ağza alınmayacak konuşmalar yapmasıydı.

Sevgili okurlarım genel seçimler yakın olmamış olsaydı Yatağan İlçe H. Haşmet Işık tarafından atanan kemal Özler için o kadar yazılacak konular vardı ki sormayın? Çünkü yarın seçim var gibi benim başıma balta olmasın düşüncesindeyim. Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık’a sordum: Bu Kemal Özler’i ilçe başkanlığına getirdiğinden bugüne dek parti binasına gelen gidenin az olduğunu, bunun nedeni de siz daha biliyorsunuz. CHP’nin karşı grubuna ağza alınmayacak konuşmalar yapmasıydı. Şimdi bir de siz bu şahsı CHP İlçe Başkanlığı’na atadınız. Şimdi bazı okuyucularım yanlış anlar ben düzelteyim, Yatağan’da CHP delegasyonu belediye başkanı H. Haşmet Işık’ın elinde olduğunu söylüyorum. Başkan Işık’tan cevap olarak: Hüseyin Bey ben yatağan’da birlik ve beraberlik olsun düşüncesiyle böyle bir girişimde bulunmuştum dedi. Ben de diyorum ki genel seçim sonrası bomba haberleri bekleyelim. Şunu da söylemden geçemeyeceğim Muğla’daki partiler arasında Milletvekili sıralaması için neler konuşuyorlar neler? Onu da gelecek yazılarımda okursunuz sevgili okurlarım.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

ADM’den elektrik kesintisi uyarısı!
5 kilogramlık diaspor kristaliyle yakalandılar
Masterler gecesi 26 Haziran'da
Muğla arısı üreticinin elinde takip edilecek
Kabotaj Bayramı dolu dolu kutlanacak
Sünnet düğününde 350 pehlivan güreşti
Uyuşturucu şüphelileri serbest bırakıldı
Öğrenciler sordu, Çayırlı cevap verdi

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech