İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

 

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Muğla siyasetinde demokrasi yok

(47 Duygu)
(32 Duygu)
(33 Duygu)
(35 Duygu)
(29 Duygu)
(36 Duygu)
(32 Duygu)
 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım Muğla CHP’sinde delege bazında ön seçim yapılacaktı. Ne oldu verilen sözler tutulmadı. Muğla CHP seçmeni yerel seçimler için delege bazında önseçim yapılacak sözü almıştı ama olmadı. Bu da CHP Genel Merkezi’nin ben birini atarsam o şahıs belediye başkanı adayı olacak diyebiliyor. Olmaz arkadaş olmaz hani CHP demokrasiye bağlı bir partiydi? Ne oldu yine aynı çirkinlikle yaşanmaya başladı.

Sevgili okurlarım şimdi ne olacak CHP Genel Merkezi önce Muğla Büyükşehir Belediye başkan adayını açıklayacak, arkasından büyükşehir belediye başkan adayına ilçelerde hangi isimlerle çalışabileceksin sorusu sorulacak. İşte benim sosyal demokrat dediğim CHP’de böyle. Efendim geçtiğimiz günler içinde Muğla’ya 6 Milletvekili müfettiş olarak geldiler. İlçelerin belediye başkan aday adayları ile bilgi alışverişinde bulundular. Bu da boş iş, çünkü yarın Ankara ile diyalogu olan partili beeldiye başkan adayı olarak atanacaklar. Örnek vermek gerekirse Muğla’nın tüm ilçelerinde çok sayıda belediye başkan aday adayı bulunmakta, hepsi de kendilerinin atanacağını dile getiriyorlar. Bende diyorum ki CHP Genel Merkezi ile arası iyi olan gitsin işini Ankara’da görsün. İlçelerinde belediye başkan adayı olsun diyorum. CHP’de demokrasi var ya onun için söylüyorum. Muğla’nın ilçelerindeki bazı CHP Belediye Başkan adaylarının şimdiden belli olduğunu da söyleyebilirim. Çünkü çoktan girişimler olmuş, hele Yatağan CHP Belediye Başkan Adayı’nın da öncelikle belirlenecekmiş.

Sevgili okurlarım İyi Parti’ye gelince yurt genelinde olduğu gibi Muğla ilimizde de tutarlı konuşmaları ile kendilerine güven sağladılar. Hele İyi Parti Genel Başkanı meral Akşener ise son birkaç ay içinde yapmış olduğu güzel konuşmalarla partisine puan kazandırdı. Çünkü televizyon kanallarında bayan olmasına rağmen ses getirmesini bildi. MHP Muğla’sı ise önceden de söylediğim gibi ortalıklar da pek görünmüyor. Bunun nedeni de Akparti ile işbirliği yaptığı için MHP seçmeni partisine kırgın. HDP’ye gelince HDP seçmeni belediye başkanlık seçimlerinde tercihlerini CHP’den yana kullanacaklarını dile getiriyorlar. Akparti için iki gün önce bir köşe yazım olmuştu. Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. İskender Gencer başkan adayı olarak atanmış, daha sonra da bir yanlışlık olmuş sen biraz daha bekle demişler. Bu ne demek Muğla Akparti seçmenine bir saygısızlık demektir. Nasıl CHP’de demokrasi yok diyorsak Akparti’de demokrasi olmadığı alenen görülebiliyor sevgili okurlarım.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Milaslı bisikletçi, 100. Yıl Bisiklet Turu’na katıldı
AKUT’tan yurt öğrencilerine afet semineri
Kazandıkları madalyaları Başkan Tokat’a götürdüler
Başkan Tokat’tan özel bireylere ziyaret
Muğla’da yeni doğan bebek sayısı azaldı
100’üncü yıl coşkuyla kutlanacak
“TOKİ Milas’ta konut sayısını arttırmalı!”
 Engelli gençlerin askerlik heyecanı

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech