İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

 

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Bodrum CHP Belediye Başkan Adayı: “Bodrum Sosyal Demokrat Bir İlçedir”

(31 Duygu)
(29 Duygu)
(31 Duygu)
(32 Duygu)
(34 Duygu)
(31 Duygu)
(35 Duygu)
 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım Bodrum’la ilgili köşe yazısı yazmadığım dile getirildi. Ben de önce Bodrum’da CHP Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Aras’la ilgili bir yazım oldu. İlçe halkından ve mahallelerden ilginin en büyüğünü görmekte… Sayın Aras gezi yapmış olduğu bazı yerlerde davul zurna ile karşılanmakta. Hele bayanların ilgisi daha fazla olduğu görülmekte… CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras’ın gündeminde Bodrum’un kronikleşen sorunlarının yanı sıra sosyal belediyecilik hizmetleri de var. Aras, Bodrum’a halk ekmek ve halk süt noktaları kuracağını belirterek yerli üreticinin ve dar gelirli vatandaşların da gönlünü fethediyor.
HALK EKMEK, HALK SÜT NOKTALARI KURULACAK
Sevgili okurlarım CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, Bodrum’da tam bir sosyal belediyecilik anlayışını hayata geçireceklerini belirterek “Halk süt ve halk ekmek uygulamasını bir an önce hayata geçireceğiz. Hem Bodrum’un yerel üreticisi ürününü en sağlıklı ve en doğal haliyle satabilecek, hem de en düşük gelirli vatandaşlarımız bile yerel ürünlere bu noktalardan ulaşabilecek. Bodrum’da artık sosyal belediyecilik yapacağız.” sözünü verdi.
Sevgili okurlarım Bodrum köylerinden getirdikleri yerel ve doğal ürünlerin turizmde değerlendirilmesi için proje ve planlamalarını yaptıklarını belirten CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, “Pazaryerlerinin fiziki şartları hiç iç açıcı değil. Esnafımız dertli. Yaşanan mağduriyetleri acil olarak gidermek öncelikli vazifemiz olacak. Vatandaşlarımız büyük taleplerle gelmiyor. Hepsi kısa sürede hayata geçirilebilecek hizmetler. Doğru belediyecilikle, halk belediyeciliği ile tüm sorunların en kısa sürede üstesinden geleceğimizi biliyorum. Bunun sözünü veriyorum” dedi.
MİTİNG GİBİ MAHALLE TOPLANTISI
Sevgili okurlarım CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, bir taraftan seçim kampanyasını sürdürürken diğer taraftan da gittiği her mahallede vatandaşın dertlerini ve sorunlarını dinleyerek, Bodrum’un geleceğini planlıyor. Aras’ın dün gerçekleştirdiği gezilerin son durağı Umurca Mahallesi’ydi. Burada coşkulu bir kalabalığa hitap eden Aras, “1 Nisan Bodrum için milat olsun. Bodrum’u yeniden Cevat Şakir’in günlerine geri döndüreceğiz. Bir dakikamızı bile boş geçirmeyeceğiz. Almaya değil, vermeye geliyoruz. Bodrum Belediyesi rantiyecilerin, sermayenin değil halkın belediyesi olacak” dedi.
‘SEN BELEDİYE BAŞKANI OLSAN NE YAPARDIN?’
Sevgili okurlarım Bodrum’u dünyanın en güzel kenti haline getirmek için yola çıktığını anlatan Aras, “Artık yapılmayanlarla uğraşmıyoruz. Önümüze yeni bir sayfa açtık. Nutuk atanlardan olmayacağız. Siz konuşacaksınız, biz hizmet yapacağız.” Diye konuştu. Seçimden sonra mahalle toplantılarına devam edeceğini söyleyen Aras, “Vatandaşımıza ‘Sen belediye başkanı olsan ne yapardın?’ diye soracağız, o ne diyorsa öyle yapacağız” dedi.
Sevgili okurlarım Bodrum’un anayasasını hazırlayacaklarını söyleyen Aras, Umurca sakinlerinin ‘düğün salonu’ taleplerini de notlarının arasına alırken “Hangi mahallede ne ihtiyaç varsa öğrenip vatandaşın önüne koyacağız sandığı. Çoğunluk ne isterse onu yapacağız. Bu kadar basit... Verdiğimiz her sözün takipçisi olun. Yerine getirmezsek gelin bizden hesap sorun. Sizden bunun için yetki istiyoruz.”
Sevgili okurlarım CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, “Seçildikten sonra da gelip çayımızı kahvemizi içmeye söz veriyor musunuz?” diye soran bir Umurca sakinine, “Ben gelmezsem bu kadar insanın yüzüne nasıl bakacağım o zaman?” diyerek yanıt verdi sevgili okurlarım.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Muğlalı ‘kraliçeler’ arıcıların gözdesi oldu
Coşkuyla 100. yıl kutlandı
Kalp krizi geçiren öğrenci yaşam mücadelesi veriyor
Maden kazası zanlılarına 22,5’ar yıl hapis cezası isteniyor
 Başkan Tokat’a hayırlı olsun ziyareti
“Madenlerde denetimler kâğıt üzerinde mi kalıyor?”
Zeytin ve zeytinyağının tarihine ışık tuttular
Basketbol takımı çalışmalarını sürdürüyor

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech