İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

 

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Belediye Başkan Yardımcısı AKP'den mi yoksa MHP'den mi olacak

(43 Duygu)
(34 Duygu)
(38 Duygu)
(36 Duygu)
(35 Duygu)
(40 Duygu)
(36 Duygu)
 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım 31 Mart yerel seçimler yapılalı 45 gün olmasına rağmen Yatağan’da Belediye Başkan Yardımcısı hala atanmadı. Gerçekleşen belediye başkanlık seçiminde Akparti’nin belediye başkan adayı Mustafa Toksöz belediye başkanı seçilmişti. Cumhur ortağı MHP’de seçimlerde yoğun bir çalışmayı bizim parti yaptı diyerek belediye başkan yardımcılığını MHP’ye istediklerini dile getiriyor.

 

Sevgili okurlarım ilçedeki çok sayıdaki AKP’liler yapılan seçimi Akparti çatısı altında biz aldık, başkan yardımcılığı da Akparti’nin olması gerekir diye konuşmaları şiddetli bir şekilde konuşuluyor. Akparti’nin kurmayları ise kesinlikle belediye başkan yardımcısı Akparti’den olur aksine hiçbir şey diye de konuşmalar devam ediyor. Akparti İlçe Başkanı Ali Tekin ise yapmış olduğu konuşmasında: Kısa bir süre de her şey hallolacak dedi.

Sevgili okurlarım Yatağan’ın Akparti Belediye Başkanı Makine Mühendisi Mustafa Toksöz’ün şimdiye kadar sessiz kalmasının altında AKP ile MHP arasına kaldığımızı söyleyebilirim. O da Sayın Toksöz’ün kişiliğinden kaynaklandığı da dile getiriliyor. Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’e ne oalcak bu başkan yardımcılığı diye sorduğumda: Hüseyin Amca kısa bir süre de atama yapacağız. Bekleyip görelim dedi. Aradan uzun bir zaman geçmesine rağmen Sayın Toksöz’ün Başkan yardımcısını atamaması çok sayıda Akpartililer tarafından tenkit edilmekte.

Sevgili okurlarım benim bildiğim Sayın Başkan Toksöz efendiliği ile tanınan sessiz görünümlü, bilinçli bir siyasetçidir. Ben de diyorum ki Sayın başkan bu konu için fazla bekleme. Çünkü partililerin tarafından tenkit edilmektesin. Sevgili okurlarım MHP’ye gelince istedikleri elbette belediye başkan yardımcılığını alıp partililerinin adını ilçede daha iyiye götürmek. MHP Meclis üyelerinin bazıları başkan yardımcılığı MHP’nin olması gerekir diye konuşuyorlar. Son söz Yatağan Belediye Başkan Yardımcısı AKP’den mi olacak, MHP’den mi olacak? Onu da ne kadar bekleriz bilemiyorum sevgili okurlarım.

 


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Muhtarlar yeni bir federasyon için oy kullandı
“Avcılar ormanların gönüllü bekçileridir”
Altyapı işleri bitti, geçici kabul süreci başladı
Yanan ormana ruhsat yok!
Bakan Kurum: “Tüm Türkiye’de 20 binin üzerinde kaçak yapı tespitimiz var”
“Geleceğimiz için, siz de bir fidan dikin”
Ödülü 2 eser paylaştı
“Asla imara açılması söz konusu değil”

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech