İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Harita Mühendisi Mehmet Kartal

(97 Duygu)
(84 Duygu)
(90 Duygu)
(94 Duygu)
(89 Duygu)
(86 Duygu)
(84 Duygu)
 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım Yatağan’ın renkli simalarından olan aynı zamanda da efendiliği ile bilinen Harita Mühendisi Mehmet Kartal Yatağan’ın haricinde il genelinde adı devamlı güzelliklerle andırmasını biliyor.

Sevgili okurlarım Harita Mühendisi Mehmet Kartal plan, proje ve yapım işleri ile ilçede örnek bir harita mühendisi olarak anılıyor. Yapmış olduğu işlerinde bu kadar güzelliği yapmasının altında aileden yani anne babadan almış olduğu terbiyeden de kaynaklanıyor. Çünkü müşterilerine karşı efendiliğinin haricinde güler yüzlülüğü ve saygınlığını da göstermesini iyi biliyor.

Sevgili okurlarım Muğla ve Yatağan halkının da çok sevdiği genç ve dinamik bir yapıya sahip olduğundan mı bilinmez gece gündüz demeden Muğla’nın dört bir yanında başarılı çalışmaları da gözden kaçmıyor. Bunun yanı sıra sosyal etkinliğini de elden bırakmayan Sayın Kartal Ailesi’ne ve çocuklarına o kadar önem veriyor ki sormayın.

Sevgili okurlarım Yatağan’ın sevilen ailelerinden olan eski siyasetçi bugünün AKP’lisi olan Alaattin Kartal’ın oğlu Mehmet Bey her nedense hiçbir siyasetin içinde bulunmuyor. Demokrat bir yapıya sahip olduğu için her yapılan seçimlerde değişik partilerden belediye meclis üyeliği teklif edilmesine rağmen pek siyasetin içinde bulunmamaya özen gösteriyor. Öyle de olduğu için başarılı bir harita mühendisi olan Mehmet Kartal her kesim tarafından adı devamlı güzelliklerle anılıyor. Bizlerin de sevdiği bir evlat olan Mehmet Kartal’ı tebrik ediyoruz sevgili okurlarım.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Olası Afet İçin 215 Toplanma Alanı Belirlendi
Yeni Milasspor U15 Galip…
Başsavcı Yapar’dan İadei Ziyaret
Çakıroğlu Ailesinin Acı Günü
Muğla’dan Elazığ’a 9 tır yardım
Verdikleri sözü tuttular üç puan aldılar
Elektrikli bisikletteki 2 kişi yaralandı
CHP Milas İlçe Kadın Kolları yeni yönetimini seçti

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech