İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

 

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

İktidar olmanın faydalarını Yatağan'da aldı

(9 Duygu)
(8 Duygu)
(10 Duygu)
(7 Duygu)
(3 Duygu)
(3 Duygu)
(7 Duygu)
 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım iktidar olmanın faydalarından birini Yatağan ilçesi gördü. Uzun yıllardır yaptırılamayan Yatağan Meslek Yüksekokulu binasının bitişi bir türlü gerçekleşmemişti. Yatağan Belediyesi ve bazı demokratik kitle örgütlerinin girişimi ile başlayan yüksekokul binası para yetersizliğinden bir türlü gerçekleşmemişti. Ancak Akparti iktidarının nimetlerinden birini Yatağan kazanmış oldu. Muğla’nın bundan önceki Akparti Milletvekilleri başta olmak üzere bugünün Akparti Milletvekilleri, Akparti İl Başkanı ve partilerinin uğraşları sonrası Yatağan nihayet bir Yüksekokula kavuşmuş oldu.
Sevgili okurlarım Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü’nün de büyük katkıları olduğunu da unutmamak gerekir. İlçeden Yüksekokulda 480 öğrenci bulunurken bugünde 400 öğrencinin kayıt yaptırmasında katkıları olanlara teşekkür ederiz. Yatağan belediye başkanı Makine Mühendisi Mustafa Toksöz’de seçimlerden önce vermiş olduğu konuşmasında yüksek okulu bu yıl inşaatının bitirileceğini söylemiş ve okulun inşaatının bitmesinde faydası olan isimdir.
Sevgili okurlarım Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’ne bağlı Yatağan meslek Yüksekokulu’nda değişik branşlarda 480 öğrenci okurken bugünde 400 civarında öğrencinin kayıt yaptırması bekleniyor. Muğla'nın eski ve yeni milletvekillerinin büyük uğraşları sonrası Yatağan ekonomisine katkısı büyük ölçüde olmuştur. Bu konuda vermiş oldukları uğraşlardan dolayı kendilerini kutlamamak elde mi? Sevgili okurlarım en önemlisi bu yüksek okulun inşaatının bir an önce bitirmesinin tek nedeni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın el atarak gerçekleştiği dile getirildi. Yatağan’ın Akpartili Belediye Başkanı Mustafa Toksöz yapmış olduğu konuşmada: Yüksek okulun yapılmasında başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları soransı okulun yeni yıl sonrası öğrenim yılına açılmış. Kirada oturan yüksek okul bundan böyle kendi binasında hizmet verecektir dedi. Başkan Toksöz konuşmasının son bölümünde: Muğla’da önceki yıllarda Akparti milletvekillerimiz ve bugünün milletvekilleri, İl Başkanı Kadem Mete’nin ve Yatağan Akparti İlçe Başkanı Ali tekin’in katkıları olmasa bu iş gerçekleşmezdi. Yine ayrıca Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi rektörü nün öğrenim yılı için vermiş olduğu uğraşlar Yatağanlılar tarafından unutulmayacaktır dedi.
Sevgili okurlarım benim anlatmak istediğim son söz ise şöyle: Hangi parti iktidarda olursa onun nimetlerinden faydalanabiliyorsun? Nasıl mı, Akparti iktidarda olmanın faydalarının birini de Yatağan’da yüksek okul binası yaptırmak oldu. Tabi bu da Muğla Akparti eski ve yeni milletvekillerinin uğraşları olmasaydı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da bu konuyla ilgilenmezdi. Ne oldu Akparti iktidarının Yatağan’a büyük katkısı oldu. Ne oldu öğrencilerin gelmesi ile ilçe ekonomisi kazanmış oldu sevgili okurlarım.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Güzellik sektörüne yönelik söyleşi düzenlendi
Milas’ta jandarmadan operasyon 2 kişi gözaltına alındı
Okula temizlik yardımı
Avşar Kavşağı güvenli hale getiriliyor
“Varroa, önemli bir arı ektoparazitidir”
Alevler Koru’yu aydınlattı
Takla atan otomobilden fırladı: 1’i ağır 4 yaralı
2,5 hektar kül oldu

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech