İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Muğla’daki partilerin il başkanları yerlerinde mi kalacak acaba?

(126 Duygu)
(88 Duygu)
(77 Duygu)
(95 Duygu)
(87 Duygu)
(101 Duygu)
(82 Duygu)
 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım, Muğla il genelinde partilerin delege ve temayül yoklamasına başlanıldı. Bilindiği üzere CHP İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, AKP İl Başkanı Kadem Mete, MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, İyi Parti İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ yeni yapılacak olan il başkanlığı seçimlerinde yine yerlerinde kalacağa benziyor. MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz uzun yıllardan bu yana MHP İl başkanlığını yürütüyor. Seçim olsa da olmasa da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yine Sayın Korkmaz için işaret verdiği dile getiriliyor. MHP İl örgütünde de ibre mevcut başkan Mehmet Korkmaz’dan yana olduğuna göre bu iş bitmiştir.
Sevgili okurlarım, Muğla İyi Parti İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ’a gelince İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in en çok değer verdiği il başkanları arasından İncilay Hanımefendinin Muğla’daki başarılı çalışmaları sonucunda İyi Parti İl Başkanlığının garanti olduğunu söyleyebilirim. Çünkü Muğla İl genelinde kendi partililerinin de aynı görüşte olması bu ihtimali çok kuvvetlendiriyor. Çünkü kendisinde bir özveri var. İncilay hanımefendi için, saygın bir il başkanı, ender bulunur bir kişi diye konuşuluyor.
Muğla CHP’sine gelince yine önceden olduğu gibi gruplaşmalar olduğu görülüyor. Mevcut CHP İl Başkanı Adem Zeybekoğlu yine yapılacak olan seçimde tekrar CHP İl Başkanı olması muhtemel deniyor. Tabi her hangi bir aksilik olmazsa... Niçin mevcut CHP İl Başkanı olur diyorum çünkü Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürünle birlikte Marmaris, Bodrum, Datça, Milas, hatta bir iki Belediye Başkanının sayın Gürün’le dirsek temasında olduğuna dair söylentiler olunca ne olur? Elbette Dr. Osman Gürün’ün göstereceği kişi İl Başkanı olur diyorum. Tabi bu görüntüleri bekleyip göreceğiz. CHP’nin muhalif gruptan bir il başkanı arayışı içinde olduğunu da söyleyebiliriz. Almış olduğumuz son bilgilere göre, CHP’de uzun yıllar hizmet etmiş bazı üst partililerinde İl Başkanlığı için arayış içinde oldukları bilgisini de aldık. İlçe Başkanlıklarında yapılan kongreler sonrası yarınlarda her şey belli olur diyorum sevgili okurlarım.
Sevgili okurlarım, Muğla AKP’ye gelince bilindiği üzere bu partide emir verilme özelliği var. Birçok AKP’li, yeni bir ismi AKP İl Başkanlığına getirmek istediğini belirtiyor ama boşuna. Muğla AKP İl Başkanı Kadem Mete tekrar Muğla AKP İl Başkanlığına getirilir diyorum. Çünkü Sayın Mete Ankara ile bilhassa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile arası iyi de yine ayrıca Muğla AKP İl Başkanı Kadem Mete il genelinde bulunan İlçe Başkanlarıyla aralarının iyi olduğu gibi kendi partilileri tarafından da sevilen sayılan bir isim olarak anılıyor, onun için söylüyorum. İşte Muğla siyaseti böyle... Sevgili okurlarım


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Milletvekili Demir'in Acı Günü
Muğla’nın Tarım yatırımları Bakanlık gündeminde…
“Buna alışmak durumundayız…”
Kurallara uymayanları şikayet edin
Temizlik İşleri Müdürlüğü kadrosunu güçlendirdi
Beyaz kum raporu çıktı… Silis kumu çocuklar için zararlı…
Bitki koruma ürünleri bayileri ile toplantı
TÜİK Bölge Müdürlüğü’ne Aydınlı Müdür

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech