İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

İl sağlık müdürü Dr. İskender Gencer’deki başarılı

(98 Duygu)
(87 Duygu)
(80 Duygu)
(87 Duygu)
(95 Duygu)
(75 Duygu)
(85 Duygu)
 

Hseyin-KOCABIYIK-150x150.jpgSevgili okurlarım,

Muğla İl Sağlık Müdürü Doktor İskender Gencer’in ziyaretine gitmiştim. Makamında çok sayıda vatandaşın olduğunu hatta makamının dışında onlarca sağlık personeli ve vatandaşların beklediğini gördüm.

Sayın Gencer ile yapmış olduğumuz sohbet anında, kendisinin yoğun bir çalışma içinde olduğunu, bu görevi nasıl yürütüyorsun İskender Bey? diye sorduğumda, cevap olarak “Hüseyin Bey, bu yapmış olduğumuz görev amme hizmeti olan bir görevdir. Tüm sağlık personeliyle ilgilendiğim gibi, vatandaşların sorunlarıyla da ilgilenmek beni son derece memnun ediyor” dedi. Sevgili okurlarım, yapmış olduğumuz görüşme sırasında, sağlık personellerinden biri gelip, biri gidiyor ve kimileri Müdürüne danışmak amacıyla gelip, kimileri de onay almak için geliyorlardı. Biz yine de eski dost olduğumuz için, konuşmalarımıza devam ediyor, sağlıkla ilgili konuları dile getirdiğimizde İl Sağlık Müdürü Dr. İskender Gencer’in başta Muğla Devlet Hastanesiyle ilgilendiği gibi diğer ilçelerdeki yapılmakta olan hastanelerin sorunlarıyla da yakinen ilgileniyordu.

Konuşmasının bir bölümünde, “2020 yılında Muğla Hastaneleri bir devrim niteliğinde çalışma içine girip, hizmet verecektir. Bu yapılmakta olan ilçe hastanelerine, her branşta hekim ve personel verip, Muğla’da önceden olduğu gibi şimdiden sonra daha da önem vereceğiz” dedi. Sevgili okurlarım, yapmış olduğumuz görüşme anında İskender Bey’e sordum, siyasilerin bu konuda ne kadar faydası oluyor? Cevap olarak, “Hüseyin Bey, Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete, Milletvekillerimiz Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan’ın büyük katkıları olduğunu, her konuda bizimle ilgilendiklerini rahatlıkla söyleyebilirim.” Diye konuştu. Biz de ne söyleyelim, özverili bir şekilde başarılı çalışmalar yapan Muğla İl Sağlık Müdürü Dr. İskender Gencer’i tebrik ederiz. Sevgili okurlarım


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Protokol ilk gün de bayramlaştı
Büyükşehirden vatandaşa Bayram Şekeri… Toplu Taşımaya ZAM…
Bodrum rekora koşuyor: 4 günde 151 bin araç giriş yaptı
Demir: “Sevgi bağlarımızı güçlendirmeliyiz”
Personel ile bayramlaşıldı
Kaymakam Arslan trafik denetimi yaptı
Turhan Selçuk Google'da Doodle Oldu
Kurban Bayramınız kutlu olsun…

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech