İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Muğla’da İz Bırakan Bir İsim Orhan Çakır Başkan

(8 Duygu)
(0 Duygu)
(3 Duygu)
(5 Duygu)
(8 Duygu)
(3 Duygu)
(3 Duygu)
 

Sevgili okurlarım geçtiğimiz hafta içerisinde Allahlın Rahmetine kavuşan Muğla’nın eski Belediye başkanlarından Rahmetli Orhan ÇAKIR için CIZ köşemde onu onure edecek bir yazım olmuştu.

24072020hkocabiyik.jpg

Ancak okuyucularımızdan birçok isim efsane isim olan Orhan ÇAKIR başkan birkaç kelimeyle hatırlanacak bir isim değil deyip bana sitem edenler bile oldu.
Sevgili okurlarım Muğla da , İlçelerde hatta köylerde adı devamlı güzelliklerle anılan Rahmetli Orhan ÇAKIR eş ve dostlarının iyi ve kötü günlerinde yanlarında bulunan saygın ve sevecen bir isimdi. Geçtiğimiz birkaç ay içinde Muğla da yoldan geçerken bir kahvede eş ve dostlarıyla oturuyordu. Orhan ÇAKIR. Sayın ÇAKIR yüksek bir sesle “ Üsen ne yapıyorsun le insan eski dostunu aramaz mı? Biz senle kaç yıllık arkadaşız” dedi ve kahvede bulunan arkadaşlarına hitaben “bakın bu Üsen 50-55 yıllık deneyimli bir Gazetecidir ama bana karşı büyük bir kabahati var herkesi yazı yazıyor benim için bir cümle bile yazmıyor ama kendisini çok severim değerli bir dostumdur” dedi.
Sevgili okurlarım Eski Belediye Başkanı Rahmetli Orhan ÇAKIR kendisi CHP den Belediye Başkanı seçildi ama tarafsızlığı ile sağ kesim tarafından da sevilir ve sayılırdı. Bu konuda bir örnek vermek gerekirse sayın ÇAKIR CHP li olmasına rağmen Adalet Parti Belediye Meclis üyesi Hasan ÖZSOY’ a Adalet Partili Olmasına rağmen Belediye Meclis Başkan adayı gösterdi rahmetli Hasan ÖZSOY da CHP li ve Adalet Partili Meclis Üyelerinin oylarıyla Meclis Başkanı seçildi. İşte öyle değerli bir isimdi Orhan ÇAKIR Başkan.
Sevgili Okurlarım Orhan ÇAKIR 10 yıl yapmış olduğu Belediye başkanlığı döneminde Muğla’ya birçok katkısı olduğu gibi çok sayıda da eş dost kazandı . Çünkü Sayın ÇAKIR gitmiş olduğu topluluklarda yapmış olduğu esprili konuşmalarla olsun, güler yüzlülüğü ile olsun müstesna bir isimdi. İşte öylesine değerli bir isim olan Orhan ÇAKIR’ın aradan uzun yıllar geçse de adı devamlı güzelliklerle anılacaktır sevgili okurlarım.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Ata Ağaç, Geçmişle Gelecek Arasında Köprü Oluyor
Milas Belediyesi çalışmalarını sürdürüyor
Muğla genelinde denetimler yapıldı
Milas Tariş’in mutlu günü
Avcılarda başkan değişmedi… Özkan yeniden başkan seçildi…
Kovid-19 Denetimleri Devam Ediyor
Bağımlılık ve Uyuşturucu İle Mücadele Toplantısı Gerçekleştirildi
Büyükşehir zabıtasından fahiş fiyat ve etiket denetimi

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech