İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Beçin Sanat Kampı başlıyor

(196 Duygu)
(154 Duygu)
(106 Duygu)
(114 Duygu)
(92 Duygu)
(110 Duygu)
(87 Duygu)
 

Beçin Kalesi Kazısı Başkanlığı’nın yürüttüğü içerisinde yaratıcı fotoğraf ve deneysel baskı resim atölyelerinin bulunduğu Beçin Sanat Kampı bugün başlıyor.
040818sanatkampi.jpg
UNESCO Dünya Geçici Miras Listesi’nde yer alan, Menteşeoğulları Beyliğine de başkentlik yapan Beçin Kalesi’nde 9 günlük sanat kampı düzenlenecek. 25 Haziran’da sona eren başvurular kapsamında 20 üniversite öğrencisi ve mezun için, Beçin Kalesi’nde Yaratıcı Fotoğraf Atölyesi ve Deneysel Baskı Resim Atölyesi yapılacak.
Beçin Kalesi Kazısı Başkanlığı tarafından yürütülen kamp kapsamında öğrenciler hem arkeoloji ve sanat tarihi konularında hem de yaratıcı fotoğraf teknikleri konusunda bilgi sahibi olacak. Öğrenciler elde ettikleri bu bilgileri arkeoloji kazı alanında yapılacak farklı fotoğraf tekniklerinin kullanıldığı çekimlerle uygulama şansı yakalayacak. Ayrıca atölyede üretilen çalışmalar daha sonra belirlenecek bir alanda sergilenecek. Atölyelerin yürütücülüğünü Fulya Beteş ve Ertan Toy yapacak.
Beçin Sanat Kampı’nın sanat bölümlerinde öğrenim gören öğrenciler için büyük bir avantaj olduğunu ifade eden Beçin Kalesi Kazı Başkanı Prof. Dr. Kadir Pektaş, “Kampımızda Milas ve Beçin’deki tarihi yapıların sanatla ilişkisi ön plana çıkarılacak. Milas’ın tanıtımına da katkı sağlaması beklenen sanat etkinliği 12 Ağustos’ta sona erecek. 9 gün sürecek kampta oluşturulan sanat eserlerinin sergilenmesi amaçlıyoruz.” ifadelerini kullandı.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Bodrum Belediyesi’nden örnek alınabilecek “SÜT” projesi
Çorum Mecitözü Belediye Başkanından Başkan Tokat’a Ziyaret
“Bodrum Sahillerinde Milas Patileri iz bıraktı”
“Muğla’da Mesleki Eğitimi Geliştirme-İnovasyon Eğitimi Projesi”
‘Güçlü Gazeteci, Özgür Medya’ eğitim düzenlendi
AK Gençlerden Mustafa Amca’ya minnet ziyareti
Ilbıra Dağı Koruma Platformu 4’üncü kez toplandı
Milas Belediyespor evinde kaybetti

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech