İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS

marketlerlogo2.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

‘Kadına şiddet’ tiyatroya taşındı

(6 Duygu)
(1 Duygu)
(1 Duygu)
(1 Duygu)
(1 Duygu)
(1 Duygu)
(1 Duygu)
 

Tiyatro Tozlu Sahne, kadına şiddetin eleştirildiği “Fermuar” adlı oyun gösterisiyle Milaslı tiyatro severlerle buluşacak.
221216kadinasiddet_8b4c9.jpg
Tiyatro Tozlu Sahne, muhteşem bir oyunu Milaslı tiyatro severlerle buluşturuyor. Pi Drama Küçük Sahne ve ilçemizde yakın zaman da kurulan Tiyatro Tozlu Sahne tarafından; İtalyan Tiyatro Yazarı Dario Fo ve Doğan Korkmaz’ın kadın oyunlarından kolajlanan ‘FERMUAR’ isimli oyun Milas’ta sahnelenecek.
Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda 23 Aralık Cuma günü saat 20.30’da sahneye konulacak olan ‘Fermuar’ isimli oyunda; tacizin, şiddetin ve tecavüzün kadınları nasıl bir travmaya sürüklediği, kadına gösterilen değeri ve toplumun bu tip olaylar karşısındaki duyarsızlığı konu aldı. Yönetmenliğini Mimar Sinan Devlet Konservatuarı mezunu, Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu oyuncularından İlker Erçman’ın yaptığı oyunda ‘Seksenler’ dizisinden tanıdığımız Kenan Yıldırım, Amerika New York Stella Adler Aktör Stüdyosu’nda oyunculuk eğitimi alan Ziba Türk, Zübeyde Altıntaş, Handan Öztürk ve Gamze Kalmaz yer alıyor.
Psikolojik gerilim türündeki, tek perdelik oyun hakkında bilgi veren Seksenler dizisinden tanınan, Tiyatro Tozlu Sahne Kurucusu Kenan Yıldırım “Şiddetin kadınlar üzerinde yarattığı travmaları çarpıcı bir şekilde ortaya koyarken, toplumun bu tip olaylar karşısındaki duyarsızlığını konu alan oyunumuzu daha önce Bodrum’da sahneye koyduk. 300 kişinin izlediği oyunumuzu Milaslı tiyatro severlerle de buluşturmak istedik. ‘Şiddetin Rengi Yoktur’ diyor ve 23 Aralık Cuma günü saat 20.30’da Milas Belediyesi Evlendirme ve Toplantı Salonu’nda sahneye koyacağımız oyuna tüm Milaslıları bekliyoruz” diye konuştu.
Fermuar tiyatro oyununun bileti; Afacan Kreş, Milas Özel Final Lisesi ve tiyatro salonunda satılacak.

 

221216tiyatro_7_c91b5.jpg

 

221216tiyatro_4_05821.jpg

sag-dik-2.gif
Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Müdür Bal’ı ünlü oyuncu ziyaret etti
 “Seçilebilecek tek kadın adayım”
 DSP kararı AİHM’e taşıdı
 Berabere kaldılar
Sahil yolu otopark oldu!
Ünlü oyuncudan Başkan Tokat’a ziyaret…
Hazırlık maçında bir araya geldiler
Balık Festivaline katkı sunanlar onurlandırıldı

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

HELIX_NO_MODULE_OFFCANVAS

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech