Tıklayın Otomatik Okusun. Tıklayın
Tasarım: arifozbey.com

Gündem Haberleri 2.Manşet (Anasayfa Orta Alanda) !

videoana_246a7.png

marketlerlogo2.png

MILAS
giydirme1.gif
 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.jpg
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

 

Dernek ve yönetim kurulunda yaşanan istifalar üzerine çarpıcı açıklamalarda bulunan Milas Kuaförler, Berberler ve Güzellik Salonları Derneği Başkanı Erkan Çil, “İddia edildiği gibi istifa edenlerin isimleri kullanılarak hiçbir etkinliğe imza atılmamıştır. Bunun ispatı da dernek karar defterimizdedir!” dedi.

050117cil_4f58f.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Milas Kuaförler, Berberler ve Güzellik Salonları Derneği Başkanı Erkan Çil, derneğin yönetim kurulunda görev yapan Yıldıray Mazı, Feriştah Aytekin, Mahmut Üstünyazgan ve denetim kurulunda görev yapan Cem Karabıyık’ın istifalarının ardından basında yer alan iddialar üzerine cevap hakkı doğduğunu belirterek, iddialara muhatap kişi olarak açıklama yaptı.
“Denetim kurulunda görev alan Karabıyık, nasıl olur da derneğin adresini bilmez!”
Dernek üye sayısının konuya ilişkin haberde 70 olarak gösterildiğini ancak üye sayısının 57 olduğunu ifade eden Başkan Çil, haberde yer alan ifadelerin tamamıyla yalan olduğunu belirterek, “Denetim kurulunda görev alan Cem Karabıyık, ‘istifa’ dilekçelerini nasıl oluyor da derneğin eski adresine gönderiyor. Bu yaşanılan durum, Karabıyık’ın dernekten bi haber olduğunu göstermiyor mu?” dedi.
“İddia edildiği gibi kimsenin adı kullanılarak prim yapılmıyor. Derneği gereksiz polemiklerle meşgul eden bu açıklamaların tek amacı; projeler üreten ve STK olarak görevlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan derneğimizi karalamaktır! Kimsenin kara propaganda yapmasına gerek yok! Yeni oluşturduğumuz yönetimle daha güçlüyüz ve emin adımlarla ilerleyerek bu karalamalara rağmen başarılı çalışmalara imza atacağız.” diye konuşan Çil, bir yıldan beri görüş ayrılı yaşadığını söyleyen Mahmut Üstünyazgan’a cevaben şunları kaydetti: “Türkiye Berber ve Kuaförler Federasyonu tarafından gerçekleştirilen Milli Takım Şampiyonası elemelerinde Türkiye 5.’cisi olarak milli takıma seçildim ve şuanda Milli Takım Erkek Kategorisi Grup Kaptanı olarak görev yapıyorum. Bu görevi yaparken de öncelikle Milas’ı en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyorum. Ancak bu başarı hazmedilememiş ve ekip ruhuna gölge düşürücü ithamlarla bulunularak arkamdan iş çevrilmiştir. Ancak ‘kol kırılır yen içinde kalır’ düsturuyla hareket ederek bu süreci kırmadan, dökmeden götürmeye çalıştım. Üstünyazgan’ın iddiasına göre ben yönetim kurulundan habersiz iş çeviriyormuşum. Asla böyle bir şey olmamıştır! İddialarını sürdürmek istiyorlarsa karşıma belgeyle ve gerçek örneklerle çıksınlar!”
“‘Halep halkı yalnız değil!’ Başlıklı haberi lütfen okuyun!”
Halep halkı adına gerçekleştirilmek istenilen yardım kampanyasına dernek adına değil şahsı adına destek verdiğini belirten Çil, bu konuda herhangi bir yanlışa düşmemek için Milas Kaymakamı Eren Arslan’a danıştığının altını çizerek, Yıldıray Mazı’ya cevaben şunları belirtti: “Yıldıray Mazı, dernek olarak Halep halkı için yardım kampanyası yaptığımı iddia etmiş. Keşke dernek olarak kampanyaya destek olabilsek ancak tüzüğümüz buna imkan vermiyor. Bu nedenle Milaslı hayırsever işadamlarının ve halkın desteğiyle başlatılan yardım kampanyasına şahsım olarak destek vereceğimi kaydettim ve bu aynı şekilde haberlerde yer aldı. Ancak bu haber üzerinden yanlış bilgilendirme ve yönlendirme yapılıyor. Bu şahsiyetler her şeyden bi haber oldukları için yine yanlış anlamışlar. Bu kampanyaya dernek olarak değil, şahsım olarak destek verdim! ‘Halep halkı yalnız değil!’ başlıklı haberi lütfen okusunlar!”

 

050117karardefteri_1_f7caa.JPG

 

050117karardefteri_2_97ea6.JPG

 

050117karardefteri_4_83547.JPG

 

050117karardefteri_3_4ac62.JPG

 

 

 

 

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

YGS birincisi Makbule Altuntop
Son dakika...Ören’de paraşüt kazası
2 yıl sonra bitecek…
 Öztürk: “Söylenenler akıl ve mantık dışı”
 Miniklerden kütüphane ziyareti
 Renkli karşılama
Güllük Su Ürünleri Kooperatifi seçimini yaptı
 Kütüphaneden dev hizmet
“Yüzde 78 neyi oylayacağını bilmiyor”
Avcılar genel kurul için biraraya geldi
Hak eden kazansın
Askere saldırmak istedi, vatandaşlar linç etti
Eski konak için yıkım kararı verildi
MEBİS hayata geçti…
 Sokak hayvanları konuşulacak
 Maçta 9 kişi kaldılar
Pir Sultan Abdal Derneği’nden dayanışma gecesi…
 İncirliin TEMA gönüllülerini ağırladı
Facebook
GoogleShare

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

 

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin

Tasarım ve Kodlama : Arifozbey.com

 

Hacı İlyas Mahallesi, Kadıağa Caddesi No: 15 / Kat: 1 , Türk Hava Kurumu Üstü 48200,Milas,Muğla,Türkiye
Sabit : +90 252 513 13 13 - Faks : +90 252 513 32 32 - Cep : +90 507 262 59 50

günaydınmilas.com - gunaydinmilas.com - gunaydinmilas.net

Tıklayın Otomatik Okusun. Tıklayın