Tıklayın Otomatik Okusun. Tıklayın
Tasarım: arifozbey.com

Gündem Haberleri 2.Manşet (Anasayfa Orta Alanda) !

videoana_246a7.png

marketlerlogo2.png

MILAS
giydirme1.gif
 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.jpg
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

 

Milas’ta, geçtiğimiz günlerde Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığınca bazı cadde ve sokaklarda asfalt yenileme çalışmaları başlamıştı. Sanayi Caddesi üzerinde yapılan çalışmalar esnasında kopan elektrik ve telefon kabloları, vatandaşın hizmet almasını zorlaştırdı.
100117calisma_283f9.jpg
Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, Milas’ta yol yenileme çalışmalarına geçtiğimiz Aralık ayında başlamıştı.
Bu kapsamda geçtiğimiz ay İnönü Bulvarı’nda yenileme çalışmaları tamamlanmıştı. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, çalışmalarına Sanayi Caddesi’nde devam etti.
Milas’ın Emek Mahallesi Sanayi Caddesi’nde yürütülen asfalt yenileme çalışmaları sırasında, elektrik ve telefon kabloları koptu. Asfalt kazı işlemleri sırasında zarar gören elektrik ve telefon kabloları, çevrede bulunan esnaf ve mahalle sakinlerine zor anlar yaşattı.
Sanayi Caddesi’nde bulunan vatandaşlar hem elektriksiz hem de internetsiz kaldı. Kopan elektrik kabloları aynı gün içerisinde çalışmaları yürüten ekipler tarafından tamir edilirken, vatandaşlar internet hizmeti almakta zorlandı.
2 GÜN İÇERİSİNDE MAĞDURİYET GİDERİLECEK
Çevredeki vatandaşlar, sıkıntılı günler geçirdiklerini kaydederek “Ocak ayından itibaren, Sanayi Caddesi’nde Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından asfalt yenileme çalışmaları başladı. Asfalt kazı çalışmaları sırasında, elektrik ve telefon kabloları koptu. Kopan elektrik kablosu, çalışan işçiler tarafından tamir edildi fakat günümüzde önemli bir ihtiyaç haline gelen internet kablosunun tamiri yapılamadı. Ama tamir edilen elektrik kablosu, yüzeyde çıplak bir şekilde bırakıldı. Bu durum tehlike oluşturuyor. Aynı zamanda yaklaşık 4 gündür, internet hizmeti alamıyoruz. İşlerimizin çoğu internette olduğu için bu konuda mağduruz.” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
Türk Telekom Milas Şubesi Müdürü Şener Keleş, Sanayi Caddesi’nde yaşanan mağduriyetin yakın zamanda çözüleceğini kaydederek “Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığınca, Emek Mahallesi Sanayi Caddesi’nde yürütülen çalışmalar esnasında internet ve telefon kabloları kopmuş. Biz Muğla Büyükşehir Belediyesi ile koordineli bir şekilde bu tür yaşanan olaylara müdahale ediyoruz. Telefon kablosunun geçtiği alana, asfalt malzemesi dolmuştur. İnternet ve telefon kablosu problemini, 2 gün içerisinde halledeceğiz ve vatandaşımıza tekrar hizmet almasını sağlayacağız.” dedi.

 

100117magduriyet_1_524b0.JPG

 

 

100117magduriyet_8_404f8.JPG

 

100117magduriyet_7_679a1.JPG

 

100117magduriyet_4_5b8c6.JPG

 

100117magduriyet_6_e5072.JPG

 

100117magduriyet_5_79d39.JPG

 

100117magduriyet_3_fa745.JPG

 

100117magduriyet_2_66b46.JPG

 

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

Son dakika... Otomobil durağa daldı: 1 ölü-2 yaralı
Kore Gazisi Gönül hayatını kaybetti
“Cadde trafiğe açılsın”
Çocuk istismarlarını önleme ve farkındalık
 Özel’den ‘hayır’ çalışması
 Gıda, Tarım Müdürlüğünde görev değişimi
Hafta sonu maç programı
 Bakan Kaya’ya Milas yüzüğü
 “Dilencilere verilen her kuruş dilenciliği artırmaktadır”
 “Bir gün değil her gün baştacısınız”
 Mercekli kaplarla doğayı incelediler
Soner’i mutlu eden hediye
AK Parti referandum çalışmalarını hızlandırdı
Önce döktüler sonra yaktılar
Balığı sevdirme kampanyası
“Ben milletim, ben bağımsızım”
 “Haftayı dinlenerek geçireceğiz”
Bir fırça da onlar sürdü
Facebook
GoogleShare

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

 

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin

Tasarım ve Kodlama : Arifozbey.com

 

Hacı İlyas Mahallesi, Kadıağa Caddesi No: 15 / Kat: 1 , Türk Hava Kurumu Üstü 48200,Milas,Muğla,Türkiye
Sabit : +90 252 513 13 13 - Faks : +90 252 513 32 32 - Cep : +90 507 262 59 50

günaydınmilas.com - gunaydinmilas.com - gunaydinmilas.net

Tıklayın Otomatik Okusun. Tıklayın