Tasarım: arifozbey.com

Gündem Haberleri 2.Manşet (Anasayfa Orta Alanda) !

mavimikrofon2_5f060.gif

videoana_246a7.png

marketlerlogo2.png

MILAS
giydirme1.gif
 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.jpg
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

 

Milas’ta, geçtiğimiz günlerde Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığınca bazı cadde ve sokaklarda asfalt yenileme çalışmaları başlamıştı. Sanayi Caddesi üzerinde yapılan çalışmalar esnasında kopan elektrik ve telefon kabloları, vatandaşın hizmet almasını zorlaştırdı.
100117calisma_283f9.jpg
Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, Milas’ta yol yenileme çalışmalarına geçtiğimiz Aralık ayında başlamıştı.
Bu kapsamda geçtiğimiz ay İnönü Bulvarı’nda yenileme çalışmaları tamamlanmıştı. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, çalışmalarına Sanayi Caddesi’nde devam etti.
Milas’ın Emek Mahallesi Sanayi Caddesi’nde yürütülen asfalt yenileme çalışmaları sırasında, elektrik ve telefon kabloları koptu. Asfalt kazı işlemleri sırasında zarar gören elektrik ve telefon kabloları, çevrede bulunan esnaf ve mahalle sakinlerine zor anlar yaşattı.
Sanayi Caddesi’nde bulunan vatandaşlar hem elektriksiz hem de internetsiz kaldı. Kopan elektrik kabloları aynı gün içerisinde çalışmaları yürüten ekipler tarafından tamir edilirken, vatandaşlar internet hizmeti almakta zorlandı.
2 GÜN İÇERİSİNDE MAĞDURİYET GİDERİLECEK
Çevredeki vatandaşlar, sıkıntılı günler geçirdiklerini kaydederek “Ocak ayından itibaren, Sanayi Caddesi’nde Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından asfalt yenileme çalışmaları başladı. Asfalt kazı çalışmaları sırasında, elektrik ve telefon kabloları koptu. Kopan elektrik kablosu, çalışan işçiler tarafından tamir edildi fakat günümüzde önemli bir ihtiyaç haline gelen internet kablosunun tamiri yapılamadı. Ama tamir edilen elektrik kablosu, yüzeyde çıplak bir şekilde bırakıldı. Bu durum tehlike oluşturuyor. Aynı zamanda yaklaşık 4 gündür, internet hizmeti alamıyoruz. İşlerimizin çoğu internette olduğu için bu konuda mağduruz.” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
Türk Telekom Milas Şubesi Müdürü Şener Keleş, Sanayi Caddesi’nde yaşanan mağduriyetin yakın zamanda çözüleceğini kaydederek “Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığınca, Emek Mahallesi Sanayi Caddesi’nde yürütülen çalışmalar esnasında internet ve telefon kabloları kopmuş. Biz Muğla Büyükşehir Belediyesi ile koordineli bir şekilde bu tür yaşanan olaylara müdahale ediyoruz. Telefon kablosunun geçtiği alana, asfalt malzemesi dolmuştur. İnternet ve telefon kablosu problemini, 2 gün içerisinde halledeceğiz ve vatandaşımıza tekrar hizmet almasını sağlayacağız.” dedi.

 

100117magduriyet_1_524b0.JPG

 

 

100117magduriyet_8_404f8.JPG

 

100117magduriyet_7_679a1.JPG

 

100117magduriyet_4_5b8c6.JPG

 

100117magduriyet_6_e5072.JPG

 

100117magduriyet_5_79d39.JPG

 

100117magduriyet_3_fa745.JPG

 

100117magduriyet_2_66b46.JPG

 

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

Son dakika...Alaattin Öksüz’ün oğlu Milas’ta yakalandı
 Transit yolda darısı Milas’ın başına
 Sahte parada 3 tutuklu
Özmen: “Liderlik bizim hakkımızdı”
Mahinur Cemal Uslu Ortaokulu şampiyon oldu
Evlilik dolandırıcılarına tutuklama
 Belediyeden toplu iş sözleşmesi
 Dünya üçüncüsüne Büyükşehir’den ödül
21 bin öğrenci karne sevinci yaşadı
Hastanede karne sürprizi
Milas’ta 4 eski polis gözaltına alındı
 Kızılay’dan kan bağışına destek çağrısı
 GEKA’dan EMITT atağı…
Talepleri yerinde dinliyorlar
 Türkiye çeyrek finalindeler
Yüzlerce kişiyi dolandırdı sonunda yakalandı
Eğitimin yaşı yok…
Görüş mesafesi 20 metreye düştü
Facebook
GoogleShare

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

 

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin

Tasarım ve Kodlama : Arifozbey.com

 

Hacı İlyas Mahallesi, Kadıağa Caddesi No: 15 / Kat: 1 , Türk Hava Kurumu Üstü 48200,Milas,Muğla,Türkiye
Sabit : +90 252 513 13 13 - Faks : +90 252 513 32 32 - Cep : +90 507 262 59 50

günaydınmilas.com - gunaydinmilas.com - gunaydinmilas.net