Tıklayın Otomatik Okusun. Tıklayın
Tasarım: arifozbey.com

Gündem Haberleri 2.Manşet (Anasayfa Orta Alanda) !

mavimikrofon2_5f060.gif

videoana_246a7.png

marketlerlogo2.png

MILAS
giydirme1.gif
 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.jpg
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

 

Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçeye yeni parkın yapımına başladı ve dekoratif oturma bankları kazandırdı.
120117cevre_3cefe.jpg
Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Emek Mahallesi’nde yeni bir parkın yapımına başlamasının yanı sıra Menteşe Caddesi’ni dekoratif banklarla buluşturdu.
YENİ PARK YAPIMI
Milas Belediyesi, Emek Mahallesi’nde yeni bir park yapımına başladı. Park yapımı, mahalleli tarafından memnuniyetle karşılandı.
Mahalle sakinlerinin daha modern yaşam alanlarına kavuşmaları adına park yapımını önemseyen Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Emek Mahallesi’nde yeni bir parkın yapım çalışmasına başladı. Yapımının kısa sürede tamamlanması hedeflenen park, mahalle halkının keyifle vakit geçireceği bir alan olacak. Toplam alanı Bin 714 metre kare olan park içerisinde; 220 metre uzunluğunda yürüyüş yolu, spor aletleri, çocuk oyun alanı, suni çim mini futbol sahası oturma ve dinlenme alanları olacak.
Başlatılan çalışma ile ilgili açıklama yapan Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, “İlçemize yeni yeşil alanlar ve parklar kazandırmak için projelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. Emek Mahallemizde de böyle bir ihtiyaç bulunuyordu. Söz konusu araziyi düzenleyerek mahalle sakinlerimizin huzurlu bir şekilde vakit geçirebilecekleri bir park yapıyoruz. Çocuklarımızın gönüllerince vakit geçirebilecekleri, gençlerimizin sportif faaliyetlerini en uygun şekilde yapabilecekleri bir park yapıyoruz. Yakın bir zamanda bitecek bu parkımızın halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
MENTEŞE CADDESİ’NDE DEĞİŞİKLİKLER
Menteşe Caddesi’ne dekoratif bank ve çöp kovaları yerleştirildi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, dekoratif olarak kendi atölyesinde imal ettiği bankları Menteşe Caddesi boyunca monte etti. Caddeye görsel güzellik katması ve vatandaşların dinlenebilmesi amaçlı ahşap oturma bankları yapıldı.
Konuya yönelik açıklamada bulunan Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Mustafa Çoban, "Milas’ın en önemli caddeleri arasında yer alan aynı zamanda ve Salı pazarımızın bulunduğu Menteşe Cadde’mize daha önce de ilçemizin çeşitli yerlerine koyduğumuz kendi imalatımız olan dekoratif oturma banklarından ve çöp kovalarından yerleştirdik. Cadde üzerinde yürüyen ve pazara alışverişe gelen vatandaşımız yorulduğunda oturup dinlenebilsin. Bundan sonra da vatandaşımızdan gelen talep ve isteklere göre ilçemizin çeşitli yerlerine ahşap banklarımızı koymaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

 

120117belediye_7_4c7e3.jpg

 

120117belediye_6_e2402.jpg

 

120117belediye_5_6827a.jpg

 

120117belediye_4_42bc6.jpg

 

120117belediye_3_8ae52.jpg

 

120117belediye_2_f0c4f.jpg

 

120117belediye_1_5c706.jpg

 

 

 

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

Umut tacirleri tutuklandı
Kask yine hayat kurtardı
İkinci duruşma 28 Şubat’ta
Zeytinyağında işbirliği kararı alındı
AKUT’ta eğitim zamanı…
 Türkiye’deki kent konseyleri Milas’ta buluşuyor
 Hafta sonu maç programı…
Güllük’te sezon hazırlığı başladı
Hedef grup şampiyonluğu
 Badmintonda il dereceleri
Genç kalemlere büyük fırsat…
Düğünde terör propagandası yaptı, tutuklandı
Ekmekten çuval ipi çıktı
Sorunları yerinde incelediler
Her bebeğe 1 fidan
 Üstündağ: “Sit çalışması iptal mi değil mi?”
 41 yıllık dernekten 87'inci konser
Kargo şirketinden hırsızlık
Facebook
GoogleShare

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

 

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin

Tasarım ve Kodlama : Arifozbey.com

 

Hacı İlyas Mahallesi, Kadıağa Caddesi No: 15 / Kat: 1 , Türk Hava Kurumu Üstü 48200,Milas,Muğla,Türkiye
Sabit : +90 252 513 13 13 - Faks : +90 252 513 32 32 - Cep : +90 507 262 59 50

günaydınmilas.com - gunaydinmilas.com - gunaydinmilas.net

Tıklayın Otomatik Okusun. Tıklayın