Tıklayın Otomatik Okusun. Tıklayın
Tasarım: arifozbey.com

Gündem Haberleri 2.Manşet (Anasayfa Orta Alanda) !

videoana_246a7.png

marketlerlogo2.png

MILAS
giydirme1.gif
 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.jpg
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

 

Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçeye yeni parkın yapımına başladı ve dekoratif oturma bankları kazandırdı.
120117cevre_3cefe.jpg
Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Emek Mahallesi’nde yeni bir parkın yapımına başlamasının yanı sıra Menteşe Caddesi’ni dekoratif banklarla buluşturdu.
YENİ PARK YAPIMI
Milas Belediyesi, Emek Mahallesi’nde yeni bir park yapımına başladı. Park yapımı, mahalleli tarafından memnuniyetle karşılandı.
Mahalle sakinlerinin daha modern yaşam alanlarına kavuşmaları adına park yapımını önemseyen Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Emek Mahallesi’nde yeni bir parkın yapım çalışmasına başladı. Yapımının kısa sürede tamamlanması hedeflenen park, mahalle halkının keyifle vakit geçireceği bir alan olacak. Toplam alanı Bin 714 metre kare olan park içerisinde; 220 metre uzunluğunda yürüyüş yolu, spor aletleri, çocuk oyun alanı, suni çim mini futbol sahası oturma ve dinlenme alanları olacak.
Başlatılan çalışma ile ilgili açıklama yapan Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, “İlçemize yeni yeşil alanlar ve parklar kazandırmak için projelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. Emek Mahallemizde de böyle bir ihtiyaç bulunuyordu. Söz konusu araziyi düzenleyerek mahalle sakinlerimizin huzurlu bir şekilde vakit geçirebilecekleri bir park yapıyoruz. Çocuklarımızın gönüllerince vakit geçirebilecekleri, gençlerimizin sportif faaliyetlerini en uygun şekilde yapabilecekleri bir park yapıyoruz. Yakın bir zamanda bitecek bu parkımızın halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
MENTEŞE CADDESİ’NDE DEĞİŞİKLİKLER
Menteşe Caddesi’ne dekoratif bank ve çöp kovaları yerleştirildi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, dekoratif olarak kendi atölyesinde imal ettiği bankları Menteşe Caddesi boyunca monte etti. Caddeye görsel güzellik katması ve vatandaşların dinlenebilmesi amaçlı ahşap oturma bankları yapıldı.
Konuya yönelik açıklamada bulunan Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Mustafa Çoban, "Milas’ın en önemli caddeleri arasında yer alan aynı zamanda ve Salı pazarımızın bulunduğu Menteşe Cadde’mize daha önce de ilçemizin çeşitli yerlerine koyduğumuz kendi imalatımız olan dekoratif oturma banklarından ve çöp kovalarından yerleştirdik. Cadde üzerinde yürüyen ve pazara alışverişe gelen vatandaşımız yorulduğunda oturup dinlenebilsin. Bundan sonra da vatandaşımızdan gelen talep ve isteklere göre ilçemizin çeşitli yerlerine ahşap banklarımızı koymaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

 

120117belediye_7_4c7e3.jpg

 

120117belediye_6_e2402.jpg

 

120117belediye_5_6827a.jpg

 

120117belediye_4_42bc6.jpg

 

120117belediye_3_8ae52.jpg

 

120117belediye_2_f0c4f.jpg

 

120117belediye_1_5c706.jpg

 

 

 

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

YGS birincisi Makbule Altuntop
Son dakika...Ören’de paraşüt kazası
2 yıl sonra bitecek…
 Öztürk: “Söylenenler akıl ve mantık dışı”
 Miniklerden kütüphane ziyareti
 Renkli karşılama
Güllük Su Ürünleri Kooperatifi seçimini yaptı
 Kütüphaneden dev hizmet
“Yüzde 78 neyi oylayacağını bilmiyor”
Avcılar genel kurul için biraraya geldi
Hak eden kazansın
Askere saldırmak istedi, vatandaşlar linç etti
Eski konak için yıkım kararı verildi
MEBİS hayata geçti…
 Sokak hayvanları konuşulacak
 Maçta 9 kişi kaldılar
Pir Sultan Abdal Derneği’nden dayanışma gecesi…
 İncirliin TEMA gönüllülerini ağırladı
Facebook
GoogleShare

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

 

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin

Tasarım ve Kodlama : Arifozbey.com

 

Hacı İlyas Mahallesi, Kadıağa Caddesi No: 15 / Kat: 1 , Türk Hava Kurumu Üstü 48200,Milas,Muğla,Türkiye
Sabit : +90 252 513 13 13 - Faks : +90 252 513 32 32 - Cep : +90 507 262 59 50

günaydınmilas.com - gunaydinmilas.com - gunaydinmilas.net

Tıklayın Otomatik Okusun. Tıklayın