Tıklayın Otomatik Okusun. Tıklayın
Tasarım: arifozbey.com

Gündem Haberleri 2.Manşet (Anasayfa Orta Alanda) !

videoana_246a7.png

marketlerlogo2.png

MILAS
giydirme1.gif
 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.jpg
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

 

Milaslı genç kuaför Efe Yiğit Garipoğlu’nun yürüttüğü ‘Saçım Saçın Olsun Projesi’ne destek çığ gibi büyüyor. Kanser hastalarına umut olan projeye, engelli vatandaşlar da destek veriyor.
120117umut_ad60e.jpg

Milas’ta kuaför Efe Garipoğlu’nun Kanser Savaşçıları Derneği’nin Saçım Saçın Olsun Projesi’ni ilçede hayata geçirmesiyle başlayan saç bağışı kampanyası, çığ gibi büyüyor. 40 yaşındaki görme engelli Filiz Deli de yeni yılda yeni saç bağışlarıyla devam eden kampanyaya saçlarını kestirerek destek oldu.
Uzun süredir uzattığı saçlarını kanser hastalarına peruk yapılması için kestiren Deli, kemoterapi gördüğü sırada saçlarını kaybeden kanser hastalarına umut olacağı için büyük sevinç yaşadığını söyledi.
“MUTLU OLMANIN ANAHTARI SAYGI VE SEVGİ”
Engelli bireylerin de gündelik yaşamda birçok zorlukla karşı karşıya kaldığına dikkat çekerek insanları hoşgörülü ve yardımsever olmaya davet eden Deli, “Birbirimizin hayatına saygı ve sevgi göstermemiz gerekiyor. Ancak bu şekilde mutlu yaşayabiliriz. Ayrıca insanlara yardım etmekte mutluluk veren bir erdem. Ben de yıllardır uzattığım saçlarımı kestirerek Saçım Saçın Olsun Projesi’ne destek oldum ve çok mutluyum.” dedi.
6 aydır sürdürdüğü projede şuana kadar 95 saç bağışı kabul ettiğini söyleyen Efe Yiğit Garipoğlu, yeni yılın ilk bağışçısının Aylin Varışlı olduğunu ikinci bağışçının ise Filiz Deli olduğunu belirtti.
“Benim için her bağışçı çok özel! Ancak engelli bireylerimizin de bu projeye destek vermesi duygu dolu anlar yaşamama neden oldu.” diyerek duygularını ifade eden Garipoğlu, proje hakkında şunları kaydetti: “Proje kapsamında bağışçılarımızın saç kesimlerini ve saç bakımlarını ücretsiz yapıyoruz. Saç bağışında bulunmak isteyenlerin en az 30 santimetre uzunluğunda saç bağışlaması gerekiyor. Peruk yapılabilmesi için saçın en az 30 santimetre olması gerekiyor. Bağış olarak aldığımız saçları derneğimize gönderiyoruz. Burada işlemden geçerek peruk haline gelen saçlar, kanser hastalarına ücretsiz bir şekilde veriliyor. Gerçek saçtan yapılan bu peruklar, sentetik malzemeden üretilen saçları kullanamayan kanser hastaları için büyük önem arz ediyor.”

 

120117bagis_4_f229e.jpg

 

120117bagis_3_cd43f.jpg

 

120117bagis_2_4be68.jpg

 

120117bagis_1_d1bcb.jpg

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

YGS birincisi Makbule Altuntop
Son dakika...Ören’de paraşüt kazası
2 yıl sonra bitecek…
 Öztürk: “Söylenenler akıl ve mantık dışı”
 Miniklerden kütüphane ziyareti
 Renkli karşılama
Güllük Su Ürünleri Kooperatifi seçimini yaptı
 Kütüphaneden dev hizmet
“Yüzde 78 neyi oylayacağını bilmiyor”
Avcılar genel kurul için biraraya geldi
Hak eden kazansın
Askere saldırmak istedi, vatandaşlar linç etti
Eski konak için yıkım kararı verildi
MEBİS hayata geçti…
 Sokak hayvanları konuşulacak
 Maçta 9 kişi kaldılar
Pir Sultan Abdal Derneği’nden dayanışma gecesi…
 İncirliin TEMA gönüllülerini ağırladı
Facebook
GoogleShare

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

 

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin

Tasarım ve Kodlama : Arifozbey.com

 

Hacı İlyas Mahallesi, Kadıağa Caddesi No: 15 / Kat: 1 , Türk Hava Kurumu Üstü 48200,Milas,Muğla,Türkiye
Sabit : +90 252 513 13 13 - Faks : +90 252 513 32 32 - Cep : +90 507 262 59 50

günaydınmilas.com - gunaydinmilas.com - gunaydinmilas.net

Tıklayın Otomatik Okusun. Tıklayın