İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS

marketlerlogo2.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Açık kömür işletmesine, ISO standardına uygun belge verildi

(32 Duygu)
(28 Duygu)
(24 Duygu)
(26 Duygu)
(21 Duygu)
(29 Duygu)
(19 Duygu)
 

Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Maden Direktörlüğü üretim faaliyetlerinin, ISO uluslararası standartlara uygunluğu belgelendirildi.
091118isobelge.jpg
Açık kömür işletmesine, Türkiye’de ilk defa kalite standartlarına uygun belge verilmesi uygun görüldü.
Günümüzde yurtdışı ve yurtiçinde ticari faaliyette bulunan kuruluşlarda, uluslararası standartlar doğrultusunda üretimde bulunmalarının önem kazandığı; güvenli firma olabilmek için de uluslararası kuruluşlar tarafından denetlenilmesi ve standartlara uygun entegre yönetim sistemlerini gerçekleştirmiş olmaları gerektiği belirtildi.
Belgelendirme çalışmalarında; firmanın ISO 9001(Kalite), ISO 14001(Çevre), OHSAS 18001(İş sağlığı ve Güvenliği) ve ISO 50001(Enerji Yönetim Sistemi) ölçülerine uygun olarak standart şartlarını uygulayıp-uygulamadıklarının göz önünde bulundurulduğu ifade edildi.
Bereket Grubuna ait Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ bünyesinde yer alan ve termik santrale kömür sağlayan Maden Direktörlüğünde uzun süren bir öndenetim süreci yaşandı. Birimler tek tek denetlendi, yönetimi gözden geçirme çalışmaları yapıldı ve hedefler belirlendi. Öndenetim çalışmalarından sonra Belgelendirme kuruluşu TÜV NORD GROUP (TÜV Teknik Kontrol ve Belgelendirme AŞ)’un sertifikasyon denetimine girildi. Denetim çalışmaları; Yücel Dağada liderliğinde, Semra Can, Hürriyet G. Ülkü, Tamer Şen ve İlker Kayar’dan oluşan Başdenetçi grubu tarafından yürütüldü.
Yurtiçi ihalelerde ve yurt dışı satışlarda uluslararası standartları içeren Entegre Yönetim Sistemleri bağlamında Belgelendirilmiş olmanın önemine dikkat çeken Başdenetçiler, belge sahibi olmanın firmaya getirdiği yararları şöyle sıraladılar: “Kurumsallaşmayı, çalışanların katılımı ve müşteri memnuniyetini sağlar; yasal mevzuatlara uyumluluğu arttırır, firmaya prestij kazandırır, çalışanlarda farkındalığı ve dayanışma duygularını geliştirir. Standartlara uygun uygulamaları olan şirketler, yurtiçi ihalelerde ve yurtdışı satışlarda rakiplerine göre her zaman daha avantajlı olurlar.”
Üretim faaliyetlerinde; çalışanların, doğanın ve tesis çevresinde yaşayanların korunmasının, kaliteyi tutturmanın önemli olduğunu belirten Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ İcra Kurulu Başkanı ve Maden Direktörü Yüksel Akın şunları söyledi: “Kuruluşumuzun, uluslararası kimlikli denetçi bir firma tarafından denetlenerek, uluslararası standartlara uygun olarak çalıştığının belgelenmesi bizim için sevindirici bir durum. Ekip olmanın, standartlara uyumlu çalışmanın bir sonucudur bu başarı! Kalite-Çevre-İş Sağlığı ve Güvenliği-Enerji verimliği alanlarında birbirine uyumlu çalışmaların sergilenerek bu belgeyi almamızı sağlayan beyaz ve mavi yaka tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.”

 

20181108_091052.jpg

 

20181108_085715.jpg

 

20181108_085617.jpg

 

1.jpg

sag-dik-2.gif
Ekran Alıntısı.JPG

ads.gif

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Deprem Milas'ı salladı
 Final maçı berabere bitti
Kemikler’de su baskını...
“Zafere sayılı günler kaldı!”
“Milas'ı ilgisizlikten kurtaracağız”
Yeni Milasspor doludizgin gidiyor
Balık havuzuna olta atan şahıs yakalandı
“Kazasız kul olmaz” Milas’ta sahne alacak

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech