İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS

marketlerlogo2.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Sevgi ile her engel aşılır!

(19 Duygu)
(21 Duygu)
(15 Duygu)
(15 Duygu)
(17 Duygu)
(19 Duygu)
(17 Duygu)
 

Milas’ta 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir dizi program düzenlendi. Engelliler Günü’nde öne çıkan ortak söylem ise “Sevgi ile her engel aşılır” oldu.
051218sevgiengel.jpg

Her yıl dünyada 3 Aralık tarihinde farkındalık oluşturmak amacıyla Dünya Engelliler Günü’nde bir takım etkinlikler gerçekleştiriliyor. Milas’ta da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir dizi program düzenlendi.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engelli vatandaşların yaşamlarına, her bireyin potansiyel bir engelli adayı olduğuna dikkat çekmek için Milas’ta Ahmet Hamdi Helvacıoğlu Özel Eğitim Uygulama Merkezi, Rehberlik Araştırma Merkezi ve Menteş Remzi Ozan Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş Uygulama Merkezinde etkinlikler düzenlendi.
Etkinliklere; AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Garnizon Komutanı Albay Emel Demiryakan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, AK Parti Milas Belediye Başkan Aday Adayı Barış Saylak, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, kamu kurum amirleri, STK temsilcileri, okul müdürleri, özel bireyler ve vatandaşlar katıldı.
Aralarında özel birey öğrencilerinin de bulunduğu mehteran takımı ve tek kişilik davul şov izleyenleri adeta büyüledi ve özel öğrenciler büyük alkış aldı.
Özel birey öğrenciler; ‘Sevgi’ konulu şiirleri ve etkinliklerde yapılan konuşmalarda ise öne çıkan ortak söylem sevgi ile her engel aşılır oldu.
ENGELLİLER GÜNÜ’NÜ FIRSAT BİLDİLER
Öte yandan Milas’ta; Dünya Engelliler Günü’nü fırsat bilen bazı kişi veya kişiler, ellerinde hazırladıkları sahte evrakla vatandaşlara engelliler üzerinden duygu sömürüsünde bulundu.
Milas TOKİ Konutları’nda meydana gelen olayda; TOKİ Konutları’nda oturan engelli bir vatandaş, ellerinde evrakla gezerek, engelliler için yardım topladıklarını iddia eden bazı kişileri fark etti. Ellerinde sahte düzenlenen evrakla, Engelliler Günü dolayısıyla “Biz devlet aracılığıyla, engelliler için yardım topluyoruz” iddiasında bulunan kişilere tepki gösteren engelli vatandaş, durumu hemen yetkililere haber verdi.
Vatandaşın güvenlik güçlerine haber verdiğini gören dolandırıcı, oradan uzaklaştı.
Yetkililer, Dünya Engelliler Günü’nü fırsat bilerek; insanların duygularını sömüren kişilere karşı vatandaşlara uyarılarda bulunarak, ‘yardım topluyoruz’ adı altında para isteyen kişilere itibar etmemeleri gerektiğini söyledi.

 

20.jpg

 

12.jpg

 

11.jpg

 

10.jpg

 

9.jpg

 

8.jpg

 

7.jpg

 

6.jpg

 

4.jpg

 

3.jpg

 

2.jpg

 

1.jpg

 

 

sag-dik-2.gif
Ekran Alıntısı.JPG

ads.gif

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Erdoğan: “Cumhur İttifakı pazara kadar değil, mezara kadar”
“Mahkum değilsin Milas, Demokrat Parti var”
Asım’ın Nesli Akif’i dinliyor
Muhtar seçilirse maaşını ihtiyaç sahiplerine verecek
Yeni Milasspor, yeni sahada maç yapacak
 “İkinci yenilgi hepimizi çok üzdü”
Kaymakam Arslan’dan halı dokuyan ailelere ziyaret
Satranç şampiyonundan Kaymakam Arslan’a ziyaret

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech