İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS

marketlerlogo2.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Başkan Tokat’a ziyaret

(6 Duygu)
(4 Duygu)
(5 Duygu)
(3 Duygu)
(6 Duygu)
(3 Duygu)
(4 Duygu)
 

Milas Belediyesinde çalışan işçilerin bağlı olduğu Disk Genel İş Sendikası İşyeri Temsilcileri, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.
061218baskantokatziyaret.jpg
Milas Belediyesinde çalışan işçilerin bağlı olduğu Disk Genel İş Sendikası İşyeri Temsilcileri, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret gerçekleştirdi.
Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimler neticesinde iş yeri temsilcisi olarak seçilen baş temsilci ve diğer belediye işyeri temsilcileri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a nezaket ziyaretinde bulundu. Baş Temsilci Davut Çakar ve diğer temsilciler ile sohbet eden Başkan Tokat, belediye ile ilgili konularda da görüş alışverişi yaptı.
Seçimlerin ardından Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek, işçiler adına teşekkür etmek ve her zaman destekçisi olduklarını belirtmek istediklerini söyleyen Çakar: “Yeni dönemde de Milas Belediye Başkanımız Muhammet Tokat ve meclis üyeleri ile her zaman olduğu gibi uyum içinde çalışmalarımız devam edecek. Başkanımıza işçinin yanında olduğu için ve işçiyi koruyup gözettiği için çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Yeni seçilen işyeri temsilcilerini tebrik eden Başkan Tokat ise “Çalışanlarımızın daha iyi şartlarda çalışmaları için her zaman sendika ile dayanışma içerisinde olduk. Yeni seçilen arkadaşlarımıza ziyaretleri için teşekkür ediyor görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

 

 

sag-dik-2.gif
Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Zehirli mantarlara dikkat!
Amatör Denizci Projesi’ne yoğun talep var
Kaymakam Arslan’dan Damlıboğaz Mahallesi’ne ziyaret
 Konser 19 Aralık’ta…
 Milas Belediyespor, Beşiktaş’la karşılaşacak
3 mahallede elektrik kesintisi yaşanacak
 Gençlerin geleceği için elele verdiler
Arıcılık Kursu kayıtları başladı

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech