İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

 

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Milas Ülkü Ocakları yarışma düzenliyor

(32 Duygu)
(29 Duygu)
(27 Duygu)
(29 Duygu)
(31 Duygu)
(31 Duygu)
(32 Duygu)
 

Milas Ülkü Ocakları Başkanlığı, Milas’ta 104. Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü kapsamında çeşitli dallarda yarışma düzenleyecek.
130319ulkuocak.jpg

Milas Ülkü Ocakları Başkanlığı, Milas’ta 104. Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü kapsamında çeşitli dallarda yarışma düzenleyecek.
Yarışmalara son başvuru tarihinin, 20 Mart Çarşamba günü olduğu açıklandı.
Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül, yaptığı yazılı basın açıklamasında şu ifadeleri kullandı:
“Milas Ülkü Ocakları olarak, dünden bu güne Türk gençliğine sadece ilim, spor ve kültür alanlarında topluma faydalı olabilmeyi anlatmıyor, aynı zamanda onları sağlıklı ve başarılı olmaları adına faaliyetlerimizle teşvik ediyor, bu hususlarda destek olabilmek adına imkanlarımız dâhilinde mücadele vermeye kararlılıkla sürdürüyoruz. Bugün, mazimizin şerefli sayfalarında yer alan kahraman şehit ve Gazilerimizi minnet ile yad ederken, yarınımızın meşalesi ve ümidi olan gençlerimizi maziden atiye tarihsel kucaklaşmayı sağlamak en büyük gayelerimizden biri olmaya devam etmektedir. 104. yılında Çanakkale Zaferi ve aziz şehitlerimizi anacak olduğumuz etkinliklerimizde, sadece lise düzeyinde kardeşlerimizin katılımda bulunabileceği iki dalda yarışmalarımız gerçekleşecektir. Bunlar şehitlerimiz anısına 21 Mart 2019 Perşembe günü saat 11.00’de Milas Şehit Metin Özcan Stadı’nda gerçekleşecek olan koşu ve yine 21 Mart 2019 Perşembe günü saat 18.00’de Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde gerçekleşecek olan Çanakkale Zaferi anısına şiir okuma yarışmaları olacaktır. Son başvuru tarihinin 20 Mart 2019 Çarşamba olduğu yarışmalarımıza katılacak olan kardeşlerimiz başvurularını 0544 447 13 72 – 0534 208 43 68 numaralı telefonlardan ve Milas Ülkü Ocakları resmi sosyal medya hesaplarından yapabileceklerdir. Sadece liseli kardeşlerimizin katılabileceği yarışmalarda, şiir okuma yarışmasına katılacak olan kardeşlerimiz istedikleri kahramanlık şiiri ile yarışmaya katılabileceklerdir. Yarışmalarda ilk üçe giren öğrencilerimiz çeşitli hediyelerle ödüllendirileceklerdir. Bu ödüller; 1. olanlar Bursa kültür gezisi + kitap seti (Gezi planı; Bursa Ulu Camii, Osman Gazi- Orhan Gazi Türbeleri, Tophane ve sur bölgesi, Hünkar köşkü (Atatürk konağı), Atatürk müzesi, Kültür park, Bursa botanik ve Hayvanat bahçeleri, Eski Bursa evleri olacaktır) 2. olanlar, tablet + kitap seti, 3. olanlar ise kitap seti ile ödüllendirileceklerdir.
Anma ve ödül programımız ise sanatçımız Ahmet Abalı’nın da Kahramanlık Türküleri ile katılacağı 22 Mart 2019 Cuma günü saat 20.00’de Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü-Konferans Salonu’nda gerçekleşecektir. Yarışmalarımıza öğrenci kardeşlerimizi, anma programımıza ise bütün vatandaşlarımızı şimdiden davet ediyor, başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimizi, ahirete intikal etmiş olan gazilerimizi rahmet ve minnet ile yad ediyorum.”

 

sgdgsdgsd.jpg


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Muğlalı ‘kraliçeler’ arıcıların gözdesi oldu
Coşkuyla 100. yıl kutlandı
Kalp krizi geçiren öğrenci yaşam mücadelesi veriyor
Maden kazası zanlılarına 22,5’ar yıl hapis cezası isteniyor
 Başkan Tokat’a hayırlı olsun ziyareti
“Madenlerde denetimler kâğıt üzerinde mi kalıyor?”
Zeytin ve zeytinyağının tarihine ışık tuttular
Basketbol takımı çalışmalarını sürdürüyor

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech