İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

 

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Tokat, Güllük Mahallesi’ni ziyaret etti

(29 Duygu)
(27 Duygu)
(28 Duygu)
(30 Duygu)
(30 Duygu)
(30 Duygu)
(28 Duygu)
 

Milas Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Başkan Adayı Muhammet Tokat, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlere devam ediyor.
140319tokatgulluk.jpg

Milas Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Başkan Adayı Muhammet Tokat, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlere devam ediyor.
Önceki gün Güllük Mahallesi’nde esnaf ziyareti yapan Başkan Tokat ziyaretlerinin ardından Güllük Cumhuriyet Halk Partisi seçim bürosu açılışına katıldı. Açılışın ardından halka hitaben konuşma yaptı.
Ziyaretlerinde kendisine Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe CHP İlçe örgütü, Meclis Üyesi Adayları, ittifak partisi olan İyi Parti Temsilcileri eşlik etti.
Tüm gün boyunca süren ziyaretlerde esnaf ve vatandaşın görüş ve önerilerini alan Başkan Tokat vatandaşı çalışmaları hakkında bilgilendirdi.
Ziyaretlerin ardından seçim bürosu açılışına geçen Başkan Tokat Millet İttifakı ortakları ile açılış öncesi yaptığı kısa konuşmasında; “Bu güzel etkinliğimizde bizleri yalnız bırakmayan vekilimiz Süleyman Girgin’e katılım sağlayarak bizlere onur moral güç verdiğini için hepinize teker teker teşekkür ediyorum. Sabahtan bu yana esnafımızı dolaşıyoruz. Bize göstermiş oldukları ilgi ve desteğe gerçekten şükranlarımı sunuyorum. Bu güveni ve desteği boşa çıkartmayacağız. Bana güvenenlere beni destekleyenlere asla ihanet etmeyeceğim.”
“İNŞALLAH 31 MART AKŞAMI DA ZAFERİMİZİ HEP BİRLİKTE KUTLAYACAĞIZ”
Açılışın ardından programı kapsamındaki halka konuşmasını yapmak için ittifak ekibiyle Belediye Çay Bahçesine geçen Başkan Tokat CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan eski dönem milletvekili Fevzi Topuz eşlik etti. Açılış konuşmasını yaptıktan sonra sözü İyi Parti Temsilcisi Gürsel İnce’ye bıraktı. İnce konuşmalarında; “Bizim önceliğimiz Atatürk ve cumhuriyet değerlerini korumaktır. Tek adam rejiminin ülkemize ne kadar büyük zararlar verebileceğini yakın zamanda gördük. Ülkede beka sorunu diye bir şey yoktur. Muhtar seçeceğimiz bir seçimin ülkenin bekasıyla ne alakası olabilir. İnsanların milli duygularını sömüren bir anlayışın bizleri kandırmasına izin vermeyeceğiz. Bu yüzden ortak değerlerimiz adına yapmış olduğumuz ittifak parlamenter sistemi tekrar kazanıncaya kadar devam edecektir.”
İnce’nin konuşmalarının ardından söz alan CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin; “ Ülkede beka problemi varsa bu ekonomini alanında vardır. Ülkemiz ekonomik krizdedir. Üreticimiz bitme noktasına gelmiştir. Ucuza mal almak için yurt dışından ülkemize giren her şey bizim zararımızdır. Kimseden partisini değişmesini istemiyoruz böyle bir şey demek de haddimiz değil zaten. Ama gelin ülkemizin içinde bulunduğu şu durumdan rahatsız olduğumuzu söyleyelim biraz iktidarın kulağını çekelim, Muğlamızı talan ve rant zihniyetine bırakmayalım”
“HALKIM İÇİN BANA VERİLMİŞ İMTİYAZI ASLA ÖZEL BİR ŞİRKETE DEVRETMEM”
Vekil Girgin’in konuşmasının ardından açıklamalarına devam eden Başkan Tokat açıklamalarında; Büyükşehir yasası hakkında bilgilendirerek olumlu ve olumsuz taraflarıyla ele aldı. Projesi biten ve devam etmekte olan çalışmalarından bahseden Tokat halkı doğru bilgilendirmek adına Benim Milas’ta yaptığım ve Güllükte yapılan altyapıya bir bakın. İkisi arasındaki farkı göreceksiniz. Milas’taki altyapı tıkır tıkır çalışıyor ama Güllük’teki altyapı ise kabulü bile yapılamayacak kadar bozuk mahkemelik olmuş halka illallah dedirmiş bir altyapıdır. İşte CHP belediyelerle, AK Parti’li belediyelerin hizmet farkı buradadır.”
Büyükşehir yasasıyla gelirlerin İlçe Belediyelerden alınmasını hiçbir zaman mazeret olarak göstermediklerini belirten Tokat; “Önümüzdeki dönemde köylerdeki rahatlamadan sonra daha çok beldelerimize ağırlık verdiğimiz bir dönem olacaktır. Güllük sahil projemizi devreye sokacağız. Hem turizm hem de gelimi açısından önem verdiğimiz bir projedir. Güllük pazar yeri projemizi en kısa zamanda devreye sokacağız.”
“HALKIN KADERİYLE OYNATMAYIZ”
“Güllük’te yaşanan su sorununa değinen başkan bu su sorunun temel sebebi imtiyaz devri olmuş olmasıdır. 35 yıllığına Güllük’ün suyu özel bir şirkete imtiyaz devri ile verilmiştir. Aramızdaki farkı bilmeniz için söylüyorum benim de görev yaptığım süre içerisinde güya ilçemize menfaati olacakmış diye birçok imtiyaz teklifi ile gelindi altyapı için bile teklif edildi ama yapmadım. Ve tavrım aynen şu şekilde oldu; bu imtiyaz halkım için bana verilmiş imtiyazdır. Ben halkım için bana verilen bu imtiyazı hiçbir şekilde özel bir şirkete devredemem.”
“HAYALİ PROJELER VE KISA SÜRELİ SİYASET BİZİM İŞİMİZ DEĞİL”
Yapılan işlerin halka hizmet gibi gözükerek ilerleyen süreçlerde aslında halkın zararına sonuçlar doğuracağını belirten Başkan Tokat; “Bunun adı halkın kaderiyle oynamaktır, biz hiçbir zaman bunu yapmadık yaptırmayız hayali projelerle kısa süreli siyaset bizim işimiz değil, halkımız gerekli cevabı sandıkta verecektir.”
Hiçbir menfaat için; dürüstlükten, hizmet etmekten ve cumhuriyet yolundan vazgeçmeyeceğini söyleyen Tokat; halka katılımı ve açık desteği teşekkür ederek konuşmalarını bitirdi.

 

WhatsApp Image 2019-03-14 at 12.04.21.jpeg

 

WhatsApp Image 2019-03-14 at 12.04.21 (2).jpeg

 

WhatsApp Image 2019-03-14 at 12.04.21 (1).jpeg

 

WhatsApp Image 2019-03-14 at 12.04.19.jpeg

 

WhatsApp Image 2019-03-14 at 12.04.19 (1).jpeg

 

WhatsApp Image 2019-03-14 at 12.04.18.jpeg

 

WhatsApp Image 2019-03-14 at 12.04.18 (1).jpeg

 

WhatsApp Image 2019-03-14 at 12.04.17.jpeg

 

WhatsApp Image 2019-03-14 at 12.04.16.jpeg

 

1.jpeg

 

 


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Muğlalı ‘kraliçeler’ arıcıların gözdesi oldu
Coşkuyla 100. yıl kutlandı
Kalp krizi geçiren öğrenci yaşam mücadelesi veriyor
Maden kazası zanlılarına 22,5’ar yıl hapis cezası isteniyor
 Başkan Tokat’a hayırlı olsun ziyareti
“Madenlerde denetimler kâğıt üzerinde mi kalıyor?”
Zeytin ve zeytinyağının tarihine ışık tuttular
Basketbol takımı çalışmalarını sürdürüyor

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech