İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

 

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

150 öğrenciye trafik eğitimi verildi

(33 Duygu)
(31 Duygu)
(32 Duygu)
(32 Duygu)
(28 Duygu)
(30 Duygu)
(31 Duygu)
 

Milas’ta Trafik Dedektifleri Projesi kapsamında Milas Merkez İlkokulu’ndaki 2. sınıf öğrencilerine trafik eğitimi verildi.
140319trafikegitim.jpg

Trafik kazalarının önlenmesi amacıyla başlatılan Trafik Dedektifleri Projesi kapsamında Milas’ta ilköğretim, orta ve lise dengi okullarda öğrencilere trafik eğitimi veriliyor.
Trafik sorununa kalıcı bir çözüm getirmek amacıyla OPET’in desteği, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Eşleri Kaynaşma Yardımlaşma Derneği (Pekay) ortaklığında uygulamaya konulan proje, 2018 yılı içerisinde başarıyla gerçekleştirildikten sonra 2019 yılı içerisinde de devam ettiriliyor.
Eğitimleri veren Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği’nde görevli Polis Memuru Hüseyin Aydın, bu kez Milas Merkez İlkokulu’ndaki 2. sınıf öğrencilere trafik eğitimi verdi.
Toplam 150 öğrenciye trafik eğitimi veren Aydın, “Türkiye’nin 81 ilindeki okullarda 3-17 yaş arasındaki toplam 1,5 milyon çocuk ve genç ile dolaylı olarak ailelerine trafik bilinci oluşturuldu. Trafik kazalarının önlenmesinde büyük işlev gören proje kapsamında; trafik güvenliğinde toplumsal duyarlılığın artırılarak, trafik kazalarının azaltılması, trafik denetimlerinin gerekliliği konusunda kamuoyu algısının güçlendirilmesi, trafik kuralları konusunda farkındalık oluşturulması yoluyla mevcut algıda değişikliğin sağlanması ile trafiği güvenli, ulaşımı konforlu bir ülkeye dönüşüm hedeflendi.” diye konuştu.
Bilinçli nesiller yetiştirerek trafik kurallarına uyulmasına sağlayacak olan proje, minik öğrencilerden ve velilerden büyük ilgi gördü.

 

4.jpg

 

3.jpg

 

2.jpg

 

1.jpg


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Muğlalı ‘kraliçeler’ arıcıların gözdesi oldu
Coşkuyla 100. yıl kutlandı
Kalp krizi geçiren öğrenci yaşam mücadelesi veriyor
Maden kazası zanlılarına 22,5’ar yıl hapis cezası isteniyor
 Başkan Tokat’a hayırlı olsun ziyareti
“Madenlerde denetimler kâğıt üzerinde mi kalıyor?”
Zeytin ve zeytinyağının tarihine ışık tuttular
Basketbol takımı çalışmalarını sürdürüyor

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech