İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

 

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Türk Eğitim Sen şehit annelerini yalnız bırakmadı

(83 Duygu)
(48 Duygu)
(45 Duygu)
(40 Duygu)
(38 Duygu)
(43 Duygu)
(44 Duygu)
 

Türk Eğitim Sen Milas Temsilciliği, Anneler Günü dolayısıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirerek, ilçedeki şehit annelerini yalnız bırakmadılar.
130519turkegitimsen.jpg

Anneler Günü’nün kutlandığı geçtiğimiz pazar günü, Milas’ta renkli ve bir o kadar da anlamlı kutlamalara sahne oldu. Türk Eğitim Sen Milas Temsilciliği ve kadın kolları da Anneler Günü dolayısıyla Milas’taki şehit ailelerine sürpriz ziyaretler gerçekleştirdi.
Menteş Mahallesi’nde Şehit Ercan Aydın, Koru Mahallesi’nde Şehit Servet Uslu, Beçin Mahallesi'nde Şehit Hüseyin Dural, Hayıtlı Mahallesi'nde Şehit Metin Özcan ve İsmetpaşa Mahallesi'nde Şehit Sabahattin Derin’in annelerini ziyaret eden Türk Eğitim Sen Milas Temsilciliği, şehit annelerinin Anneler Günü’nü kutladılar.
Ziyaretlerde duygusal anlar yaşadıklarını anlatan Türk Eğitim Sen Milas Temsilcisi Muzaffer Kafalı, “Yüce dinimizin ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ kutlu seslenişinin timsali, karşılık beklemeden vermenin, şefkatin, bağışlamanın, hoşgörünün ve eşsiz sahiplenişin en mümtaz simaları, geleceğimizin hazırlayıcısı ve güzide mimarları, yemeyen yediren, giymeyen giydiren, göz nuruyla, bin bir emekle bizleri büyüten elleri öpülesi annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum. Vatan müdafaasının kahramanlık abideleri olan kadın kahramanlarımızı, sonsuza dek var olacak kutsal vatan topraklarımızın kurucusu Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ı da rahmetle anıyorum. Çocuklarını genç yaşta vatan topraklarına emanet eden muhterem şehit annelerimizi anneler günü dolayısıyla Türk Eğitim Sen yönetimi ve kadın kollarımız olarak ziyaret ettik. Menteş Mahallesi'nde Şehit Ercan Aydın, Koru Mahallesi’nde Şehit Servet Uslu, Beçin Mahallesi'nde Şehit Hüseyin Dural, Hayıtlı Mahallesi'nde Şehit Metin Özcan ve İsmetpaşa Mahallesi’nde Şehit Sabahattin Derin’in annelerini ziyaret ettik. Şehitlerimizin ruhu şad, mekanları cennet olsun.” diye konuştu.

 

6.jpg

 

3.jpg

 

5.jpg

 

4.jpg

 

2.jpg

 

1.jpg

 

 


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Muhtarlar yeni bir federasyon için oy kullandı
“Avcılar ormanların gönüllü bekçileridir”
Altyapı işleri bitti, geçici kabul süreci başladı
Yanan ormana ruhsat yok!
Bakan Kurum: “Tüm Türkiye’de 20 binin üzerinde kaçak yapı tespitimiz var”
“Geleceğimiz için, siz de bir fidan dikin”
Ödülü 2 eser paylaştı
“Asla imara açılması söz konusu değil”

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech