İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

 

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

“Seçimi kaybettirmek için aday oldular”

(32 Duygu)
(26 Duygu)
(16 Duygu)
(17 Duygu)
(15 Duygu)
(18 Duygu)
(15 Duygu)
 

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, 31 Mart sürecinde aday olarak gösterilmeyen partililerin başka partilere giderek CHP’ye seçim kaybettirmek istediklerini söyledi.
09072019chp.jpg

Cumhuriyet Halk Partisi, yerel seçimlerin ardından ilçe danışma kurulları süreci yürütüyor. CHP’de 31 Mart yerel seçimleri ve sonuçları masaya yatırılıyor. 28 Haziran’da Marmaris’le başlayan ilçe danışma süreci kapsamında birçok ilçede danışma kurulları toplandı. 

31 Mart yerel seçim sonuçlarının değerlendirildiği ve şu ana kadar 8 ilçede yapılan ilçe danışma kurulu toplantılarına yönelik açıklamalarda bulunan CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, “31 Mart yerel seçimlerinde Muğla nüfusunun yüzde 70’ini oluşturan Bodrum, Milas, Menteşe, Marmaris, Datça ve Fethiye belediyelerini kazandık. Fethiye 25 aradan sonra CHP’li belediye tarafından yönetiliyor. Bu ilçelerde aday adayı olup aday olmayan arkadaşlarımız aday gösterilen arkadaşımızın arkasında sonuna kadar durdu. 31 Mart’ta bazı ilçelerde aday adayı olup aday olamayan bazı kişiler ise başka partilere giderek belediye başkan adayı oldular. Bu büyükşehir için de geçerli. Bazı kişiler seçim kazanmak için değil, seçimi kaybettirmek için aday oldular. Ancak emellerine ulaşamadılar. Önümüzdeki ilk yerel seçimlerde Köyceğiz, Ortaca, Dalaman, Ula ve Yatağan ilçelerinde CHP’li belediye başkan adayları seçimi kazanacaktır. Bundan hiç şüphemiz yok. Şu ana kadar gerçekleştirdiğimiz ilçe danışma kurullarında bunu gördük” dedi.
CHP Milas İlçe Danışma Kurulu, bugün saat 13.00’te Milas Belediye Toplantı ve Düğün Salonu’nda toplanacak.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

"Yangınlarda terör emaresine rastlamadık”
Sezonun yorgunluğunu atıyor
Yüksel yazdı, büyükşehir çalışmayı tamamladı
İkinci el motorlu taşıtların alım satımını yapanlar için sınav yapıldı
40’larından sonra top koşturuyorlar
Eski Milas Belediye Başkanı hayatını kaybetti
Belediye personeline toplu iş sözleşmesi
Emniyetten drone’lu denetim

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech