İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Üretici Kart ile çiftçilere ödeme kolaylığı

(122 Duygu)
(65 Duygu)
(65 Duygu)
(60 Duygu)
(60 Duygu)
(59 Duygu)
(53 Duygu)
 

Tarım sektöründe yüzde 44’e ulaşan kredi pazar payı ve 1,2 milyona yaklaşan çiftçi müşterisi ile özel bankalar arasında lider olan DenizBank, Milas Ziraat Odası ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında Üretici Kart sahibi çiftçilere avantajlı tarımsal ekipman alma fırsatı sağlıyor.

22072019mizo.jpg Türkiye genelinde 400’ün üzerinde şubede tarım bankacılığı hizmeti veren ve bunu tarıma özel 1000 kişilik uzman ekiple gerçekleştiren DenizBank, hayata geçirdiği iş birlikleri ile üreticilere sağladığı nitelikli hizmetin yelpazesini genişletiyor.
Üretici Kart sahipleri, Milas Ziraat Odası ve DenizBank arasındaki anlaşmanın sağladığı fırsatlar sayesinde; tohum ve ilaç alımlarının yanı sıra süt sağım makinesi, zeytin hasat makinesi ve ot biçme gibi küçük ölçekli tarımsal ekipmanlarını 12 ay vade ve ‘0’ faiz oranıyla ödeme imkânından yararlanabilecek.
“GAYEMİZ, ÇİFTÇİMİZİN TÜM İHTİYAÇLARINI DAHA İYİ ANLAYARAK DAHA ETKİLİ ÇÖZÜMLER ÜRETEBİLMEK”
Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Müdür Mehmet Emin İnce ve Yönetim Kurulu Üyelerinin, DenizBank Milas Şube Müdürü İsmet Aloğlu ve Tarım Bankacılığı müşteri temsilcisi Melih Tarhan’ın hazır bulundukları toplantıda konuşma yapan DenizBank Milas Şube Müdürü Aloğlu, çiftçilere daha fazla destek olmak amacıyla geliştirilen iş birliğinin mutluluk verici olduğunu belirterek “Türkiye’nin her yerinde çiftçimizle beraber nefes alan, onların dertlerini çözmek üzere taşın altına elini koymaktan çekinmeyen bankamız, oluşan her ihtiyacı hızlıca tespit edip en pratik, en hızlı ve formalitesi en az süreçler içeren ürünleri çiftçilerimize sunmaya odaklanıyor. Üç bin üreticimizin cebinde olan ana ürünümüz Üretici Kart çevresinde fırsatlar sunmaya, bu avantajları anlaşmalar ile zenginleştirmeye devam ediyoruz. Tarımda çiftçimizin hemen yanı başında yer almayı, onların hayatlarını kolaylaştırmak üzere çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.
TÜRKİYE’DE BİR İLK OLAN “ÜRETİCİ KART” HAKKINDA
• Çiftçiler Üretici Kartları ile; Akaryakıt, gübre, yem, tohum gibi tarımsal alışverişlerini 16 bini aşkın anlaşmalı üye işyerinde 5 aya varan vade ve %0 faiz avantajı ile yapabilir.
• Üretici Kart ile ATM ve şubelerimizden 7/24 nakit çekim yapabilir.
• Üretici Kart’a tanımlanan ek limit ile tarımsal yatırım, farklı ödeme ve nakit ihtiyaçları için; yılda 1 kez hasat zamanında ödeme yaparak 2 veya 3 hasat döneminde geri ödemeli taksitli kredi kullanabilir.
• Geri ödemeler DenizBank’ın tüm tarım kredilerinde olduğu gibi ürünün hasat tarihinde yapılabilir.
• Cep telefonu, elektrik, su ve doğalgaz faturalarını otomatik ödeme talimatı vererek ilave limit ile yılda 1 kez hasat döneminde ödeyebilir.
• SGK / Bağkur ödemeleri için Üretici Kart’a otomatik ödeme talimatı vererek ilave limit ile 1 kez hasatta ödeme yapabilir.
• Çiftçi Sağlığım Tamam ile anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemeden sağlık sigortasına sahip olabilir.
• Üretici Kart Ödemelerini tüm DenizBank Şubeleri ile PTT merkez ve şubelerinden yapabilir.
• Üretici Kart sahibi olmak için; DenizBank şubelerinden ve ATM’lerden Üretici Kart başvurusu yapılabilmektedir. Ayrıca cep telefonuna URETICI yazıp T.C. kimlik numarası ve bulunulan ilin plaka kodunu aralarında birer boşluk bırakıp 3280’e SMS gönderilerek de Üretici Kart başvurusu gerçekleştirilebilmektedir.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Saylak: “Avrupa'da tüketilen her 3 balıktan biri Türkiye'den gidiyor”
Güllük 6. Geleneksel Deve Güreşleri Gerçekleştirildi
Kayıp Balıkçıdan üzücü haber…
Kayıp Balıkçıyı Arama Çalışmaları Sürüyor…
Tecrübeli balıkçı kayboldu
Yeniköy ve Kemerköy’de de anlaşma sağlandı
Terfi hattı çalışmalarına başlanıldı
Çalışmalar aralıksız devam ediyor

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech