İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

THK bu yıl da deri toplayacak

(68 Duygu)
(52 Duygu)
(52 Duygu)
(54 Duygu)
(51 Duygu)
(50 Duygu)
(50 Duygu)
 

Türk Hava Kurumu (THK) Milas Şubesi Başkanı Sabahattin Kiremitçi, her yıl olduğu gibi bu yılda Kurban Bayramı'nda ekipleriyle kurban derisi toplayacaklarını söyledi.
09082019deri.jpg

THK Milas Şubesi Başkanı Sabahattin Kiremitçi, Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte kurban derisi toplamak için hazırlıklarını sürdürdüklerini belirtti. 

Her yıl olduğu gibi bu yılda Kurban Bayramı'nda ekipleriyle kurban derisi toplayacaklarını ifade eden Kiremitçi; "Kurumumuzun iki gelir kaynağı vardır. Bunlardan biri fitre-zekat ve doğrudan bağış yoluyla elde edilen gelirdir. Diğeri ise kurban derilerinden elde edilen gelirdir. Daha önceki yıllarda yapılan değişiklikle THK, kurban derilerini toplama konusunda tek yetkili kurum olmaktan çıkarıldı. Buna rağmen, kurum olarak yine şehir merkezinde Milas Belediyesi ile köylerimizde ise köy muhtarlarımız aracılığıyla kurban derilerini toplamaya çalıştık. Bu yıl da çalışmalarımız bu şekilde olacak” dedi.
Milaslıların fitre ve zekatta gösterdikleri hassasiyeti Kurban Bayramı’nda kurban derileri konusunda göstereceklerinden şüphe duymadıklarını dile getiren Kiremitçi, “Elde edilen gelirler THK’na, THK’na ait 3 üniversiteye ve THK kurslarına aktarılıyor” dedi.
Tüm Milaslıların Kurban Bayramı’nı kutlayan ve bağışta bulunacak olanlara şimdiden teşekkür eden Kiremitçi, THK’ya yıllarca büyük emeği geçen eski şube başkanı Ahmet Faik Demirkol’u da rahmetle andıklarını söyledi.

 

1.JPG 3.JPG


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

İşten atılan işçilerin mahkeme sevinci
Evlilik Fuarına İlgi Yoğun
Milas Belediye Beçinspor evinde berabere kaldı
52 Kıbrıs Gazisine Milli Mücadele Madalyası
Milas Gençlikspor farklı kazanmasını bildi
10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Mesajları
Vali Hanım Çileğinden Yıllık 20 Milyon Gelir
Ege Bölge Şampiyonasına ev sahipliği yaptık…

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech