İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Her şey Güllüklü minikler için

(82 Duygu)
(54 Duygu)
(57 Duygu)
(48 Duygu)
(54 Duygu)
(58 Duygu)
(52 Duygu)
 

Milas’a bağlı Güllük Mahallesi’ndeki ilk ve ortaokulun Okul Aile Birliği üyeleri, okul yararına gece gündüz çalışıyor.
09082019gullluk.jpg

Güllük İlk ve Ortaokulu Okul Aile Birliği, okulun sosyal olanaklarının ve fiziki çevresinin iyileştirilmesi için uzun süredir görev alıyor. Devlet okulu imajını kaldırmak için kaliteyi kolej seviyesine çıkarmak istediklerini belirten okul aile birliği üyeleri, Güllük halkıyla koordinasyon halinde çalışma gerçekleştiriyor. Nuriddin Erdoğan, Berna Altıkulaç, Ayşe Aksu, Meryem Dönmez ve Ela Denizli’den oluşan okul aile birliği, Güllük İlk ve Ortaokulu’ndaki görevleri ile birlikte yapımına başlanan yeni okul inşaatını da yakından takip ediyor.
Okulda öğrenim gören hiçbir yakını olmamasına rağmen okul aile birliği başkanlığı yapan Nuriddin Erdoğan, vatandaşlarla okulu bir araya getirerek daha kaliteli bir eğitim modeli çizilmesi için uğraş veriyor.
Geçtiğimiz yıl okul aile birliği olarak birçok projenin hayata geçmesini sağladıklarını belirten Erdoğan, okul bünyesinde açılan anasınıfı için yoğun çaba sarf ettiklerini, çocukların rahat bir biçimde anaokuluna gittiklerini gördüklerinde çok mutlu olduklarını söyledi. Okul çevresindeki duvarların harap durumda olduğunu, hayırseverlerle iletişime geçerek bu sorunu da çözdüklerini ifade eden Erdoğan, 23 Nisan’da öğrencilere hediyeler ikram ettiklerini söyledi. Güllük İlk ve Ortaokulu şu anda da Güllük’te kurulan Hanımeli pazarında çocuklara yönelik oyunlarla hizmet veriyor.
Öğrencilerin daha kaliteli bir eğitim alabilmeleri için personel ve fotokopi kâğıdı birçok ihtiyacının olduğunu ifade eden Erdoğan, Güllük halkından destek beklediklerini ifade etti. Erdoğan tüm Güllük halkını, Güllük İlk ve Ortaokulu’na bağışta bulunmaya davet etti.

3.jpg 2.jpg


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

İşten atılan işçilerin mahkeme sevinci
Evlilik Fuarına İlgi Yoğun
Milas Belediye Beçinspor evinde berabere kaldı
52 Kıbrıs Gazisine Milli Mücadele Madalyası
Milas Gençlikspor farklı kazanmasını bildi
10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Mesajları
Vali Hanım Çileğinden Yıllık 20 Milyon Gelir
Ege Bölge Şampiyonasına ev sahipliği yaptık…

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech