İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS

marketlerlogo2.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

özgür1.jpgMalum arkadaşım, “Bu seçim seçimden başka her şeye benziyor” dedi.
Aydın Engin'de 14 Ocak tarihli yazısına “CHP'ye şey etme, sonra şey olur...” başlığı atmış. Sanki CHP'ye şey eden varmış gibi... Aslında ne zamandan beri “şey” ediyor. Sonra “şey” olacağının farkında değil!Aydın Engin'in o güzel yazısını okuyun.
Sadece arkadaşım değil, kimle konuşsam aynı “şeyi” söylüyor. Gerçektende alışık olmadığımız bir seçim havasındayız. Genel seçim mi, yerel seçim mi belli değil. “İki adaylı bir seçime gidiyoruz” diyorlar, ortada 4 parti var. Biri “Demokrasi yok” diyor, karşı tiribünden “Senin partide demokrasi var mı?” yankısı geliyor.
Tuhaf... Sizce de öyle değil mi? Öyleyse, Binali Yıldırım da haklı; “Seçim siyasi bir faaliyet değildir”...

özgür1.jpgHaber Türk'ten Muharrem Sarıkaya'nın “CHP-İyi Parti'den Bodrum'a 'özel model'; İYİ Parti adayı CHP listesinden” başlıklı yazısı <https://www.haberturk.com/yazarlar/muharrem-sarikaya/2291323-chp-iyi-partidenbodruma-ozel-model-iyi-parti-adayi-chp-listesinden> önceki gün Muğla'yı ve özellikle Bodrum'u salladı.
Aynı yazı Bodrum'un haber sitelerinde “CHP-İYİ Parti’den Bodrum’a 'Özel Model'.. ” başlığı ile dolaşırken, ben de facebook hesabımdan “İttifak Bodrum Sorununu Aştı” başlığı ile şu paylaşımı yaptım:
“İYİ Parti'nin adayı Mehmet Tosun CHP'nin Bodrum adayı oldu. Yeni soru Kocadon açıkta mı kaldı?

özgür1.jpgDAHA KAÇ CAN VERECEĞİZ?
Okul yolunda 15 gün içinde ikinci trafik canavarı... Bu canavarın üçüncüsü ile okul yolunda hangimizin çocuğu karşılaşacak?
Allah korusun... Ama ya kul? Kul önlem almasın mı?
14 yaşındaki Eylül Tansu Suda‘yı Muğla-Denizli yolunda trfik canavarına kurban verdiğimizde, kaleme aldığım “Santral kazası, trafik kazası, asansör kazası filan” başlıklı yazımda noktayı şöyle koymuştum:

özgür1.jpgBu köşenin takipçilerinden Erdoğan Aygün bir yazımla ilgili epey zaman önce e-posta ile gönderdiği yorumunda “Osman Gürün sadece büyük şehir başkanlığını istemiyor, herşeye herkese hükmetmek istiyor. Kendisi atanmayla en alttan en üste olduğu gibi, Ortaca'yı Muğla'dan temsil eden Meslis Üyelerinden biri, en alt sıradan atanmış birinin de hiç bir sol geçmişi yoktur. Gerçi CHP içinde bunların önemi yoktur, demokrasinin bu olduğunu sanıyorlar.” demişti.
İletinin Ortaca kısmında denilmek isteneni hala anlayabilmiş değilim, ama “Osman Gürün sadece büyük şehir başkanlığını istemiyor, herşeye herkese hükmetmek istiyor.” sözüne katılmamak mümkün değil...

Sonraki
sag-dik-2.gif
Ekran Alıntısı.JPG

ads.gif

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Kaymakam Arslan’dan Dekan Yağcı’ya ziyeret
Restorasyon çalışmalarını yerinde inceledi
İlk karne hediyeleri fidan oldu
 Sporculara ziyafet çektiler
Milas Gençlikspor deplasmanda farklı kazandı
Eski seçim sandıkları yuva ve kovan oldu
Kırsal mahallelerde çalışmalar sürüyor
Milaslı doktordan sevindirici haber

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech