Tıklayın Otomatik Okusun. Tıklayın
Tasarım: arifozbey.com

Gündem Haberleri 2.Manşet (Anasayfa Orta Alanda) !

mavimikrofon2_5f060.gif

videoana_246a7.png

marketlerlogo2.png

MILAS
giydirme1.gif
 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.jpg
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Üstündağ: “Sit çalışması iptal mi değil mi?”

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Akın Üstündağ, Doğal Sit Alanlarının Ekolojik Temelli Bilimsel Araştırma Projesi’nin iptal edilip, edilmediğiyle ilgili soru önergesini meclise verdi.
240217sit.jpg

Yeni yönetim ilk toplantısını yaptı

AK Parti Milas Teşkilatında Necla Vatansever başkanlığındaki yeni kadın kolları yönetimi ilk toplantını gerçekleştirdi. Toplantıda, referandum hazırlıkları değerlendirildi.
130217yonetim.jpg

Milletvekili Öztürk, CHP’lileri topa tuttu!

Muğla’da görülen cumhurbaşkanına suikast girişimi davasını takip etmeyen CHP’lileri topa tutan AK Parti Muğla Milletvekili Öztürk, “15 Temmuz’da milleti darbecilerle kaderine terk edenler, yine bugün darbecilerin yargılandığı davada bu milleti yalnız bırakmıştır! Türk demokrasisinin en önemli mahkemesinde bir tane CHP’li yönetici, milletvekili, belediye başkanı yoktu.” dedi.

220217chp.jpg

Üstündağ: “OHAL sınırları aştı”

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili ve aynı zamanda TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Akın Üstündağ yaptığı açıklamada, “OHAL’in sınırları aşıldı artık sivil darbe dönemini yaşıyoruz.” Diyerek OHAL’e tepki gösterdi.
110217ohal.jpg

“Türklüğün bekası için ‘Evet’!”

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, 16 Nisan’da yapılacak referandumla ilgili açıklamada bulundu. Erdoğan, “Türklüğün bekası için evet” diyeceklerini ve “Krize asla fırsat vermeyeceklerini” dile getirdi.
210217mhp.jpg

ADD’den Varlık Fonu eleştirisi…

Atatürkçü Düşünce Derneği Milas Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ayaz, Varlık Fonu uygulaması hakkında eleştirilerde bulunarak, satış ve borçlanma ile bugüne kadar getirilen sistemin sürdürülemez olduğunu söyledi.
110217add.jpg

“Anayasa değişikliği çarpıtılıyor”

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Milas’a gerçekleştirdiği ziyaret sırasında anayasa maddelerinin değişimiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Öztürk, yürütülen kampanyalarda anayasa değişikliğinin referandumda ‘Hayır’ diyecek olanlar tarafından çarpıtıldığını söyledi.

200217anayasadegisikligi.jpg

Akça; “AK Parti haklı çıktı!”

AK Parti Büyükşehir Grup Başkanvekili Avukat Gültekin Akça, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ün ,”Büyükşehir’i reddetmek Muğla’ya haksızlık olur” açıklamasını eleştirerek, “Biz Muğla’nın Büyükşehir olma sürecinde kentimize sağlayacağı faydaları anlatırken onlar sorgusuz sualsiz bu yasaya karşı çıktılar. Yaptıkları siyaseten yanlıştı ve gelinen noktada AK Parti olarak biz haklı çıktık” dedi.
040217akca.jpg

“Kadınlarımız haklarını korumalıdır”

Cumhuriyet Kadınlar Derneği Milas Şubesi, Türk Medeni Kanunu’nun kabul edilişinin yıl dönümünde basın açıklamasında bulundu. CKD, Türk Medeni Kanunu’yla beraber gelen kadın haklarının korunması gerektiğinin altını çizdi.
170217ckd.jpg

“Hayır diyenlere bir bakın!”

“Anayasa değişikliğine ‘hayır’ diyenlere bir bakın; CHP, HDP, PKK ve DAEŞ… Bu kesim Türkiye’nin koalisyonlara mahkûm olmasını istiyor.” diyen AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, CHP tarafından sistem değişikliği olarak manipüle edilen anayasa değişikliğinin, doğru algılanabilmesi için ev ev dolaşacaklarını ve halkı bilgilendireceklerini söyledi.

010217akparti.jpg

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

Umut tacirleri tutuklandı
Kask yine hayat kurtardı
İkinci duruşma 28 Şubat’ta
Zeytinyağında işbirliği kararı alındı
AKUT’ta eğitim zamanı…
 Türkiye’deki kent konseyleri Milas’ta buluşuyor
 Hafta sonu maç programı…
Güllük’te sezon hazırlığı başladı
Hedef grup şampiyonluğu
 Badmintonda il dereceleri
Genç kalemlere büyük fırsat…
Düğünde terör propagandası yaptı, tutuklandı
Ekmekten çuval ipi çıktı
Sorunları yerinde incelediler
Her bebeğe 1 fidan
 Üstündağ: “Sit çalışması iptal mi değil mi?”
 41 yıllık dernekten 87'inci konser
Kargo şirketinden hırsızlık
Facebook
GoogleShare

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

 

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin

Tasarım ve Kodlama : Arifozbey.com

 

Hacı İlyas Mahallesi, Kadıağa Caddesi No: 15 / Kat: 1 , Türk Hava Kurumu Üstü 48200,Milas,Muğla,Türkiye
Sabit : +90 252 513 13 13 - Faks : +90 252 513 32 32 - Cep : +90 507 262 59 50

günaydınmilas.com - gunaydinmilas.com - gunaydinmilas.net

Tıklayın Otomatik Okusun. Tıklayın