Tıklayın Otomatik Okusun. Tıklayın
Tasarım: arifozbey.com

Gündem Haberleri 2.Manşet (Anasayfa Orta Alanda) !

videoana_246a7.png

marketlerlogo2.png

MILAS
giydirme1.gif
 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.jpg
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

 

AK Parti İlçe Başkanlığı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla ilçede görev yapan gazeteciler ile kahvaltılı toplantıda bir araya gelerek, çalışan gazeteciler gününü kutladı.
110117akparti_1123b.jpg
AK Parti İlçe Teşkilatı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla ilçede görev yapan basın mensuplarına TKİ Lokali’nde kahvaltı verdi. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak açıklamalarda bulunan AK Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Levent Akyer, halkın doğru bilgilendirilmesi adına, zor şartlarda çok önemli bir görev üstlenen gazetecilere yönelik gerçekleşen çirkin davranışları ve saldırıları kınadığını belirtti.
“Bildiğiniz ve yakından da takip ettiğiniz üzere ülkemiz dört bir taraftan kuşatılarak, adeta bir ateş çemberinin içine alınmaya çalışılıyor. Terör örgütlerinin alçakça saldırılarıyla sindirilmeye çalışılan halkımız ve zayıflatılmaya çalışılan devletimiz, bir yandan iç ve dış şer güçleriyle mücadele ederken, bir yandan ekonomik krizle boğuşan Avrupa ülkelerine inat istikrarlı mali politikalarla halkımızın daha büyük sıkıntı yaşamaması için hizmetlerine devam ediyor. Bugün 3’ncü köprüyü, Avrasya tüneli gibi denizin yüzlerce metre altından tünel yoluyla ulaşımı sağlayan bir projeyi, dünyanın en büyük havaalanı gibi yüzlercesini sayacağımız dev yatırımları birbiri ardına halkımızın hizmetine sunuyor. Elbette bu hizmetlerin bir kısmı da ilimiz Muğla’ya ulaştırılıyor.” diyerek açıklamalarda bulunan Başkan Akyer, Milas’a kazandırılmak istenilen yatırımların takipçisi olduklarını ifade ederek şunları kaydetti: “Kısa bir süre sonra Milas’ın yeni devlet hastanesinin temeli atılacak ve yapımına başlanacak. Bildiğiniz gibi mevcut hastanemiz yeterli değil. Hem fiziki anlamda yeterli değil, hem de sağlık çalışanları kadrosu açısından yeterli değil. Hatta son olarak Milas Devlet Hastanesinde boş kadroları bulunan Anestezi, Ortopedi, Radyoloji, Göğüs hastalıkları ve Çocuk Hastalıkları Hekimleri için Ocak 2017 kurum içi atama kurasına alınmıştır. Bu konuda milletvekillerimiz Hasan Özyer, Nihat Öztürk, İl Başkanımız Kadem Mete’ye, Hastane Başhekimimiz Tarık Çubukçuoğlu’na ayrıca Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.
Yine 2017 yılı içinde ilçemize 2’nci etap TOKİ Evlerinin yapımı söz konusu ve bu konuda da bizlere ve milletvekillerimize düşen görev, eksiksiz yerine getirilecektir.
Gençlerimizin sporla olan ilişkisini arttırmak, sağlıklı birer birey olarak yetişmelerine katkı verecek olan bir Kapalı Spor Salonu ve futbol kulüplerimizin maçlarını oynayabileceği, hatta ilçemizin bu alandaki lokomotifi Yeni Milasspor için ilçemize yakışır bir tesis yapımının hızlandırılması konusunda adımlar atacağız. İlçemizin geleceği için yapılan ve gündemde olan diğer yatırımlardan bazıları ise şunlar: İŞKUR Hizmet Binası’nın Milas’a kazandırılması,
Veteriner Fakültesi, DSİ tarafından yapılan dere ıslah çalışmaları, DSİ tarafından ilçemize yapılan 5 adet gölet, Ören Akkovanlık, Çamlıyurt, Ortaköy, Akçalı ve Yapımı planlı 2 adet baraj, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından ilçemize yapılması planlanan huzurevi, sosyal yaşam merkezi, yapımı tamamlanan Kredi Yurtlar Kurumu bünyesinde 500 öğrenci kapasiteli yurt, İlçe Tarım Müdürlüğü tarafından tarıma verdikleri destek için genç çiftçilere destek programları, İlçemizde açılacak olan İlçe Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, Akıllı kavşak yapımı, üst geçitler, karayollarında kavşak yapımı çalışmaları, Ören Mahallemize yapılan marina, İlçemizde yapımı devam lise binası… Elbette bunlar Ankara ağırlıklı yani hükümetimiz tarafından yapılacak yatırımlardır.”
Yerel de belediyeler tarafından yapılacak hizmet taleplerini, gerektiği şekilde belediye meclisi gündemine taşınacağını belirten Akyer, sadece muhalefet yapmış olmak için muhalefet yapmayacaklarına dikkat çekerek, “Doğru yapılan, halkımızın yararına yapılan her işi alkışlayacak, gereken desteği verecek, yapanlara da teşekkür edeceğiz ancak yapılamayanlar veya hatalı yapılanlar için güçlü bir muhalefet duruşu sergileyeceğiz. Bunu kimi zaman mecliste, kimi zamanda basın açıklamalarıyla kamuoyuna duyuracağız.
Elbette çalışmalarımız bunlarla sınırlı olmayacak. Bir yandan da yerel siyasetçiler olarak yapmamız gereken rutin çalışmalar var. Halkımızın içinde olmak kaydıyla, onların acılarıyla üzülecek, sevinçleriyle mutlu olacağız. 15 Temmuz’da hain FETÖ’nün ülkemize ve aziz milletimize kara bir gün yaşatması sonucu milletçe verdiğimiz ortak tepki, ülkemizdeki demokrasiyi bir kat daha güçlendirirken, sonrasında yaşanan gelişmeler, iç ve dış düşmanlara verilen bir ders niteliğindedir. Bildiğiniz gibi Türkiye’nin gündeminde yeni bir anayasa değişikliği var ve muhtemelen önümüzdeki günlerde milletimizin önüne konulacak sandıkla bir referandum yapılacak. Elbette teşkilat olarak sahaya ineceğiz ve tüm yönleriyle yeni anayasayı Milaslı hemşehrilerimize anlatacağız. Süregelen ilçe danışma kurulu toplantılarımız, ana kademe, kadın ve gençlik kollarımızla bir bütünlük içinde çalışmalarımız devam edecek.” dedi.
Etkinlik konuşmanın ardından hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

 

110117gazetecilergunu_4_083e2.JPG

 

110117gazetecilergunu_3_07da3.JPG

 

110117gazetecilergunu_2_6981f.JPG

 

110117gazetecilergunu_1_8e505.JPG

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

Başbakandan Milas sürprizi
Tabanca çaldı, kısa sürede yakalandı
Son dakika... Otomobil durağa daldı: 1 ölü-2 yaralı
Kore Gazisi Gönül hayatını kaybetti
“Cadde trafiğe açılsın”
Çocuk istismarlarını önleme ve farkındalık
 Özel’den ‘hayır’ çalışması
 Gıda, Tarım Müdürlüğünde görev değişimi
Hafta sonu maç programı
 Bakan Kaya’ya Milas yüzüğü
 “Dilencilere verilen her kuruş dilenciliği artırmaktadır”
 “Bir gün değil her gün baştacısınız”
 Mercekli kaplarla doğayı incelediler
Soner’i mutlu eden hediye
AK Parti referandum çalışmalarını hızlandırdı
Önce döktüler sonra yaktılar
Balığı sevdirme kampanyası
“Ben milletim, ben bağımsızım”
Facebook
GoogleShare

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

 

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin

Tasarım ve Kodlama : Arifozbey.com

 

Hacı İlyas Mahallesi, Kadıağa Caddesi No: 15 / Kat: 1 , Türk Hava Kurumu Üstü 48200,Milas,Muğla,Türkiye
Sabit : +90 252 513 13 13 - Faks : +90 252 513 32 32 - Cep : +90 507 262 59 50

günaydınmilas.com - gunaydinmilas.com - gunaydinmilas.net

Tıklayın Otomatik Okusun. Tıklayın