İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

 

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

CHP’li gençler, seçim stratejilerini belirledi

(94 Duygu)
(51 Duygu)
(46 Duygu)
(39 Duygu)
(39 Duygu)
(24 Duygu)
(28 Duygu)
 

CHP Milas İlçe Gençlik Kolları, Beçin Mahallesi’nde toplantı düzenleyerek seçim stratejisi, seçim öncesindeki çalışma programını belirledi.
110119chpsecimstrateji.jpg

Beçin Mahallesi’ndeki Kafe Mola’da toplantı düzenleyen CHP Milas İlçe Gençlik Kolları, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler öncesinde strateji belirledi ve yeni üyelerle daha da büyük bir aile olduklarının mesajını verdi. CHP’li gençler, toplantıda 31 Mart akşamı örgütlü mücadelenin gücünü bir kez daha göstereceklerini söylediler.
Yaklaşan yerel seçim öncesinde başkan ve meclis üyeleri kadar parti teşkilatları da seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor. Partilerin ana kademelerinin yanı sıra kadın ve gençlik kolları başkan ve üyeleri de, seçim öncesindeki çalışmaları belirlemek, yol haritası çizerek, seçim stratejilerini oluşturmak için yoğun bir çaba içine girdiler.
Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanı Göksel Billur ve arkadaşları, önceki gün bir araya gelerek, 31 Mart seçimlerinin stratejisini, seçim öncesindeki çalışma programını belirlediler.
Meşelik, Çomakdağ, Tuzabat ve Boğaziçi mahallelerinin ardından Beçin’de de bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirten İlçe Gençlik Kolları Başkanı Göksel Billur, arkadaşlarına birlik ve beraberlik çağrısında bulunarak şunları söyledi:
“31 Mart gününe kadar; çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Hiç kimseyi ötekileştirmeden, herkesi kucaklayarak partimizi yeniden yerel iktidara taşıyacağız. İlçe gençlik kolları olarak, ana kadememiz, kadın kollarımız, başkan adayımız ve ekibiyle uyum içerisinde çalışcağız. Bu anlayışla yola çıktık, tüm engelleri aşarak hedefe ulaşacağız. Bir kez daha örgütlü mücadelenin gücünü ve önemini 31 Mart akşamı göstereceğiz. Bu nedenle özellikle aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza seslenmek istiyorum; örgütlü mücadeleye inanan genç arkadaşlarımızla birlikte zafere ulaşacağımızdan eminiz.”
Milas’ta sanki bir savaş varmışçasına bir hava yaratılmaya çalışıldığını da söyleyen İlçe Gençlik Kolları Başkanı Billur; “Yaratılmak istenen bu havaya bir anlam veremiyoruz. Söz konusu vaatlerin samimi olmadığını ve şuan gerçekleştireceklerini iddia ettikleri vaatlerin de boş laftan öteye gitmeyeceğini düşünüyoruz. Madem iktidarın gücünü Milas’a getireceklerdi, neden 17 yıllık iktidarlarında getirip de bir kısmını bile gerçekleştirmediler.”
Yapılan toplantının son bölümünde ise, gençlik kolları üyeliği için kayıt yaptıran; Ergün Oruç, Özkan Toprak ve Tanju Dükkan’a parti rozetleri takıldı.

 

5.jpg

 

4.jpg

 

3.jpg

 

2.jpg

 

1.jpg


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Eski Milas Belediye Başkanı hayatını kaybetti
Belediye personeline toplu iş sözleşmesi
Emniyetten drone’lu denetim
Seçim bitti, kavgası bitmedi
MSKÜ’de ilk biyonik kulak uygulaması yapıldı
Milyon dolarlık özel jetlerin biri iniyor, biri kalkıyor
CHP’li başkanlar kampa alınıyor
Bölgenin en büyük deve güreşi 9 Şubat’ta

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech