İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

 

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Vekil Özcan’dan spor salonu ziyareti

(291 Duygu)
(73 Duygu)
(20 Duygu)
(17 Duygu)
(22 Duygu)
(21 Duygu)
(21 Duygu)
 

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Suat Özcan, deprem yönetmeliğine aykırı olduğu gerekçesiyle kapatılan Milas Kapalı Spor Salonu için Gençlik ve Spor Bakanı Muhammet Kasapoğlu’nu ziyaret etti.

06072019vekilozcan.jpg
CHP Muğla Milletvekili ve TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyesi Suat Özcan, deprem yönetmeliğine aykırı olduğu gerekçesiyle faaliyeti durdurulan Milas Kapalı Spor Salonu ile ilgili Gençlik ve Spor Bakanı Muhammet Kasapoğlu ile görüştü.
Milas'ta deprem yönetmeliğine aykırılığı ve yetersizliği sebebiyle kapalı durumda bulunan Milas Kapalı Spor Salonu hakkında görüşmeler gerçekleştirilen Özcan, çözümü konusunda Bakan Kasapoğlu ile görüş alışverişinde bulundu.
Ziyaretin ardından sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan Vekil Özcan, “Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muhammet Kasapoğlu'nu TBMM'de ziyaret ettim. Yeni salon yapılıncaya kadar salon ihtiyacı konusunda olumlu görüş alışverişinde bulunduk.” dedi.
Uzun süredir Milas’ta hizmet veren Milas Kapalı Spor Salonu, 250 seyirci kapasitesiyle hizmet veriyordu. Kapalı Spor Salonu için düzenlenen Deprem Risk Analizi raporu sonucu, Genel Müdürlüğe gönderildi ve salonun günümüzün deprem yönetmeliğinde belirtilen şartları taşımadığı, mevcut haliyle kullanımı tehlike arz etmesi nedeniyle çıkarılan yıkım kararı Aralık 2018’de onaylanmıştı.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

"Yangınlarda terör emaresine rastlamadık”
Sezonun yorgunluğunu atıyor
Yüksel yazdı, büyükşehir çalışmayı tamamladı
İkinci el motorlu taşıtların alım satımını yapanlar için sınav yapıldı
40’larından sonra top koşturuyorlar
Eski Milas Belediye Başkanı hayatını kaybetti
Belediye personeline toplu iş sözleşmesi
Emniyetten drone’lu denetim

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech