Tıklayın Otomatik Okusun. Tıklayın
Tasarım: arifozbey.com

Gündem Haberleri 2.Manşet (Anasayfa Orta Alanda) !

videoana_246a7.png

marketlerlogo2.png

MILAS
giydirme1.gif
 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.jpg
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

 

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, “Milletimizin de desteği ile terör belasının kökünü kazımaya kararlıyız” diyerek teröre olan tepkisini dile getirdi.
141216magara_9493b.jpg
AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan elim terör olayıyla ilgili üzüntüsünü belirterek “Mübarek kandil gününde bizlere bu acıları yaşatan hainleri bu millet ve yüce Rabbimiz affetmeyecektir. Milletimizin de desteği ile terör belasının kökünü kazımaya kararlıyız.” diye konuştu.
Öztürk, “Mücadelemiz, sadece 780 bin metrekarelik vatan topraklarında devam etmiyor. Her yerde o girilmeyen mağaralara şimdi giriliyor” diyerek terörle mücadelede kararlı olduklarının altını çizdi.
Öztürk, açıklamasına şöyle devam etti “Türkiye'nin ve Türkün güçlenmesine asla bunların tahammülü yoktur. Bundan çok rahatsızlar. İstedikleri kadar tahammül etsinler ya da etmesinler bizim buna imanımız var. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sözleriyle ‘Emperyal güçlerin Türkiye'yi parçalamaya yönelik adımları’ olarak nitelendirerek, Türkiye'nin ve Türkün güçlenmesine asla bunların tahammülü yoktur. Bundan çok rahatsızlar. İstedikleri kadar tahammül etsinler ya da etmesinler bizim buna imanımız var.” dedi.
Öztürk, sözlerini şöyle sürdürdü “Bu ülke tarihte olduğu gibi güçlü yerine yeniden oturacaktır. Bunu beraber yapacağız. 35 yıldır bu ülkede terör var. Dikkat edin şimdi bu mücadelenin şekli, çeşidi değişti. Geçtiğimiz günlerde TBMM’de yaptığım konuşmamda da ifade ettim. Mücadelemiz, sadece 780 bin metrekarelik vatan topraklarında devam etmiyor. Her yerde o girilmeyen mağaralara şimdi giriliyor. Kandil hakeza öyle. Terörün adeta güneyde Irak ve Suriye'deki bize olan dayatmalarına karşı artık özel kuvvetlerimizi, Özgür Suriye Ordusu ile birlikte operasyonlarını sürdürüyor. 44 şehidimiz var son olarak. Rabbim şehitlerimize rahmet eylesin.” ifadelerini kullandı.
“ALLAH YOLUNDA ÖLDÜRÜLENLERE ÖLÜLER DEMEYİNİZ”
Öztürk, “Kur'an-ı Kerim'de müjdesini veriyor. 'Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyiniz. Onlar diridirler siz bilemezsiniz'. Birçok benzer ayetler var. Bu yolunuz boş bir yol değil. Rabbim inşallah bizlere de bu makamı lütfetsin. Bu yolda omuz omuza yürüyeceğiz. 'Ey şehit oğlu şehit isteme benden makber sana ağuşunu açmış duruyor peygamber" diyor ya Akif. Peygamberimiz şehitleri bekliyor. Peygamberlik makamından sonra en yüksek makam şehitlik. İnşallah bu tecrübeler bundan sonraki süreçte bize çok daha farklı bir güç katar” diye konuştu.
Öztürk konuşmasını son olarak şöyle tamamladı “Yaşanan süreçte bizlere olan desteklerini her zaman hissettiğim sevgili hemşerilerime en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Mübarek kandil gününde bizlere bu acıları yaşatan hainleri bu millet ve Yüce Rabbimiz affetmeyecektir. Milletimizin de desteği ile terör belasının kökünü kazımaya kararlıyız. Bu yolda canını ortaya koyan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, olmak üzere cümlemizin Allah yar ve yardımcısı olsun.”

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

YGS birincisi Makbule Altuntop
Son dakika...Ören’de paraşüt kazası
2 yıl sonra bitecek…
 Öztürk: “Söylenenler akıl ve mantık dışı”
 Miniklerden kütüphane ziyareti
 Renkli karşılama
Güllük Su Ürünleri Kooperatifi seçimini yaptı
 Kütüphaneden dev hizmet
“Yüzde 78 neyi oylayacağını bilmiyor”
Avcılar genel kurul için biraraya geldi
Hak eden kazansın
Askere saldırmak istedi, vatandaşlar linç etti
Eski konak için yıkım kararı verildi
MEBİS hayata geçti…
 Sokak hayvanları konuşulacak
 Maçta 9 kişi kaldılar
Pir Sultan Abdal Derneği’nden dayanışma gecesi…
 İncirliin TEMA gönüllülerini ağırladı
Facebook
GoogleShare

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

 

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin

Tasarım ve Kodlama : Arifozbey.com

 

Hacı İlyas Mahallesi, Kadıağa Caddesi No: 15 / Kat: 1 , Türk Hava Kurumu Üstü 48200,Milas,Muğla,Türkiye
Sabit : +90 252 513 13 13 - Faks : +90 252 513 32 32 - Cep : +90 507 262 59 50

günaydınmilas.com - gunaydinmilas.com - gunaydinmilas.net

Tıklayın Otomatik Okusun. Tıklayın