İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS

marketlerlogo2.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

“O girilmeyen mağaralara şimdi giriliyor”

(9 Duygu)
(2 Duygu)
(3 Duygu)
(3 Duygu)
(5 Duygu)
(4 Duygu)
(4 Duygu)
 

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, “Milletimizin de desteği ile terör belasının kökünü kazımaya kararlıyız” diyerek teröre olan tepkisini dile getirdi.
141216magara_9493b.jpg
AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan elim terör olayıyla ilgili üzüntüsünü belirterek “Mübarek kandil gününde bizlere bu acıları yaşatan hainleri bu millet ve yüce Rabbimiz affetmeyecektir. Milletimizin de desteği ile terör belasının kökünü kazımaya kararlıyız.” diye konuştu.
Öztürk, “Mücadelemiz, sadece 780 bin metrekarelik vatan topraklarında devam etmiyor. Her yerde o girilmeyen mağaralara şimdi giriliyor” diyerek terörle mücadelede kararlı olduklarının altını çizdi.
Öztürk, açıklamasına şöyle devam etti “Türkiye'nin ve Türkün güçlenmesine asla bunların tahammülü yoktur. Bundan çok rahatsızlar. İstedikleri kadar tahammül etsinler ya da etmesinler bizim buna imanımız var. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sözleriyle ‘Emperyal güçlerin Türkiye'yi parçalamaya yönelik adımları’ olarak nitelendirerek, Türkiye'nin ve Türkün güçlenmesine asla bunların tahammülü yoktur. Bundan çok rahatsızlar. İstedikleri kadar tahammül etsinler ya da etmesinler bizim buna imanımız var.” dedi.
Öztürk, sözlerini şöyle sürdürdü “Bu ülke tarihte olduğu gibi güçlü yerine yeniden oturacaktır. Bunu beraber yapacağız. 35 yıldır bu ülkede terör var. Dikkat edin şimdi bu mücadelenin şekli, çeşidi değişti. Geçtiğimiz günlerde TBMM’de yaptığım konuşmamda da ifade ettim. Mücadelemiz, sadece 780 bin metrekarelik vatan topraklarında devam etmiyor. Her yerde o girilmeyen mağaralara şimdi giriliyor. Kandil hakeza öyle. Terörün adeta güneyde Irak ve Suriye'deki bize olan dayatmalarına karşı artık özel kuvvetlerimizi, Özgür Suriye Ordusu ile birlikte operasyonlarını sürdürüyor. 44 şehidimiz var son olarak. Rabbim şehitlerimize rahmet eylesin.” ifadelerini kullandı.
“ALLAH YOLUNDA ÖLDÜRÜLENLERE ÖLÜLER DEMEYİNİZ”
Öztürk, “Kur'an-ı Kerim'de müjdesini veriyor. 'Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyiniz. Onlar diridirler siz bilemezsiniz'. Birçok benzer ayetler var. Bu yolunuz boş bir yol değil. Rabbim inşallah bizlere de bu makamı lütfetsin. Bu yolda omuz omuza yürüyeceğiz. 'Ey şehit oğlu şehit isteme benden makber sana ağuşunu açmış duruyor peygamber" diyor ya Akif. Peygamberimiz şehitleri bekliyor. Peygamberlik makamından sonra en yüksek makam şehitlik. İnşallah bu tecrübeler bundan sonraki süreçte bize çok daha farklı bir güç katar” diye konuştu.
Öztürk konuşmasını son olarak şöyle tamamladı “Yaşanan süreçte bizlere olan desteklerini her zaman hissettiğim sevgili hemşerilerime en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Mübarek kandil gününde bizlere bu acıları yaşatan hainleri bu millet ve Yüce Rabbimiz affetmeyecektir. Milletimizin de desteği ile terör belasının kökünü kazımaya kararlıyız. Bu yolda canını ortaya koyan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, olmak üzere cümlemizin Allah yar ve yardımcısı olsun.”

sag-dik-2.gif
Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Boğaziçi iskelede tehlikeli çatlak!
26 genç çiftçi hibe desteği alacak
Balık ölümlerinde bilanço büyüyor
29 proje ve resim sergisi beğeniyle izlendi
 Kaymakam Arslan, TCG Fırtına’yı ziyaret etti
Filistin’e yardım kampanyası…
 Başarılı sezon geçirdiler
UltrAslan tepkili!

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

HELIX_NO_MODULE_OFFCANVAS

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech