Tıklayın Otomatik Okusun. Tıklayın
Tasarım: arifozbey.com

Gündem Haberleri 2.Manşet (Anasayfa Orta Alanda) !

videoana_246a7.png

marketlerlogo2.png

MILAS
giydirme1.gif
 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.jpg
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

 

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Milas’ta partili gençlerle buluşmasında terör olaylarına ilişkin değerlendirmede bulundu. Öztürk, “9 bin terörist öldürüldü. Dağa çıkışlar, 40 yıldan bu yana en az sayıya ulaştı. Devlet mücadelesini kararlılıkla sürdürdükçe onlar da bir takım intikam eylemleri yapmaya çalışıyor. Ama biz millet olarak korkmuyoruz!” diye konuştu.
191216akparti_04e18.jpg

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, partisinin Milas Gençlik Kolları Başkanlığınca hafta sonu TKİ sosyal tesislerinde düzenlenen kahvaltıya katıldı.
Gençlerle buluşması sırasında Kayseri’deki hain saldırının haberini alan Öztürk, terör olaylarına ilişkin değerlendirmede bulundu. Türkiye’nin terörle mücadelede kararlılık gösterdiğini ifade eden Öztürk, saldırıları lanetledi.
“Masum insanları öldürenlerin bundan karlı çıkma şansı yok. Bunların tek derdi ülkeyi karıştırmak, zaman kazanmak istiyorlar kendilerine göre. Bütün millet, tüm Türkiye bu konuda kararlı. Sadece AK Parti’nin, bizim meselemiz değil, tüm Türkiye Cumhuriyeti’nin meselesi. Özellikle son 3 yıla bakın, tamamen Türkiye üzerine kurgulanan oyun var. Hep beraber bu oyunu bozduk. Mısır’da istediklerini aldılar. Irak’ı, Suriye’yi karıştırdılar, Kuzey Kore’de, Brezilya’ da istediklerini başardılar ama Türkiye’de yapamadılar.” ifadelerini kullanan Öztürk, Türkiye’yi hedef alan senaryoların 3 yıl önceki yolsuzluk kılıfına büründürülmüş operasyonlarla başlatıldığına işaret etti.
Öztürk, “Bugün ayın 17’si. Bundan 3 yıl önce bunun resmi başlangıcı yapıldı. Daha öncesi de var ama 17-25 Aralık bu işin resmi başlangıcıdır. 17-15’te beceremediler,15 Temmuz’da beceremediler. Her alanda bitmeye mahkumlar.” dedi.
Terörle mücadele kapsamında 9 bin teröristin etkisiz hale getirildiğini anlatan Öztürk, “Kış günü 1 metre kar var ama dağda bazen 30, bazen 40 tane bunların yaşam mağaraları yerle bir ediliyor. Baktığınız zaman hiç bu zaman olmadığı kadar terörist öldürülmemişti. 9 bin terörist öldürüldü. Dağa çıkışlar, 40 yıldan bu yana en az sayıya ulaştı. Devlet mücadelesini kararlılıkla sürdürdükçe onlar da bir takım intikam eylemleri yapmaya çalışıyor. Ama biz millet olarak korkmuyoruz. Bizim yapmamız gereken birlik beraberliğimize sıkı sıkı sarılmak. Bunların tek bir amacı var; milletin içine nifak sokmaya çalışıyorlar. Suriye’deki olayları izliyorsunuz, dünyanın gözünün içine baka baka katliam var. Orada da farklı bir senaryo var.” değerlendirmesinde bulundu.
Tüm bu gelişmelere rağmen Türkiye’yi ‘önü açık’ şeklinde niteleyen Öztürk, sözlerini şöyle tamamladı: “Ülkeyi sağ salim bir limana çıkarmak liderlik istiyor. Elhamdülillah, bizim de bu konuda tecrübeli hem milletini hem devletini hem bayrağını seven cumhurbaşkanımız ve başbakanımız var. Bizim yapmamız gereken birbirimize sahip çıkmak. Morallerinizi yüksek tutun. İnşallah Türkiye’nin önü açık.”
Öztürk, buradaki programının ardından Yatağan Sanayi Sitesi’nde geçtiğimiz hafta çıkan yangın nedeniyle esnaf ziyareti için ilçeden ayrıldı.

 

191216mucadelee_1_1774e.JPG

 

191216mucadelee_3_a6a49.JPG

 

191216mucadelee_2_537db.JPG

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

YGS birincisi Makbule Altuntop
Son dakika...Ören’de paraşüt kazası
2 yıl sonra bitecek…
 Öztürk: “Söylenenler akıl ve mantık dışı”
 Miniklerden kütüphane ziyareti
 Renkli karşılama
Güllük Su Ürünleri Kooperatifi seçimini yaptı
 Kütüphaneden dev hizmet
“Yüzde 78 neyi oylayacağını bilmiyor”
Avcılar genel kurul için biraraya geldi
Hak eden kazansın
Askere saldırmak istedi, vatandaşlar linç etti
Eski konak için yıkım kararı verildi
MEBİS hayata geçti…
 Sokak hayvanları konuşulacak
 Maçta 9 kişi kaldılar
Pir Sultan Abdal Derneği’nden dayanışma gecesi…
 İncirliin TEMA gönüllülerini ağırladı
Facebook
GoogleShare

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

 

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin

Tasarım ve Kodlama : Arifozbey.com

 

Hacı İlyas Mahallesi, Kadıağa Caddesi No: 15 / Kat: 1 , Türk Hava Kurumu Üstü 48200,Milas,Muğla,Türkiye
Sabit : +90 252 513 13 13 - Faks : +90 252 513 32 32 - Cep : +90 507 262 59 50

günaydınmilas.com - gunaydinmilas.com - gunaydinmilas.net

Tıklayın Otomatik Okusun. Tıklayın