İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS

marketlerlogo2.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

sercan-ergin.jpgMerhaba spor sever okurlarım bugün sizlere köşemde, 14 Kasım Diyabet Günü kapsamında yapılan pedal çevirme etkinliği hakkındaki düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.
Her yıl 14 Kasım günü gerçekleşen Diyabete Karşı Pedallıyoruz etkinliğine Milas AK Parti İlçe Başkanı Sayın Fahri Acar, Muğla İl Gençlik Merkezi Müdürü Sayın Serkan Öçalmaz, Milas Gençlik Merkezi Müdürü Sayın Aşkın Binbir, Milas İlçe Spor Müdür Vekili Sayın Tayfun Uslu, Milas İlçe Sağlık Müdürü Sayın Ergun Kırova, Milas Gençlik Merkezinden Sayın İmdat Çelik ve Milas Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan öğretmenler katıldı.

sercan-ergin.jpgMerhaba spor sever okurlarım bugün sizlere köşemde, geçtiğimiz pazar günü Ören Sahasında oynanan Yeni Milasspor, Milas Belediye Beçin Gençlikspor Süper Amatör Küme maçının değerlendirmesini yapacağım. Kuralar çekildiği günden beri konuşulan Milas derbisi her iki kulüp başkanının ve her iki takımın taraftarlarının iyi niyetli olmaları nedeniyle centilmenlik içerisinde geçti. Köşemden Muğla Mahalli Liginde zor şartlarda mücadele veren Yeni Milasspor ve Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımlarımızın yönetim kurulu üyelerine ve her iki takımın taraftarlarına centilmenlikleri için teşekkür ediyorum.

sercan-ergin.jpgDünden devam
İbrahim Karayiğit: sevgili kaptan müsabaka boyunca oyun disiplinine sadık kalarak oynadı bence görevini yaptı. Benim yakinen tanıdığım İbrahim'den sahada daha çok koşmasını bekliyorum. Taylan Sarıoğlu: Genç oyuncu müsabakanın içerisinde sahip olduğu topları iyi kullandı attığı ikinci gol jeneriklere geçecek cinstendi. Genç kardeşimi iyi oyunu için kutluyorum. Erdem Karakoyun: küçüklüğünden beri yakinen takip ettiğim Erdem bu müsabakada oyundan çıkıncaya kadar iyi oynadı bence görevini yaptı. Ben onun daha çok saha içerisinde aktif olmasını topsuz oyunda katılmasını bekliyorum. Semih Zan: Yetenekli, sprinter bir sporcu.

sercan-ergin.jpgMerhaba spor sever okurlarım bugün sizlere köşemde, uzun yıllar sporun değişik branşlarında görev yapıyorum yeni nesil gençlerinin sorumluluklardan kaçtıklarını üzülerek görüyorum. Bu konuda yıllardan beri edindiğim tecrübelerimi köşemde sizlerle paylaşmak istiyorum. 57 yıldan beri futbol ve voleybol branşlarında bulundum. Yaşamım boyunca yüzlerce futbolcu, yüzlerde bayan ve erkek voleybolcular tanıdım. Spor yapan kız olsun erkek olsun düzenli spor yapanların spor yüzünden derslerinin kötü olduğunu, spor yaptı diye sınıfta kaldıklarına samimiyetimle söylüyorum şahit olmadım.

Sonraki
sag-dik-2.gif
Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Çoban, yeniden muhtarlığa talip
Yörüklerden kurumlara ziyaret…
Meslek Günleri’ne Albay Demiryakan konuk oldu
Ölümüyle Milaslıları üzdü
Türkiye’nin ilk Çocuk Pazarı Milas’ta kuruldu
Toprağı koru, iklimi koru!
Diyabete karşı pedalladılar
 Gündemde imar barışı konuşuldu

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech