İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Çok yetenekli güreşçi adaylarını sevinerek gördüm

(75 Duygu)
(79 Duygu)
(77 Duygu)
(73 Duygu)
(80 Duygu)
(72 Duygu)
(62 Duygu)
 

sercan-ergin.jpgMerhaba spor sever okurlarım bugün sizlere köşemde, geçtiğimiz cumartesi günü Milas İlçe Spor Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri Spor Salonunda gerçekleşen Milli Güreşçi Sayın Hasan Ölmez'in jübile güreşi hakkındaki izlenimlerimi paylaşmak istiyorum. Uzun yıllar rahmetli Ahmet Kozak hocadan aldığı güreş dersleri sonrasında Milli takıma kadar yükselen Sayın Hasan Ölmez'in jübile müsabakasına Milas Belediye Başkanı Sayın Muhammet Tokat, AK Parti İlçe Başkanı Sayın Fahri Acar, İYİ Parti İlçe Başkanı Sayın Mehmet Çayırlı, AK Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri ve AK Parti Milas Belediye Başkan Aday Adayı Sayın Barış Saylak, CHP ilçe ve İYİ Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri ve Milas'ın güreşi çok seven sayın muhtarları katıldı.
Milaslılar tarafından büyük ilgi gören jübile güreşlerine Kuşadası, Aydın Gem, Manisa Akhisar, Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi sporcuları katıldı. Yukarıda ismi geçen takımların formalarını giyen bir çok yetenekli sporcuların kendi aralarında yaptıkları çekişmeli geçen müsabakaları güreş severler büyük ilgi gösterdiler. Futbolun dışında ata sporu güreşe büyük ilgi duyan Milaslı güreşseverler saat 10:30 başlayan müsabakaları gün boyu iğliyle takip ettiler. Milaslı siyasi partinin değerli simaları ata sporu güreşe gün içerisinde değişik saatlerde gelerek güreş müsabakalarını yerinde takip ettiler destek verdiler. Sayın Ölmez'in jübile güreşi öncesinde Muğla Gençlikspor Kulübü, Aydın Gençlik Hizmetleri Kulübü, Akhisar Gençlik Hizmetleri Kulübü, Fethiye Belediyespor Kulübü Güreşçileri, Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi Güreşçileri kendi aralarında kıyasıya güreş tutarak salona güreşi takip etmek isteyenlerin alkışını topladılar. Çok yetenekli gelecek vaad eden güreşçilerin dikkat çektiği jübile müsabakalarında bir çok yetenekli sporcunun bulunması Türk güreşine hizmet veren değerli güreş hocalarını sevindirdi. Jübile müsabakasında Sayın Hasan Ölmez Fethiyeli eski ünlü güreşçi Orkun Sivri ile yaptığı güreşin ardından 50 yıldan beri severek yaptığı güreşe veda etti. Sayın Hasan Ölmez Beyefendiye bundan sonraki yaşamında sağlıklı, huzurlu günler diliyorum.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Bağımlılıkla Mücadele Kapsamında Doğa Yürüyüşü
Vergi Dairesi’nden Başkana Ziyaret
İstanbul’dan 3 puanla döndüler
Yerküreye Saygı Projesi’nin kapsamı genişliyor
Yeni Milasspor evinde yine kaybetti
İki takımımız Muğla’da çeyrek final maçlarına çıkacaklar
MİŞTİ Seyirci Karşısına Çıkıyor.
Ortak Velayet Kararı Sevindirdi…

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech