İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS

gmenustcokgorunur.gif

marketlerlogo2.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Turkuaz Gençlikspor - Dörtyol Gençlikspor maçının ardından 2

(12 Duygu)
(11 Duygu)
(10 Duygu)
(11 Duygu)
(11 Duygu)
(11 Duygu)
(11 Duygu)
 

sercan-ergin.jpgÖnceki günden devam
Yılmaz Uzunay, futbol yaşamına Milasgücüspor takımında başlayan, sırasıyla Milas Gençlikspor, Bafa Zeytinspor, Güllük Gençlikspor, Milas Erginspor takımlarında yer aldıktan sonra bu sezon İkinci Amatör kümede yer alan Dörtyol Gençlikspor takımının formasını giyen Yılmaz, bu müsabakada vasat bir oyun sergiledi. Ayağına gelen topları taşımada sıkıntı yaşayan genç oyuncu maçlara antrenmansız çıktığı için verim sağlayamıyor, ben Yılmaz’ın yerinde olsam maçlara antrenmansız çıkmam. Yılmaz’ın nasıl bir sporcu olduğunu en iyi bilenlerdenim, futbolda başarılı olmak için antrenman yapmak lazım.
Volkan Türe, yılların deneyimli sporcusu işlerinin yoğunluğundan antrenmansız çıktığı her maçında sahada elinden geleni yaparak kendisinden küçük sporculara iyi örnek teşkil etmektedir. Sahaların efendi sporcusu her maçında olduğu gibi bu müsabakada da görevini kusursuz yerine getirdi. Dörtyol Gençliksporda keşke herkes Volkan Türe kadar sahada emek verse, ayağına, yüreğine sağlık Volkan.
Yavuz Estelik, mesleği fırıncı olduğu için Dörtyol Gençlikspor takımının müsabakalarına antrenmansız çıkan, buna rağmen sahada varını yoğunu harcayan Yavuz Estelik, bu müsabakada bilhassa ikinci yarıda oynadığı olumlu futbolla bence görevini iyi yaptı. Gece sabaha kadar çalışan, uyumadan maça çıkan Yavuz Estelik kardeşime takımım adına teşekkür ediyorum.
Cemil, amatör kümelerde forma giyen her sporcunun antrenman yapması lazım, Cemil bu müsabakada sahaya antrenmansız çıkıp oynadığı için çok başarılı olamadı, ben her yazımda herkese bu gerçekleri anlatmaya çalışıyorum, anlamadıkları gibi birde bana kızıyorlarmış, tekrar yazıyorum bu söylemim herkese geçerli, hiçbir sporcu sahaya antrenmansız çıkmamalı.
Emin Ay, genç kaleci müsabakanın son dakikalarında oyuna dahil oldu, kısa süre içerisinde sahada elinden geleni yapmaya çalıştı.
Onurcan Balıkçı, oyuna ikinci yarının başında dahil olan genç oyuncu kademe hataları yapmasına rağmen ikili mücadelelerdeki performansı nedeniyle bence görevini yaptı. Onurcan bu takımda banko oynamak istiyorsa düzenli antrenman yapması lazım.
Muğla Mahalli İkinci Amatör Kümede A Grubunda yer alan Milas Dörtyol Gençlikspor takımı antrenman yapamadan çıktığı müsabakalarda ilk yarı itibariyle grupta 10 puan topladı.

 

 

 


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Dr. Hıdır: “Yetiversin gari Osman Abi”
Ören’de “tırman atla” trendi…
“Birlikte başaracağız”
Mehmet Nil Hıdır köylü ve çiftçiyle kucaklaşmaya devam ediyor
Pi Günü’nü etkinliklerle kutladılar
Kafaca Mahallesi’nde Çanakkale şehitleri anıldı
Yüzlerce fidan toprakla buluştu
 Ödüller sahiplerini buldu

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech