İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Müsabaka kadroları ve isim listelerini imzalayacak yetkililer

(123 Duygu)
(112 Duygu)
(118 Duygu)
(131 Duygu)
(116 Duygu)
(107 Duygu)
(122 Duygu)
 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde, Türkiye genelinde amatör spor kulüplerinde müsabaka öncesinde sahaya girecek, imza yetkisi olan teknik adamlar ve ya yöneticiler hakkındaki düşüncelerimi siz değerli okurlarımla paylaşmak istiyorum.
Bal ve yerel müsabakalar ve Türkiye şampiyonaları müsabakalarında federasyonca sahaya giriş kartı verilen yönetici, teknik direktör, teknik sorumlu veya antrenör müsabaka isim listelerini bizzat imzalayarak müsabaka hakemine vereceklerdir. Amatör futbol müsabakalarında takım kaptanı ve ya futbolcu müsabaka isim listesini imzalayamaz. Amatör müsabakalarda saha içi giriş kartı bulunmayan yönetici ve teknik adam müsabaka isim listesini imzalayamaz. Bal Ligi yerel amatör müsabakalar ve Türkiye şampiyonalarında müsabaka isim listesini imzalayan yönetici ve ya teknik adam, oyun sırasında hakem tarafından ihraç edildiği taktirde, yedek kulübesinde imza yetkisi olan bir başka yönetici ve ya teknik adam yok ise müsabakanın devam eden bölümünde ve ya müsabaka Türkiye şampiyonası grup maçları ise sonraki grup maçlarında oyuncu değişikliği kartını ve müsabaka isim listesini takım kaptanı imzalayabilir. Müsabaka isim listesini imzalayan kişi, oyun başlamadan ve ya oyun sırasında müsabakayı terk ederse, o anda saha içinde imzaya yetkili başka kimsece yok ise müsabakayı terk eden imza atan kişi il disiplin kuruluna sevk edilir. Müsabaka gününde cezalı olan yönetici ve ya teknik adam müsabakada isim listesini imzalayamaz. Takımın başında müsabaka isim listesini imzalayacak yetkili bulunmaması halinde müsabaka hakem tarafından oynatılmayacaktır. Oynatılmayan müsabakalar hakkında futbol müsabaka talimatının ilgili maddesi gereğince hükmen yenilgi kararı verileceği gibi ayrıca bu müsabakanın hakem, gözlemci ve saha personeli masrafları ilgili kulüpten tahsil edilir. Türkiye’de Amatör Futbol Federasyonu daha önce yürürlüğü giren yaptırımlarını Harfiyen yerine getirir. Türkiye Amatör spor kulüpleri federasyonunun yürürlükte olduğu yaptırımları hakkında kısada olsa siz sporsever okurlarıma naçizane düşüncelerimi aktarmış oldum Herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Protokol ilk gün de bayramlaştı
Büyükşehirden vatandaşa Bayram Şekeri… Toplu Taşımaya ZAM…
Bodrum rekora koşuyor: 4 günde 151 bin araç giriş yaptı
Demir: “Sevgi bağlarımızı güçlendirmeliyiz”
Personel ile bayramlaşıldı
Kaymakam Arslan trafik denetimi yaptı
Turhan Selçuk Google'da Doodle Oldu
Kurban Bayramınız kutlu olsun…

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech