İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

 

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Mastırlar takımında dikkat çekenler -3-

(13 Duygu)
(15 Duygu)
(15 Duygu)
(17 Duygu)
(16 Duygu)
(16 Duygu)
(17 Duygu)
 

sercan-ergin.jpg(Dünden devam)
Milasspor Mastırlar takımında Milas Kaymakamı Eren Arslan beyefendi de, Milasspor Mastırlar Futbol Takımında müsait olduğunda futbol oynamaktadır. Sayın Eren Arslan ilkokul, ortaokul, lise yıllarında esas hedefi olan okumayı seçtiğinden öğrenim gördüğü yıllarda derslerinden arta kalan zamanlarında çok sevdiği futbolu oynadı.

Hiçbir teknik adamla çalışmadı. Sayın Arslan çok iyi bileklere sahip sol ayağını çok iyi kullanan görev aldığı Mastırlar Ligi müsabakalarında başarılı performansı ile her sporseverin dikkatini çekmeyi bildi. Sayın Arslan eğer futbolu seçse idi inanın bugün Türkiye’nin bir numaralı sporcuları arasında yer alırdı. Sayın Eren Arslan beyefendiye Milas Mastırlar Takımına verdiği katkılar için basın mensubu olarak teşekkür ediyorum. Eğer kısmet olursa 2019-2020 sezonunda Mastırlar Liginde oynayacağı müsabakaları herkesin izlemesini tavsiye ediyorum. Milas Kaymakamı sayın Eren Arslan beyefendiden sonra Mastırlar Futbol Takımında futbol oynayan Hasan Gül kardeşimden de bahsetmek isterim. Sayın Gül futbol yaşamına Milas Dörtyol Gençlikspor takımında başladı sırasıyla Milasgücüspor, Milas Gençlikspor takımlarında uzun yıllar futbol oynadı. Geçen yıl Muğla’da açılan antrenörlük Kursuna katılan başarılı olduğu için amatör çalıştırıcı lisansını alan sayın Gül görev aldığı Milasspor Mastırlar takımında sol bekte oynadığı futbolla her bireyin dikkatini çekmeyi bildi. Sayın Gül futbola ilk başladığı gençlik yıllarında da tatlı sert futboluyla herkesin dikkatini çekerdi. Sayın Gül sert futbol oynadığı için her müsabakada sakatlık geçirmektedir. Sayın Gül bence Muğla futbolunda sol ayağını iyi kullanmasıyla tanınan bir sporcudur. Sayın Gül mastırlar futbol takımında oynadığı her müsabakada bence görevini layıkıyla yerine getirdi. Muğla futbolunun tatlı sert sporcularından Hasan Gül kardeşimden sonra gençlik yıllarında Türkiye’de profesyonel takımlarda futbol oynayan aslen Güllük Mahallesinde ikamet eden santrafor sayın Ahmet Tanyeli’den bahsetmek istiyorum. Sayın Tanyeli mükemmel fiziği, iyi top tekniği ile profesyonel liglerden sonra amatör liglerde başarıyla futbol oynadı. Hangi takımın formasını giydi ise her takıma attığı gollerle katkı sağladı. Muğla futbolunda beğendiğim sporculardan biri olan sayın Tanyeli bu sezon Milasspor Mastırlar Futbol Takımında görev aldığı müsabakalarda başarılı maçlar sergiledi. Bence görevini kusursuz yerine getirdi.
Devam edecek


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

"Yangınlarda terör emaresine rastlamadık”
Sezonun yorgunluğunu atıyor
Yüksel yazdı, büyükşehir çalışmayı tamamladı
İkinci el motorlu taşıtların alım satımını yapanlar için sınav yapıldı
40’larından sonra top koşturuyorlar
Eski Milas Belediye Başkanı hayatını kaybetti
Belediye personeline toplu iş sözleşmesi
Emniyetten drone’lu denetim

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech