İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Yeni görevlerine başladılar

(62 Duygu)
(57 Duygu)
(56 Duygu)
(50 Duygu)
(50 Duygu)
(48 Duygu)
(52 Duygu)
 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde, Milas Milli Eğitim Müdürlüğü’nde beden eğitimi olarak görev yapmakta olan Muğla voleybolunun tanınmış antrenörlerinden bugüne değin görev aldığı Sakarya Orta Okulu ile Mlilas Belediyespor bayanlar voleybol takımlarında başarıyla görev yapan Sayın Mahmut Gökova ile Milas Belediyesi’nde kısa dönem zabıta memuru olarak görev yapan geçtiğimiz günlerde esas mesleği olan beden eğitimi öğretmenliği için Milas Özge Koleji’nde beden eğitimi öğretmeni olarak göreve getirilen Milas Belediyespor alt yapı erkekler voleybol takımının başarılı teknik sorumlusu Sayın Mustafa Arkan hocalarımdan bahsetmek istiyorum.

İzninizle ilk önce yaşça büyük olduğu için Sayın Mahmut Gökova hocamın dünü ve bugünü hakkındaki düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Sayın Gökova Milas’ta beden eğitimi öğretmeni olarak göreve başladığı günden beri aşina olduğu voleybola görev yaptığı her okul takımında çalıştırdığı voleybolcuları Muğla amatör kümelerde yer alan bazı takımlarımıza gitmesini sağladı. Yılların deneyimli beden eğitimi öğretmeni Sayın Mahmut Gökova görev yaptığı Sakarya Orta Okulu’nun yanı sıra 2019-2020 sezonundan itibaren Milas Özge Koleji voleybol takımında görev alacaktır. Sayın Gökova üniversite yıllarında başlayan voleybol sevgisini bundan böyle Milas Özge Koleji’nde devam edecektir. Yakinen tanıdığım voleybol branşında başarılı bulduğum Sayın Mahmut Gökova hocamın Milas Özge Koleji takımında başarılı çalışmalar yapacağına inanıyorum. Sayın Hocama yeni görevinde başarılar diliyorum. Köşemde bir başka beden eğitimi öğretmeni olan, askerliğini bitirdikten sonra Milas Belediyesi’nde görev alan aynı zamanında Milas Belediyespor alt yapı erkekler voleybol takımının başarıyla çalıştıran mavi beyazlı alt yapı erkek voleybol takımını geçen yıl il birincisi yapan, herkesler görecek ileriki yıllarda Milas Belediyespor erkek voleybol takımını ve Özge Koleji takımını şampiyon yapacağına inandığım Muğla Voleybolunun en yetenekli genç teknik adamı Sayın Mustafa Arıkan Milas Belediyespor erkekler alt yapısının her kategorisinde çalıştırdığı sporcularıyla il il şampiyonu yapacağına inandığım Sayın Mustafa Arıkan hocama yeni görevi olan Milas Özge Koleji voleybol takımında üstün başarılar diliyorum. İnandığım, güvendiğim bir hoca olan Sayın Mustafa Arıkan, Milas Özge Koleji takımıyla birlikte Milas Belediyespor Kulübü erkekler alt yapı voleybol takımlarını çalıştıracak her iki teknik adam önümüzdeki günlerde yeni görevlerine başlayacaklar, Muğla voleybolunda seçkin yere sahip olan iki başarılı teknik adamlar sezonun başlamasıyla birlikte yeni görevlerinde başarılı olacaklarını Muğla voleyboluna yetenekli sporcular kazandıracaklarını kalben inanıyorum.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Saylak: “Avrupa'da tüketilen her 3 balıktan biri Türkiye'den gidiyor”
Güllük 6. Geleneksel Deve Güreşleri Gerçekleştirildi
Kayıp Balıkçıdan üzücü haber…
Kayıp Balıkçıyı Arama Çalışmaları Sürüyor…
Tecrübeli balıkçı kayboldu
Yeniköy ve Kemerköy’de de anlaşma sağlandı
Terfi hattı çalışmalarına başlanıldı
Çalışmalar aralıksız devam ediyor

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech