İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Biz Bir Aileyiz

(78 Duygu)
(64 Duygu)
(71 Duygu)
(69 Duygu)
(71 Duygu)
(61 Duygu)
(74 Duygu)
 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde, Biz Bir Aileyiz kitapçığının 9’ncusu hakkındaki izlenimlerimi siz değerli okurlarımla paylaşmak bu sezon nasıl yaptırımlar yapılacağı hakkındaki düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Geçen süre içerisinde Muğla Mahalli Ligi’nde yeni kulüpler kurulmuş, spor ailemize yeni sporcular katılmıştır. Bir önceki kitapçığımızda 207 olan spor kulübümüzün sayısı 314 yükselmiştir. Bugün ilimizin nüfusu 957.487 dir. 3081 kişiye bir kulüp düşmektedir.

Yine bir önceki kitapçığımızda lisanslı sporcu sayımız 74.823 iken, bugün bu sayı 23.885 i futbolda, 68.447 si de değer branşlarda olmak üzere 92.332,e yükselmiştir. İlimizin nüfusuna göre sporcu oranımız yüzde 9. 54 dür Bu oran Türkiye ortalamasının üstündedir.
Sporcu, kulüp ve branş sayısının artması Federasyonumuzun iş hacmini ve aynı paralelde artırmaktadır. Fakat bu işe gönül vermiş insanların katkı ve destekleri ile hiçbir aksamaya meydan vermeden, Federasyonumuz başarılı hizmetlerini sürdürmeye devam etmiştir.
Federasyonumuz bu çalışmayı yaparken başta sayın Valimiz ile Gençlik ve spor il ve ilçe müdürlerimiz olmak üzere Konfederasyonumuz, Türkiye Futbol Federasyonu, yine başta Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere birçok Belediye Başkanı ve çalışanları, hakem, gözlemci, antrenör, saha komiseri, sahalarımızda sağlık ve emniyet hizmetlerini yapan görevliler, İl Temsilcileri, Tertip Komiteleri, İl Disiplin ve İl Hakem Kurumları, Basın ve Yayın Kuruluşları ile Federasyonumuz Yönetim, Denetim, ve onur kurulu ile İlçe temsilcilerimizin, de yardım ve destekleri sağlanarak yürütülmüştür. Spor Ailesi olarak sporun her branşında emeği geçen bütün kişi ve kuruluşlara Şükranlarımızı sunuyoruz. 2019,2020 sezonunda müsabakalarımızın başladığı gibi bitmesini diliyorum. Yani nasıl müsabakaya başlarken birebirimize başarılar diliyorsak, biterken, de sonuç ne olursa olsun aynı erdemliği göstermelerini gösterip elimizi rakibimize yumruk atmak değil toka yapmak için, kafamızı, kafa vurmak için değil rakibimizin yanağını öpmek için uzatmalıyız. 2019-2002 sezonunda görev yaptığımız tesislerde daha fazla sporcu ile Fail Play anlayışı içerisinde spor dolu sağlıklı başarılı, huzurlu günler diliyorum.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Bakan Selçuk emekli Milli Eğitim Müdürü’nün cenazesine katıldı
Play-off Garanti Şampiyonluk Yakın…
Milli Eğitim Bakanı Selçuk Muğla’da
Bafa artık daha lezzetli, daha tatlı
MİŞTİ seyirci karşısına çıkıyor
Baharlı’ya kilit parke taşı döşendi
Saylak; “Yeter ki üretici kaliteli ürün üretsin ve iyi gelir elde etsin”
Muğla Ülkü Ocakları yeni hizmet binasını açıyor

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech