İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

2019-2020 sezonunda yeni yüzler dikkat çekiyor

(100 Duygu)
(86 Duygu)
(71 Duygu)
(85 Duygu)
(84 Duygu)
(96 Duygu)
(84 Duygu)
 

sercan-ergin.jpg

Merhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde, Türkiye’de futbol branşından sonra en çok ilgi gören branşlardan biri olan voleybol branşında Muğla mahalli liginde bu sezon muhtelif takımlara yeni katılan voleybolcular dikkat çekmektedirler. Türkiye’de voleybol branşında her sezon başında takımlara yeni katılan birçok yeni voleybolcular katılırdı. 2019-2020 sezonunda ise her sezon başında yeni katılanlardan iki misli voleybolcu olmak için mahalli ligdeki takımların kadrolarına katıldılar. Muğla mahalli liginde voleybol branşında yer alan takımlarımızdan Bodrum, Marmaris, Fethiye, Milas takımları geçen senelere göre kadrolarında daha çok sporcu katarak Muğla mahalli ligine katılıyorlar. Basın mensubu olarak yaptığım araştırma sonucunda Marmaris’te Muğla’yı temsil eden takımlarda 97 yeni voleybolcu bu sezon ilk kez mensubu oldukları takımlarda forma giyecekler. Marmaris’in yanı sıra Milas’ta Muğla’yı temsil eden Milas Belediyespor takımı eski voleybolcularının yanı sıra yaz sezonunda kadrosuna 48 yeni voleybolcu kazandırdı. Sayın Eşref Mete, Sayın Ünsal Çelik hocaların disiplin içerisinde çalıştırdıkları Milas Belediyespor bayanlar voleybol takımı toplam 118 lisanslı voleybolcusuyla bayanlar liginde bu sezon bence başarılı neticeler elde edecek gibi görünüyor. Milas’ta Muğla mahalli bayanlar voleybol liginin bir başka takımı Milas Erginspor bayan voleybol takımı ise yaz döneminde geçen yılki mevcut kadrosunu degiştirerek 20 sporcusuyla Muğla Mahalli bayanlar ligine yıldız kızlar ve genç kızlar liginde katılacaktır.
Muğla mahalli bayanlar liginde yer alan voleybol liginin en eski kulübü olan İhtisasspor bu sezon alt yapıya kattığı yeni sporcularıyla 116 sporcusuyla katılacağı kategorilerde grup şampiyonluğu hedeflemektedir. Bodrum voleyboluna renk katan eski Fenerbahçeli voleybolcu Sayın Murat Arıkan hoca kendi özverili çabalarıyla Bodrum yeni kurduğu Akademi Spor takımında yeni yüzler yetenekleriyle dikkat çekmektedirler. Milas Medya grubu olarak 2019-2020 sezonunda Muğla’yı temsil edecek olan bütün voleybol takımlarına başarılar diliyoruz.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Adil Usta’dan Acı Haber
Bakan Koca koronavirüste son durumu paylaştı!
Nöbetteki askere komutanın sürprizi duygulandırdı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Ortaya çıkan tablo doğru yolda ilerlediğimizi gösteriyor'
Eğitim Sen Kadın Sekreteri Arslan: "Bir kişi eksilmeye tahammülümüz yok"
65 yaş üstünün bayramını emniyet personeli kutladı
Yavru domuzun boynundaki kelepçeyi çıkarmak için seferber oldular
Buğday, arpa, fiğ ve yulaf ekili araziler kül oldu

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech