İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Milas’ın iki güzide takımı hafta sonu karşı karşıya gelecek

(82 Duygu)
(65 Duygu)
(67 Duygu)
(70 Duygu)
(71 Duygu)
(64 Duygu)
(69 Duygu)
 

sercan-ergin.jpgMerhaba sporsever okurlarım bugün sizlere köşemde, hafta sonu Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek olan Yeni Milasspor Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımlarımız arasında yapılacak olan Muğla Mahalli Süper Amatör Küme müsabakası öncesinde düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Sporseverlerin yakinen bildiği üzere Muğla Mahalli Süper Amatör Küme’de güzel Milasımızı temsil eden iki güzide takımımız pazar günü saat 14.00 karşı karşıya gelecekler bir tarafta sezon başında yaşanan sıkıntılar nedeniyle sezonun başlamasına 15 gün kala çok zor şartlarda kurulan bir takım Yeni Milasspor, diğer tarafta sezona vaktinde başlayan iyi kadro kuran çok iyi çalışmalar yapan Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımlarımız karşı karşıya gelecekler. Sezon başında süper Amatör Küme müsabakaları başlamadan önce her iki kulübümüzün Sayın yöneticilerinin verdiği dostluk mesajları nedeniyle hafta sonu oynanacak iki kardeş takımlarımızın yapacağı müsabaka kişisel düşüncemi söylüyorum dostluk içerisinde geçecektir. Gazeteme haber yapmak için Milas Şehit Metin Özcan stadyumuna gittiğimde gerek Yeni Milassporlu gerekse Beçin Gençliksporlu futbolcu kardeşlerimin saha dışındaki samimiyetleri benim böyle düşünmeme vesile oluyor. Pazar günü oynanacak olan müsabakanın dostluk içerisinde başlamasını, dostluk içerisinde sona ermesini bekliyorum. Müsabakayı hangi takımımız kazanırsa kazansın sahada müsabakanın bitiminde birbirlerine sarılarak sahadan ayrılmalarını görmek istiyorum. Milas Medya Grubu olarak pazar günü oynanacak müsabakada her iki takımlarımıza başarılar diliyoruz.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Muğla’nın Tarım yatırımları Bakanlık gündeminde…
“Buna alışmak durumundayız…”
Kurallara uymayanları şikayet edin
Temizlik İşleri Müdürlüğü kadrosunu güçlendirdi
Beyaz kum raporu çıktı… Silis kumu çocuklar için zararlı…
Bitki koruma ürünleri bayileri ile toplantı
TÜİK Bölge Müdürlüğü’ne Aydınlı Müdür
MUÇEP Milas Meclisi “Kömür ocakları ve termik santraller kapatılsın!”

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech