İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

SÜPER AMATÖR KÜMENİN İLK YARISINDA DİKKAT ÇEKENLER

(25 Duygu)
(24 Duygu)
(25 Duygu)
(26 Duygu)
(30 Duygu)
(24 Duygu)
(25 Duygu)
 

sercan-ergin.jpgönceki sayıdan devam
Muğla Mahalli Süper Amatör liginde ilk yarıda oynadığı başarılı futbolla dikkat çeken, takımına katkı sağlayan sporcuları köşemden tanıtmaya devam ediyorum.
Bugünkü köşemin konuğu Yeni Milasspor Kulübü Başkanı sayın Öcal Yüksel beyefendinin oğlu eski Muğlasporlu Yeni Milassporlu kanat oyuncusu, Muğla Mahalli Süper Amatör Küme Liginin ilk yarı itibariyle en faydalı oyuncusu olan Yiğithan Yüksel…
Sezon başında Türkiye Üçüncü Liginde yer alan Muğlaspor takımından transfer edilen Yiğithan Yüksel, Mahalli Süper Amatör Ligde ilk yarı itibariyle Yeni Milasspor takımı forması altında oynadığı başarılı futbolla yediden yetmişe her sporseverin dikkatini çektiği için, sevgili Yiğithan Yüksel’den bahsetmek istiyorum. Milas’ta görev yaptığı alt yapı takımlarından itibaren dikkatle takip ettiğim genç yetenek Yeni Milasspor takımı forması altında bence başarılı bir ilk yarı geçirdi. Top tekniği, sprinter yanı, birebir adam eksiltmekteki becerisi saha içerisindeki hırsı ile Mor Beyazlı forma altında takımına büyük katkı sağladı.
Ben Yiğithan’ın Allah vergisi yeteneklerine saygı duyuyorum ama Yiğithan’ın çok iyi antrenman yapmasını, saha içerisinde paylaşımcı olmasını bekliyorum. Yiğithan’ın yeteneğine sözüm yok çok yetenekli biri ama saha içerisinde takımda forma giyen takım arkadaşlarıyla saha içerisinde paylaşımcı olmasını bekliyorum, benim ne demek istediğimi umarım anlamıştır.
Mahalli Süper Amatör kümenin ikinci yarısında Yiğithan, Yeni Milasspor takımı forması altında çok iyi performans sergileyeceğine inanıyorum ve kendisine ikinci yarıda başarılar diliyorum.
Bir sporcu çok iyi futbolcu olmak için çok düzenli antrenman yapması, uyumasına dikkat etmesi, en önemlisi takımda yer alan takım arkadaşlarıyla iyi ilişkiler içerisinde olması lazım…
devam edecek


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Esnaf ve sanatkarların sorunları meclis gündeminde
Muğla’nın alabalık üretimi 21 bin tona çıktı
2 milyon lira değerinde kobra yılanı zehri ele geçirildi
Boşanma hızında Türkiye 3'üncüsü olduk
İş Bankası’ndan MİZO üyelerine uygun kredi imkanı
Şehiriçi aydınlatmaları değişsin
Üreten Kadın, Büyüyen Muğla!
Sikke, yüzük, mızrak uçları ele geçirildi

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech