İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

TÜRK HALK MÜZİĞİ KONSERİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

(46 Duygu)
(36 Duygu)
(28 Duygu)
(35 Duygu)
(32 Duygu)
(26 Duygu)
(27 Duygu)
 

sercan-ergin.jpgMerhaba Sercan Hoca Gözüyle okurları bugün sizlere köşemde, 2016 yılında sayın Şakir Doğruer, sayın Abdullah Sungur, sayın Mustafa Bengü, sayın Yüksel Sekli, sayın Mustafa Turgay, sayın Gürkan Cumbul, sayın Zafer Pınarlık isimli Türk Halk Müziğine aşina olan bireylerin bir araya gelerek kurdukları Milas Türk Halk Müziği Derneğinin geçtiğimiz günlerde Milas Belediye Evlendirme Salonunda düzenlediği Türk Halk Müziği Konseri hakkındaki düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.
Gençlik yıllarımda Türkiye’nin her yerinde ses sanatçılığı yaptığım için, Milas Türk Halk Müziği Konserini takip etmek, köşe yazımda okurlarımla paylaşmak için Türk Halk Müziği Konserine haber yapmak için gittiğimde konser öncesinde herkesin heyecanına şahit oldum. Başarılı geçen konserde ilk tebrik edeceğim kişi Türk Halk Müziği Korusunun Şefi sayın Pınar Dalan hanımefendi... Sayın Pınar Dalan ilk kez şef olarak katıldığı Türk Halk Müziği Konserinde çok küçük, istem dışı hataların yanı sıra koroyu çok iyi yöneterek Türk Halk Müziği konserini ilgi ile takip eden seyircilerden tam not aldı. Ellerine, kollarına, yüreğine sağlık sayın Dalan, bundan sonra seni TRT Korolarını yönetirken görmek isterim.
Milaslı Türk Halk Müziğini sevenlerin dikkatle takip ettikleri konsere Milas Belediye Başkanı Sayın Muhammet Tokat, Milas Belediye Başkan Yardımcısı sayın Hüseyin Çöllüoğlu, Milas Belediye CHP Meclis üyeleri takip etti. Türk Halk Müziği Konserinde görev alan ses ve saz sanatçıları ve konserde programa çıkan her sanatçının iyi performans gösterdiği konser bence çok iyi geçti. Türk Halk Müziği Konserinin düzenlenmesinde emeği geçen Dernek Başkanı ses ve saz sanatçısı sayın Turgut Taş ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Konserin güzel geçmesinde sahnede yer alan her sanatçı kardeşlerime verdikleri emekler için sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

İçişleri Bakanlığı "Seyahat Kısıtlaması için İstisnalar" Hakkında Ek Genelge Yayımladı
Sağlık Bakanı Koca 04 Nisan Koronavirüs Raporunu Açıkladı
Koronavirüse Karşı Sağlıklı Beslenmek İçin Balık Kampanyası
Özel İzan Hastanesi Başhekimi Özman'dan Sosyal Mesafe Uyarısı
Çocuklarınız ile Evde Hacivat ile Karagöz İzlemeye Ne Dersiniz?
Doktor Mehmet Öz'den Koronavirüs Paylaşımı
Pazar girişinde maske dağıtıldı… Araçların giriş çıkışı engellendi…
Mahkumlara 2 Ay Korona İzni TBMM'de Kabul Edildi

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech