İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

“Kümede kalmak için mücadele edeceğiz”

(56 Duygu)
(48 Duygu)
(40 Duygu)
(37 Duygu)
(37 Duygu)
(32 Duygu)
(35 Duygu)
 

Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme’de yer alan Bafa Zeytinspor, maddi sıkıntılar nedeniyle transferler yapamadıklarını ama kümede kalmak için canla ve başla mücadele edeceklerinin altını çizdi.
091118kume,.jpg
Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme’de yer alan Bafa Zeytinspor, maddi sıkıntılar nedeniyle transferler yapamadıklarını ama kümede kalmak için canla ve başla mücadele edeceklerini söyledi.
Üç yıldan beri Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme’de yer alan Bafa Zeytinspor futbol takımı Başkanı Sami Şener, hafta sonu Selimiye Sahası’nda oynadıkları Bodrum Yalı Gençlikspor müsabakası sonrasında gazetemize şunları söyledi.
Şener, “2018-2019 sezonu öncesinde maddi sıkıntılarımız nedeniyle başka takımlar gibi transfer yapamadık. Geçen yıl takımda forma giyen sporcularımızı kadromuzda tuttuk. Milasgücüspor takımından sadece Agit Şahin ile Umut Yapar’ı transfer ederek lige başladık. Geçtiğimiz hafta kendi saha ve seyircimiz önünde oynadığımız BodrumGöltürkbükü müsabakası sonrasında takımda banko oynayan 8 sporcumuzdan, 6 sporcumuz kırmızı kart gördüğü ve geçtiğimiz pazar günü cezalı olduğumuz için Selimiye Sahası’nda oynadığımız Yalı Gençlikspor müsabakasını çok genç bir kadro ile çıkmak zorunda kaldık. Bu müsabakaya geçen yıl U19 Ligi’nde yer alan yaşları küçük olan sporcularımızla çıktık. İlk kez Bafa Zeytinspor formasını Birinci Amatör Küme’de giyen genç sporcularımız, bu maçta oynadıkları mükemmel futbol ile bizleri ümitlendirdiler. Bundan sonra oynayacağımız müsabakalarda göstereceğimiz performans ile Birinci Amatör Küme’de kalmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Çomakdağ gelinleri ve zeytin ağaçları sergisi açıldı
Başkan Tokat, koltuğu bir günlüğüne çocuklara devretti
Kanyonda doğa yürüyüşü yaptılar
Vefatının 12. yılında mezarı başında anıldı
Ses yarışması yapıldı
Başkan Tokat’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor
Zeytinin kaliteye dönüşme yolculuğu…
Seçimin ardından Büyükşehir Meclisi ilk kez toplandı

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech