İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS

marketlerlogo2.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Milas Belediyespor’a destek vermeye çağırıyorlar

(43 Duygu)
(44 Duygu)
(26 Duygu)
(25 Duygu)
(25 Duygu)
(25 Duygu)
(23 Duygu)
 

Türkiye Erkekler Birinci Lig takımı Milas Belediyespor, cumartesi günü karşılaşacağı Konya Seydişehir Belediyesi Sanayispor’a karşı oynayacağı maç için Milaslılardan destek bekliyorlar.
091118milasbelediyespor.jpg
Türkiye Erkekler Birinci Lig takımı Milas Belediyespor, cumartesi günü karşılaşacağı Konya Seydişehir Belediyesi Sanayispor’a karşı oynayacağı maç için Milaslılardan destek bekliyorlar.
Türkiye Erkekler Birinci Lig takımı Milas Belediyespor, 10 Kasım Cumartesi günü Milas Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi’nde saat 14.00’te Konya Seydişehir Belediyesi Sanayispor takımıyla karşı karşıya gelecek.
Türkiye Erkekler Birinci Voleybol Lig’i müsabakaları başladığı günden beri oynadığı 6 müsabaka sonrasında; 4 galibiyet ve 2 yenilgi alan mavi beyazlı ekip cumartesi günü Konya Seydişehir Belediyesi Sanayispor karşısına grupta şampiyonluk kovalamak için eksiksiz tam kadro çıkacak.
Türkiye Erkekler Voleybol Birinci Ligi’nde oynadıkları müsabakalarda yetenekli genç oyuncularıyla, bilhassa deplasmanlarda aldıkları başarılı sonuçlarla ivme kazanan; grubunda 4. sırada yer alan Milas Belediyespor profesyonel voleybol takımının başarılı teknik adamları Osman Çakıray ve Sefa Koşar yaptıkları açıklamada, cumartesi günü kendi saha ve seyircisi önünde oynayacakları Konya Seydişehir Belediyesi Sanayispor müsabakasını kazanacaklarını, sporcularına güvendiklerini söylediler.
Milasmedya Grubu olarak, Milas’ın göz bebeği olan Milas Belediyespor Konya Seydişehir Belediye Sanayispor müsabakasını izlemeye herkesi davet ediyoruz.

sag-dik-2.gif
Ekran Alıntısı.JPG

ads.gif

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Deprem Milas'ı salladı
 Final maçı berabere bitti
Kemikler’de su baskını...
“Zafere sayılı günler kaldı!”
“Milas'ı ilgisizlikten kurtaracağız”
Yeni Milasspor doludizgin gidiyor
Balık havuzuna olta atan şahıs yakalandı
“Kazasız kul olmaz” Milas’ta sahne alacak

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech