İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS

marketlerlogo2.png

icsayfa-statik-ustler-1.gif

anasayfadikeysagust-2.gif

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Zorlu geçmesi beklenen maça çıkacaklar

(37 Duygu)
(21 Duygu)
(20 Duygu)
(18 Duygu)
(13 Duygu)
(14 Duygu)
(15 Duygu)
 

Muğla İkinci Amatör Küme’de yer alan Milas Dörtyol Gençlikspor takımı, hafta sonu Güllük’te Kavaklıdere Belediyespor ile karşılaşacak.
080219mac.jpg

Muğla İkinci Amatör Küme’de yer alan Milas Dörtyol Gençlikspor takımı, hafta sonu Güllük’te Kavaklıdere Belediyespor ile maç yapacak.
Uzun yıllardan beri Muğla Mahalli İkinci Amatör Küme’de yer alan, Milas’ın mütevazi takımı Dörtyol Gençlikspor önümüzdeki cumartesi günü Güllük Sahası’nda saat 14.00’te karşı karşıya geleceği Kavaklıdere Belediyespor müsabakası için hazırlıklarını tamamladı.
2018-2019 sezonu İkinci Amatör Küme’de iyi neticeler elde etmek için iyi bir kadro kuran, Milas Dörtyol Gençlikspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve basın sözcüsü Ayhan Günay yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Cumartesi günü karşılaşacağımız takım, Muğla Mahalli Ligi’nde uzun yıllar Birinci Amatör Küme, Süper Amatör Küme’de yer almış, yılların deneyimli takımı olan Kavaklıdere Belediyespor ile karşı karşıya geleceğiz. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde öğrenim gören yetenekli oyunculara sahip olan rakibimiz karşısında, sahaya üç puan için çıkacağız. Takımımızda forma giyen sporcularımıza güvenimiz tam. İyi bir oyun sergileyerek kazanmak istiyoruz. İşimizin kolay olmadığını, haddimizi de biliyoruz. Haftayı üç puanla kapatırsak, ligin üst sıralarında yer alırız. Güllük sahasında oynanacak müsabakada herkesi bizi izlemeye davet ediyoruz.”

 

sag-dik-2.gif
Ekran Alıntısı.JPG

ads.gif

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Erdoğan: “Cumhur İttifakı pazara kadar değil, mezara kadar”
“Mahkum değilsin Milas, Demokrat Parti var”
Asım’ın Nesli Akif’i dinliyor
Muhtar seçilirse maaşını ihtiyaç sahiplerine verecek
Yeni Milasspor, yeni sahada maç yapacak
 “İkinci yenilgi hepimizi çok üzdü”
Kaymakam Arslan’dan halı dokuyan ailelere ziyaret
Satranç şampiyonundan Kaymakam Arslan’a ziyaret

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech